Są chętni na budowę nowego placu zabaw

Image

Miasto w najbliższym czasie zweryfikuje oferty wykonawców, którzy zgłosili się do przetargu na budowę placu zabaw przy ul. Podleśnej.

Mieszkańcy bloku przy ul. Podleśnej wkrótce doczekają się nowego placu zabaw dla dzieci. Plan jest taki, że zostanie rozebrane istniejące ogrodzenie znajdującego się od strony bloku i budynku szkoły, a na jego miejsce pojawi się nowe, stalowe. Zostaną wykonane roboty brukarskie. Nowy plac zabaw ma się składać z kilku elementów m.in.: dużej zjeżdżalni, ścianki gimnastycznej, piaskownicy, huśtawek. Zostaną też zainstalowane 2 urządzenia do ćwiczeń pod chmurką. Plac zabaw będzie przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. W ramach tego zadania przewidziane są także nowe nasadzenia drzew i krzewów.

Zanim jednak ruszą wszystkie prace miasto będzie musiało rozstrzygnąć przetarg. Jak sprawdziliśmy chętnych na wykonanie tego zadania jest dwóch. Droższa oferta, nadesłana przez jedną z firm opiewa na 300 tys. zł. Oferent deklaruje 5- letni okres gwarancji i rękojmi. Kolejna propozycja zakłada wydanie przez miasto niespełna 200 tys. zł. Firma ta oferuje o 2 lata dłuższy okres gwarancyjny. Obie propozycje zostaną zweryfikowane. Przy wyborze tej najlepszej komisja przetargowa będzie kierowała się kryteriami ceny i gwarancji.

Od chwili powierzenia placu budowy wykonawcy będzie on miał 77 dni na remont.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
maly29

A ja chciałem zapytać radnych
Jak to jest istnieje jakieś oś.Huntik czy nie mają wszyscy A my mamy tyle co Rozwadów do stolicy naszego miasta wstyd wstyd

umarly

nowy plac zabaw - inwestycja po stalowowolsku

~AGA

A kiedy dzieci przy ul. Rozwadowskiej 37 doczekają sie małego placu zabaw?

~Aaa

To proszę zacząć starać się o dziecko proste jak drut jak ci drogo wtedy dostaniesz 500 plus

~trzeźwy

Dlaczego redakcja pozwala na reklamowanie się pseudoblogera ~JaroDonald , propagandzisty PiS-u w komentarzach?Czyżby to był ktoś "zaprzyjaźniony" z redakcją? A może chodzi o kogoś na stanowisku, kto się w ten sposób "opłaca" ?W sposób oczywisty korzysta z darmowej reklamy na portalach.

~stalowiak

Wszystko miało być tanie , miały być za darmo leki dla emerytów i rencistów i co jest? Chleb po 3 zł wszystko inne drożeje. Nie wszyscy mają 500➕ powinny być ceny dla tych co mają i nie mają

~Gąsienice

Już naczelny hejter nadaje, tylko to opozycja stalowowolska potrafi

wopin

To jeszcze proszę poznać swoim ludziom 1 milion więcej na nagrody.... za takie inwestycje należy się wam jak dzieciom place zabaw

~to ja

Hura następna licząca się inwestycja w mieście. Dzieciuch z mopem na głowie bawi się naszym kosztem przytakujmy i bijmy głośno brawa.

ciekawaa

A gdzie plac zabaw przy podziale ulic Jana Pawła 4 i Poniatowskiego

~podatnik

Nadbereżny w 2017 roku wydał 1 773 560 zł na nagrody dla urzędników magistratu. Dla porównania w Rzeszowie kwota ta wyniosła 560 000 zł to tak żeby mieć pojęcie ile placów zabaw można by wybudować.