Dwa razy złapany przez policję

Image

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który nad Sanem wyrzucał gruz. Godzinę później, 60-latek został zatrzymany, gdy kierował traktorem mając 2,5 promila alkoholu. Tłumaczył się, że pił piwo kiedy sprzątał wyrzucone wcześniej odpady.

W sobotę, po południu mieszkaniec Zarzecza, zauważył kierowcę ciągnika rolniczego, który z zapiętą przyczepką załadowaną gruzem, zjeżdżał z drogi w kierunku rzeki. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna jedzie wyrzucić gruz nad San. Mieszkaniec Zarzecza powiadomił policję. Funkcjonariusze przyłapali mężczyznę na gorącym uczynku, kiedy zrzucał z przyczepki gruz. Stwierdził, że nic złego nie robi, bo przecież nie wyrzuca plastiku.

Policjanci nakazali mężczyźnie uprzątnięcie gruzu i poinformowali go o skierowaniu przeciwko niemu wniosku o ukaranie do sądu, za nielegalne wyrzucanie śmieci.

Godzinę później, w trakcie patrolowania Zarzecza, funkcjonariusze zauważyli ten sam ciągnik. 60-latek na widok policyjnego radiowozu skręcił na najbliższą posesję i uciekł z kabiny w zarośla. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Od mężczyzny czuć było alkohol. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Tłumaczył się, że wypił piwo w trakcie uprzątania gruzu, który wcześniej wyrzucił nad rzeką.

KPP Nisko

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Angel

Mocne o piwo jak po wysiłku daje taki wynik na alkomacie

~jkl

Po pierwsze w każdej gminie powinno być miejsce, gdzie można złożyć gruz podobnie jak u nas w Rupieciarni. Dziwne, że nie ma odgórnych przepisów nakazujących to. Po drugie wyrzucający śmiecie do śmietnika powinien mieć wrażenie, że robi to za darmo a nie tak jak dziś, że są opłaty. Z podatków powinno być finansowane. Po trzecie dobrze, że jełopa podkablowali policji. Idziesz łaką, lasem, a tam śmiecie przez takich.

~ble

Mocne to piwo wypił haha

~Gmerak

Najeb... To do domu , a nie wsiadać w traktor. Popieram sprzedawanie w takiej sytuacji

~Twój login

O kochany sąsiad, menda jedna taki za darmo cie sprzeda

~heniu

kurła tyle ogłoszen o przyjecie gruzu ,ktos by mu nawet za to zaplacil a ten wyrzuca pod San ... brak mozgu?

~Wiem co jem

Wiejskie gminy powinny mieć odgórnie nakazane aby zająć się procederem wyrzucania śmieci w nieodpowiednie miejsca, paleniem m.in plastików w piecach, pozbywania się szamba w sposób niezgodny z prawem itp.
Tak jak na tym przykładzie widać, że niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy ze swoich poczynań i nie dostrzegają problemu.
Niestety w pewnych przypadkach jedynie wysokość kar może rozwiać ludzką głupotę.

kabi

Misiek-Stw, a co powiesz na 81-latka, który powoził podobną maszyną

kabi

qrwa 60 lat a zachował się jak szczyl, teraz jak zapłaci 5000 zł i straci na parę lat prawko to może coś w tej łepetynie zostanie

~feet

Debil, jakich niestety, pełno w tym chorym kraju.

Misiek-Stw

Ale ma dziadzio pecha hehe