Utrudnienia w ruchu podczas wyścigu kolarskiego

Image

Stalowowolscy policjanci informują o utrudnieniach w ruchu związanych z etapem 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren powiatu stalowowolskiego. Meta tego etapu będzie w Stalowej Woli na alejach Jana Pawła II.

W najbliższy piątek na drogi powiatu stalowowolskiego zawita 30. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Trasa etapu wyścigu prowadzić będzie do Stalowej Woli od miejscowości Grębów, a następnie przez Nisko wróci na teren naszego powiatu od miejscowości Kłyżów do Stalowej Woli. Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy.

Wjazd kolarzy na drogi powiatu stalowowolskiego przewidywany jest na godz. 17. Peleton na teren powiatu stalowowolskiego wjedzie w Jamnicy, a następnie przejedzie przez miejscowość Nisko, Zarzecze, Kłyżów i Pysznicę do Stalowej Woli. Przez Stalową Wolę kolarze przejadą ulicami Komisji Edukacji Narodowej i aleją Jana Pawła II. Wjazd od strony Pysznicy, ul. Czarnieckiego.

Po alejach Jana Pawła II od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Chopina peleton przejedzie 3 okrążenia. Meta wyścigu usytuowana będzie na alejach Jana Pawła II w okolicy stacji paliw "Lotos".

Zamknięcie ruchu na trasie nastąpi około 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy do czasu przejazdu samochodu z napisem "Koniec wyścigu”.

Przed wyścigiem od godz. 16 do godz. 17 alejami Jana Pawła II trwać będzie Mini Wyścig "Solidarności". Uczestnicy wyścigu będą pokonywać trasę na odcinku od skrzyżowania ulicy Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Floriańską.

Policja apeluje, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego, o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Apelujemy także, aby podczas oglądania przejazdu peletonu, w sposób właściwy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

rowerzysta wyszedłeś na debila z tym tłumaczeniem i po co ci to.

~Michał

Rowerzysta , wiesz kiedy blokują drogi z Inkubatora będę wyjeżdżać o 16 niewiem czy coś już poblokowane

~rowerzysta

Do e2rds, dla wszystkich trasa jest bardzo zrozumiała tylko ty masz problemy ze zrozumieniem . Więc po raz ostatn ci tłumacze po przejechaniu mostu na SANIE kolarze skręcą na rondzie CZARNECKIEGO-PONIATOWSKIEGO w kierunku VIWO ulicą Poniatowskiego, nasępnie skręcą na ulice K.E.N.. i na tym dużym rondzie skręcą do nasze ukochanej BAZYLIJKI a tam meta. Czy teraz rozumiesz bo już nie wiem jak ci prościej wytłumaczyc.

~Michał

Jak aktualnie jest na mieście bo zaraz wracam z pracy pytanie czy już coś poblokowali

ludek

~mieszkaniec A ty nie pamiętasz jaki syf zostawiasz po sobie na ławkach pod przychodnią ? Nie chlej tyle to ci się film nie urwie i może coś sobie przypomnisz.

ludek

Warga to zbyt wielcy geniusze na mapkę. Zamiast po kolei podać ulice to tak popierdzielili że już nic nie wiadomo. Najpierw Pysznica, potem Edukacji, potem Jana Pawła, potem teleportacja na Chopina...

warga

Wstawcie proszę mapkę z przejazdem, plizz.

e2rds

Andrzej_2.0, co Andrzejku nie ogarniasz, ja czekam na twoje mądrości i wiedzę w tym temacie, tylko odpowiedz przed wyścigiem.

e2rds

Andrzej_2.0 nie rżnij głupa, myślał by kto, że taki jesteś bystry, jeśli tak to odpowiedz : "przejedzie przez miejscowość Nisko, Zarzecze, Kłyżów i Pysznicę do Stalowej Woli. Przez Stalową Wolę kolarze przejadą ulicami Komisji Edukacji Narodowej i aleją Jana Pawła II. Wjazd od strony Pysznicy, ul. Czarnieckiego." Więc jak wjadą na KEN, przez Poniatowskiego i dopiero na Al.J.P. inaczej się nie da, czy przez Popiełuszki i na Al. J.P. na trzy okrążenia. Bystrzachu, wytłumacz które ulice będą wyłączone, no czekam.

