Niżańscy policjanci organizują zbiórkę krwi

Image

Policjanci z Niska zapraszają wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w akcji oddawania krwi. Mobilny punkt będzie obsługiwał dawców w dniu 25 czerwca br. od godz. 9:00 przed budynkiem komendy.

O tym, jak ważne jest, aby nigdy nie zabrakło krwi wiedzą wszyscy, a w szczególności ci, którzy pracują w takich służbach jak policja, straż pożarna, czy pracownicy służby zdrowia.

Komenda Powiatowa Policji w Nisku wspólnie z Regionalny Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie organizuje oddawanie krwi w dniu 25 czerwca 2019 r. od godz. 9:00 w Mobilnym Punkcie Pobrań Krwi tzw. „autobusie”, który będzie ustawiony pod budynkiem komendy.

Krew to najcenniejszy dar, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi. Wystarczy tak niewiele, a zarazem tak dużo. Życie innych może zależeć od nas, a także nasze życie może zależeć od innych. Mając świadomość tego, jak cenna jest każda kropla krwi, zachęcamy do uczestnictwa w akcji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~K.rewny

Czy to pozwoli uświadomić innym, czemu tej krwi brakuje ? Czy nie będą szarżować ze swoją pychą i brakiem wyobraźni ? Oby ! i brawo dla organizatorów i wszystkich KREWNYCH umiech