Stalowowolscy policjanci zajęli II miejsce w konkursie "Patrol Roku 2019"

Image

Na terenie Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu "Patrol Roku 2019". Rywalizowało w nim 21 par patrolowych z komend powiatowych i miejskich województwa podkarpackiego. II miejsce zajęli stalowowolscy policjanci - st. post. Kamil Kucharczyk, post. Kamil Woźniak.

Finaliści konkursu zmierzyli się w trzech konkurencjach. Pierwszą z nich było strzelanie z broni palnej, następnie uczestnicy rozwiązywali test z wiedzy zawodowej, a ostatnim konkursowym zadaniem było pokonanie policyjnego toru przeszkód. Umiejętności poszczególnych zawodników oceniała komisja sędziowska, w skład której wchodzili eksperci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Rywalizacja w turnieju była zacięta. Ostatecznie tytuł najlepszej pary patrolowej na Podkarpaciu wywalczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lesku - sierż. Piotr Szmyd i st.post. Mateusz Łukowski.[/b] Drugie miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli - st.post. Kamil Kucharczyk i post. Kamil Woźniak. To właśnie te dwie pary będą reprezentować podkarpacki garnizon w krajowym finale konkursu, który odbędzie się we wrześniu, w Szkole Policji w Słupsku. Trzecie miejsce zajęła para patrolowa z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie - sierż. Robert Kustra oraz st. post. Piotr Rymarz.

Wojewódzki finał konkursu swoim patronatem objęli Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Puchary i nagrody dla najlepszych par wręczyli Wicewojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz, Jerzy Cypryś Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, insp. Zbigniew Sowa.

Wszyscy uczestnicy otrzymali też pamiątkowe dyplomy. Organizację wojewódzkiego etapu konkursu wspierał również NSZZ Policjantów Województwa Podkarpackiego.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~@GRATULACJE

Podobno właścicielem jest jakiś burok z Niska i bomba sobie ze wszystkich. Panie komendancie czas zrobić porządek.

~Driver

Rozumiem ze główną konkurencją była ilość nałożonych mandatów

~zły

@hicior: a co to dzbanie ma wspólnego z artykułem??

~HICIOR

https://film.interia.pl /wiadomosci/ news-polityka -pozdrowienia -od-ojca-dyrektora, nId,3060784

~zły

mnie zastanawia jedno, jak strajkowali o podwyżki to każdy negatywny komentarz był zagłuszany natychmiast 10 innymi chwalącymi pod niebiosa, zrzutkę na komendzie jakąś zrobili i teraz brakło, czy jak....??

~zły

przypominam jak te asy łapały "traktorzystę", musiał im bramę rozwalić, żeby się zainteresowali, a do nożownika w vivo jechali 20min... o "zwykłych" interwencjach nie wspomnę... stalowowolska Policja to bagno i kilometry śmierdzącego mułu i dopóki nie udowodnią, że tak nie jest zdania nie zmienię!! jedyne co znają bardzo dobrze, to z którego paragrafu skorzystać, żeby móc odpowiedzieć nic nie mogę zrobić, a jak się nie podoba to na chorobowe zawsze mogę pójść. Panowie policjanci ze stalowej, odwagi i do przerzucania felg, jak wam się praca w Policji nie podoba, a jak nie to do roboty się weźcie, ale nie mam na myśli łapania kalek i staruszków pod ambulatorium, bo przechodzą nieprawidłowo!!!

~Elvis18

Ten na zdjęciu to kiedyś dał mi mandat brawo dla niego dziękuję,

~Prokurator 54

Brawo dla milicji brawo oby tak było 200lat dla nas to chwała milicji pozdrawiam z ciepłych dni z anktarktydy

~@Gratulacje

Jeszcze dodać trzeba że dzieciaki bawią się na jakimś dmuchańce a rodzice obok popijają sobie. Ludzie czy ktoś nie chce czy nie może z tym wreszcie zrobić czegoś? Natychmiast odebrać koncesję na sprzedaż alkoholu i rozpirzyć to towarzystwo!

~@Gratulacje

To jest przecież totalna granda że w tym mieście ktoś dopuścił by taka melina istniała w centrum miasta i jakiś burak kpił sobie z policji która pozwala na to. Gdzie jest Nadbereżny i nie likwiduje tego przybytku? Dokąd to jeszcze będzie że ludzie w okolicznych blokach okna nie mogą otworzyć? Od godz. 22 jest cisza nocna czy do jakieś tępej łepetyny to dotrze???

~Gratulacje

Gratulacje dla chłopaków. Ale jeszcze większe będą jak zrobią porządek z tą chlejnią zwaną Pub24 przy Al. JPII, gdzie piski i krzyki trwają do 3 nad ranem. Cisza obowiązujke od 22 i może ktoś tego buraka poinformuje wreszcie!!!

~Mikołaj

Ciekawe palącego ognia na Hutniku 2 w Stalowej Woli nie są w stanie z odległości 15m zobaczyć. Albo syn Komendanta pali.

IH8U

Na mieście coraz więcej narkotyków. Co policja z tym robi?? dosłownie nic. Młodzież nie ma problemu z kupnem mefedronu to i policja wie pewnie kto i czym handluje? czas coś z tym zrobić bo strach wieczorem po mieście chodzić

~eS243

W teorii wszystko ładnie, pięknie, a w praktyce... Parę tygodni temu byłem świadkiem interwencji Policji przy żabce na porębach. Przez 20 minut chuligani (około 6 osób) darli się i tłukli w drzwi, żeby sprzedawca ich wpuścił do środka. Zachowywali się bardzo agresywnie. po 20 minutach zjawia się Policja chyba radiowóz i furgonetka. Podjeżdzają od frontu, światła, krótka srena i.... z 6 został 1 najbardziej nawalony. Reszta uciekła nim policjanci wygramolili sie z samochodów....0 pojecia panowie 0 taktyki więc to II miejsce nie cieszy mnie a przeraża jezyk

~post.

gratuluje sprawnosci i swietnego miejsca