~mieszkaniec

uważam, że te "ofiary" rowerowe powinny mieć wyznaczone odcinki gdzie mogą pozbywać się opakowań a jesli wyrzuci poza strefą gdzie służby wyścigowe sprzątają, to dyskwalifikacja

~mieszkaniec

gonić kolarzy! to wandale, którzy wyrzucają plastiki i opakowania po czekoladzie gdzie popadnie, obserwując jazdę kolarzy widzimy jak beztrosko wyciepują, byle w bok, różne opakowania nie zważając, że jadą wśród lasów....a dzieci patrzą na ekran telewizora i naśladują, by stać się "dorosłym"

Andrzej_2.0

e2rds, Naprawdę nie ogarniasz i trzeba ci wszystkie ulice po kolei wymieniać bo zwyczajnie się gubisz? Jeśli nie wymieniają w artykule jednej czy dwóch ulic z nazwy to chyba wiadomo, że kolarze się nie teleportują.

wyborca

Jakoś nikt nie narzeka, gdy przez miasto idzie parada tęczowych, tylko zawsze wtedy, kiedy jest wyścig.

e2rds

Andrzej_2.0 rozgryź ten fragment, nie po swojemu, tylko tak jak on jest napisany:Wjazd kolarzy na drogi powiatu stalowowolskiego przewidywany jest na godz. 17. Peleton na teren powiatu stalowowolskiego wjedzie w Jamnicy, a następnie przejedzie przez miejscowość Nisko, Zarzecze, Kłyżów i Pysznicę do Stalowej Woli. Przez Stalową Wolę kolarze przejadą ulicami Komisji Edukacji Narodowej i aleją Jana Pawła II. Wjazd od strony Pysznicy, ul. Czarnieckiego.

~ela

Wyścig rangi odpustowej. Miasto kategorii odpustowej.

~Mark

Co miasto z tego ma poza totalnym paraliżem i q.rwami od przejezdnych?

~rower

Będzie tak jak w ubiegłym roku. całe mistao sparaliżowane. Tylko ktos niespełna rozumu może się na to godzić. I do tego jeszcze Aleje, czyli główna droga. gratuluję głupoty.

kabi

Marek a może w ogóle ich nie wpuścić do Stalowej Woli. Niech sobie jadą dokąd chcą bo w Stalowej Woli będą korki. A taki Marek musi mieć dużo przestrzeni bo dupę wozi autem.

~iq>@

... nie chce mi sie pisać... umiech umiech umiech

~@>iq

nie chce mi sie pisać -umiech

~sosen

Wspaniale, miasto sparaliżowane w piątek po południu jak ludzie na weekendy wyjeżdżają. Qr..a gratulacje.

Andrzej_2.0

Przeczytałem artykuł i wszystko jasne. Czego ty @e2rds nie ogarniasz?

e2rds

rowerzysta, gamoń jesteś i mam nadzieje, że po powtórnym przeczytaniu artykułu i mojego wpisu zrozumiesz w czym rzecz.

e2rds

Bilek, czepiasz się Wałęsy, a nic nie piszesz czy Lucjusz na hulajnodze też będzie brał udział.

~rowerzysta

Piękny wyścig w zeszłym roku czekałem na tych kolarzy tuż przy wjeździe do naszego miasta od JAMNICY chyba więcej niż godzine ale warto było. Do emeryta e2rds, przebieg tgo etapu na nasym terenie jest bardzo prosty do ogarnięcia. Kolarze wjadą do naszego miasta od JAMNICY i skierują się ulicą OFIAR KATYNIA do NISKA a z tego miasta drogą 19 w kierunku ZARZECZA a tam skręcą do KŁYŻOWA i mostem na SANIE dojadą do mety na J.P.2. Mam nadzieje że teraz rozumiesz przebieg tego etapu od SKARŻYSKA do STALOWEJ WOLI.

~Bolek

Wałęsa już podobno jedzie, wyjechał trochę wcześniej, bo ma rower nienasmarowany

e2rds

Redaktorek tak na gmatwał, że dobrze znającemu Stalową Wolę ni w ząb nie pasuje. Myślę, że ten co pisał nie zna przebiegu ulic w mieście. Jeśli będą jechać od Pysznicy, to żeby się dostać do KEN trzeba jechać przez Poniatowskiego, natomiast jeśli do Al.J.P to trzeba jechać przez Popiełuszki, ale wtedy nie jadą przez KEN tylko i tylko przez Al. J.P. Wiec w końcu jak będą jechać redaktorku, bo ten opis to ni pies, ni wydra.

~Stalowa

Do Marek sam sobie jedź do śmietnika tam twoje miejsce

~Jaja

Pamiętam ten przejazd z tamtego roku. Całe miasto było zablokowane, żadnej organizacji. A teraz jeszcze zablokują Zarzecze, Pysznicę, Grębów i .............. Szkoda słów. Zrobili sobie z miasta swój prywatny folwark. Kupili patologię za kilka stówek. Teraz zamykają ulice, bo mają w du.ie pracujących mieszkańców. Patologia i tak siedzi w mieszkaniach. Nie musi dostać się do domu. Na pis zagłosują. Bo zostali kupieni.

~popo

Te komentarze to tak jak by dzieci pisały i to takie niedouczone.