Podsumowali działania

Image

W całej Polsce prowadzone były działania "Kaskadowy pomiar prędkości". Policjanci szczególną uwagę zwracali na kierujących nie stosujących się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

Stalowowolscy policjanci, w ramach prowadzonych działań, ujawnili 26 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Wśród nich niechlubnym rekordzistą okazał się 37-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, który samochodem osobowym jechał z prędkością 105 km/h w obszarze zabudowanym, co skutkowało zatrzymaniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Ponadto funkcjonariusze w trakcie wykonywanych pomiarów zatrzymali do kontroli na ul. Czarnieckiego 21-letniego kierującego oplem, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie wykonywanych czynności policjanci poczuli od mężczyzny alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie około 1,2 promila alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za swoje czyny odpowie przed sądem.

KPP Stalowa Wola

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Michał

Wszyscy których zatrzymano powinni sprawę kierować do sądu. Pomiar z ręki urządzeniem ultralyte do 80m. Wszystko powyżej tego jest niewiarygodne. Jest już kilkadziesiąt wyroków w całej Polsce uniewinniających. Nie dajcie się łupić

~Elvis18

Szkoda chłopa ja sam jeżdżę tirem w pracy pijany i tak już 27lat i nic jak mnie milicja łapie to daje i jadę dalej

~Tadek

Akcja miała sens jeśli zdjęto choć jednego pojusa ostańca.