Rada Nadzorcza XI kadencji w HSW S.A.

Image

W Hucie Stalowa Wola powołano nową Radę Nadzorczą.

Jak informuje rzecznik prasowy HSW S.A. Powodem zmiany Rady Nadzorczej X kadencji było wygaśnięcie mandatów wszystkich jej członków w związku z upływem kadencji Rady. W skład Rady Nadzorczej XI kadencji powołano trzy osoby, które uzyskały pozytywną opinię Rady ds. spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych.

Przewodniczącym Rady Nadzorczej został Paweł Zając, w skład wchodzą: Kamil Prusak oraz Adam Taracha.

Obecna kadencja Rady Nadzorczej HSW S.A. trwa do 2022 r., natomiast Zarządu HSW S.A. do 2020 r.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Drobny81

Proszę oddać mi pieniądze mich dzieci, które zostały skradzione, a poprzednie zarzady pidrmnie zobowiazaly die do pokrycia nieodprowadzonych skladek do MPKZP przy HSW S.A.

~lola

Dzisiaj pana starosty nie było w urzędzie bo wg nieoficjalnej informacji pojechał do Warszawy po odbiór nagrody w postaci nominacji na wiceministra od edukacji. Piękne wystąpienie na konferencji miało być przepustką do nominacji. Tak nieoficjalnie dzisiaj się mówiło w starostwie. Nie wiadomo jeszcze czy za tydzień będzie na pożegnaniu dyrektora DPS p. Gorczycy Jana, który odchodzi na stypendium do ZUS-u? Może przybędzie jako wiceminister i to wprost z Warszawy? Teraz wszystko jest możliwe jak za czasów tow. Lenina.

~trzeźwy

Dlaczego redakcja pozwala na reklamowanie się pseudoblogera ~JaroDonald , propagandzisty PiS-u w komentarzach?Czyżby to był ktoś "zaprzyjaźniony" z redakcją? A może chodzi o kogoś na stanowisku, kto się w ten sposób "opłaca" ?W sposób oczywisty korzysta z darmowej reklamy na portalach.

~mareczek

Słabo to wygląda. Coraz więcej ludzi spoza Stalowej Woli. A przecież w mieście masa ludzi ma uprawnienia do zasiadania w radzie nadzorczej. Ciekawe ilu naszych mieszkańców jest w waznych radach i instytucjach w kraju.

~lola

To radny Zaborowski jest na aucie? Coś nie pasował do garnituru czy może podpadł? Źle się dzieje w radach...