Pijani na drogach powiatu

Image

Wczoraj na terenie powiatu stalowowolskiego policjanci drogówki prowadzili działania pod nazwą "Trzeźwy poranek". Skontrolowano ponad 600 kierujących, ujawniono 3 kierowców, którzy prowadzili samochody będąc pod wpływem alkoholu. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania alkoholu w wydychanym powietrzu prowadzili kontrole kierowców. Cel "Trzeźwego poranka" był ten sam co zawsze - troska o bezpieczeństwo użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci skontrolowali 649 kierujących. Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze ujawnili 3 kierujących samochodami, którzy zdecydowali się na jazdę pomimo, że wcześniej pili alkohol. Najwyższy wynik miał mieszkaniec naszego powiatu jadący citroenem. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny blisko 0,6 promila alkoholu.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Kiero

Ciekawe co napiszesz jak ci ten 0,5% rozjedzie kogoś na drodze.
Wtedy też napiszesz że nic się nie stało, że to tylko 0,5%?

~Nypel

Trzech nieboraków jak by poczekało 1godz. to by było po sprawie. A tak to Policja ma zajebistą statystykę na 600 skontrolowanych wyszło im 3 co daje 0,5 %, już niżej nie dadzą rady zejść ale sukces jest. Ciekawe jakby tak, przypuśćmy we Francji rankiem zrobili kontrolę ile procent na 600 kierowców było by po spożyciu. Panie Komendancie Śnios dajcie już spokój z tymi szopkami. Pokażcie statystyki ile w ostatnim czasie było wypadków z udziałem pijanych.

piejo10

Przebywam obecnie juz dluzszy czas w Nowym Jorku i tutaj policja nikogo tak nie kontroluje czy ktos jedzie po alkoholu. Bylem juz na mase roznych wydarzeniach czy to rodzinnych jak i kazdych innych, gdzie ludzie podczas takiej posiadowki pija i to sporo co niektorzy i zawsze wracaja wlasnym samochodem do domu jadac czesco gesto minimum 1,5H drogi. Pije tutaj sporo osob i przewaznie wiekszosc wsiada po spozyciu do auta i nikt nikomu nie robi przez to problemu. Piwo to standard, jak woda. Policja z tego co mi wiadomo kontroluje dopiero osoby ktore ewidentnie rzucaja sie w oczy lecz nie woza ze soba jak to w Polsce alkotestow czy tym podobnych dziwadel. Zwykla procedura typu stanie na jednej nodze itp. etc. Z tego co widac po statystykach w USA, to bardzo malo jest wypadkow po spozyciu alko, bardziej po narkotykach czy innych psychoaktywnych substancjach. Dziwia sie ludzie w USA, ze tak dziala polska policja pod tym wzgledem.

~bez_łeba

Nie wyprodukuje !.... Wizyta w OSM była zaplanowana bo tzw. prezesem (za gorzałę i pół świniaka) jest niejaki Czwal. Taki karierowicz ze słomą w butach z Niska. Wierny i zagrzały fanatyk POpaprańców Kodziarzy i innej maści pospolitych śmierdzących tchórzy. PRECZ !

koliii

Może test na "maryśkę" niech robią to więcej ludzi zatrzymają, ale to już koszty i czas.

koliii

Jakby ci "pijani" nie zgodzili się na dmuchanie to zanim krew pod przymusem by zbadali to już by trzeźwi byli. Ale "obora", tak naprawdę to żadnego pijanego nie było. W UK norma 0,8 i tylu pijanych nie jeździ (statystycznie) i nikt nie mówi że mordercy.

Mariusz77

Każda taka akcja eliminuje choć na chwilę kilku potencjalnych morderców i każdy kto ma rozum nie powinin złego ałowa powiedzieć na taką akcję policji .
Szkoda tylko że policja ich łapie a za chwilę oni znów jadą bo są praktycznie bezkarni . Taki chore ,,,"prawo" mamy

~Zygmunt

Gratulacje, oby więcej takich akcji eliminujących pijaków z dróg. Myślę że większy skutek odniesie kompleksowe obstawienie na raz wszystkich wjazdówek do miasta. Czasami żule się ostrzegają na radiu i jadą inną drogą

~qwerty

Czym się Policja chwali... prawdziwie pijani i tak jeżdżą, a to było polowanie na wczorajszych, którzy praktycznie nie stanowią zagrożenia. Czym Wy - Policja się chwalicie?

Nikolo

Tytuł adekwatny do ich stanu PIJANI

~do Driver

ale za granicą zachodnią mają co nieco kultury i pod kopulą a tu w Stalowej aż ręce opadają

kabi

driver, pusta głowo, ma być zero, wtedy możesz siadać za kierownicą, widać że dla ciebie dopuszczalne 0,2 jest niebezpieczne

~Driver

0.6 faktycznie stan upojenia ( większość Europy dopuszcza 0.5) śmieszne a co z tymi co w niedziele po grilu jedzie na grubych promilach, ?