Pożar budynku w Kotowej Woli

Image

12.07.2019 r. kilka minut przed pierwszą w nocy strażacy z OSP Turbia zostali zadysponowani do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Kotowa Wola.

- Gdy dojechaliśmy, na miejscu już pracowały Zastępy z OSP Kotowa Wola i Zbydniów oraz z PSP Stalowa Wola. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do rozbiórki konstrukcji dachu, a następnie do usuwania nadpalonego drzewa i przelewaniu go. Działania gaśnicze zakończono po 3 w nocy- relacjonują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turbi.

Siły i środki użyte w czasie akcji: GBA Star 266 OSP Turbia, GBA Star-Man OSP Kotowa Wola, SLRw Ford Ranger OSP Kotowa Wola, GBA Renault Midlum OSP Zbydniów, GLM Ford Transit OSP Zbydniów, GCBA Scania P450 JRG 2 Stalowa Wola, Policja.

Zdjęcia: OSP TurbiaKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Koko

Pewnie podwalil kogoś a teraz płacz

Zawodowiec

Tu sie mowi glosno o podpalaczu i o tym ze to OSP KW nie chciala gasic

~alesok

Najbardziej kompetentnym do oceny sytuacji był właściciel podpalonego budynku, on widział najlepiej i pierwszy. Warto go zapytać!

~Qwerty

Toto nie wiem jak i co, ale co do strażaków to przeczytaj artykuł :-P

~toto

Naprawdę jest to przejaw zbrodni dokonanej nocą na uczciwym obywatelu tej wsi. Kilka miesięcy temu policja nie "znalazła" sprawcy wybicia szyby w oknie w jego domu bo było to zbyt trudne i niemożliwe. Teraz jest podpalenie dobytku człowieka, ktory całe życie na to pracował. Można iść o zakład, że sprawca nie zostanie ustalony. Ot i cala prawda o wsi. Porachunków z zaszłości dokonuje się w klasyczny sposób. Podpalony budynek był oddalony od remizy ok. 200 m ale pierwsza jednostka była z Turbi i straż zawodowa ze Stalowej Woli. Dlaczego tak było?

~Oszukany

Czy to pożar któregoś ze złodziei co handlowali węglem?