Wypadek w Trześni na DK 77

Image

Do wypadku doszło w gminie Gorzyce wczesnym rankiem. Trzy osoby zostały ranne.

19 czerwca 2019 roku, około godziny 6:30 doszło do wypadku w Trześni. Zderzenie miało miejsce na Drodze Krajowej numer 77. Zderzeniu uległy dwa samochody osobowe: VW Golf i Opel Zafira.

Trzy osoby zostały ranne i odtransportowano je do szpitala. Droga przez godzinę była całkowicie zablokowana. Policja kierowców kierowała na objazdy: od Stalowej Woli na Zaleszany, a od Sandomierza na Tarnobrzeg. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Obecnie nie ma już utrudnień.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń jadący VW w stronę Stalowej Woli 19- latek rozpoczął manewr wyprzedzania kolumny aut. Nagle odbił gwałtownie w lewo, najechał na tył Opla, którym kierował 43- letni mężczyzna, a który znajdował się przed nim. Siła uderzenia była tak duża, że Zafira zepchnięta na pobocze wpadła na betonowy przepust. Kierowcy i pasażerka Opla zostali odtransportowani do szpitala.

Siły i środki zaangażowane do wypadku: OSP Gorzyce - GBA 3/29 Volvo; OSP Trześń - GBA STAR; JRG Tarnobrzeg - GBARt Scania; 2x ZRM; 3x Policja.

Zdjęcia: OSP Gorzyce

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~J 23

Ktoś prawdę napisał o poziomie artykułu to komentarze usunięte. Cóż, tak ciężko przeczytać tekst jeszcze raz zanim się go wrzuci na stronę? Przecież z tego artykułu niczego nie można się dowiedzieć na temat przebiegu wypadku.

~senior

SKĄD TAKIE BEZMÓZGI SIĘ BIORĄ

~pepperoni2

do Eeh co to ma za znaczenie do tego wydarzenie czy synowie jezdza szybko czy powoli jak narazie nieszlyszalem zeby kogos tak porozbijali jak ten parasol ktory mysli ze jest panem drogi bo ma golfa 2.0 i mu wszystko wolno niema pojecia o jezdzie hulajnoga lub z buta to moze wiecej krzywdy juz nie zrobi nikomu

~Eeh

Ciekawie czy tej pani synowie jeżdżą wolno czy szybko!? Szkoda mi tej pani mniej my nadzieje że wyjdzie z tego.

~jan

....mimo że to teren zabudowany zarządca drogi podniósł ograniczenie prędkości do 70km/h, ale dla pampersów wiozących cizię to za mało, pampers jest najlepszy i musi mieć kolumnę pojazdów za sobą a nie przed, całe szczęście że gówniarz nikogo nie zabił, mam nadzieję że jego ojciec okaże się mężczyzną i zleje mu dupę pasem tak że miesiąc będzie spał na brzuchu.....

Mariusz77

Kolejny miszcz prostej w wieśwagenie golfie na gaz .

~J 23

Do kabi - no być może jestem pustak, bo zupełnie nie rozumiem Twojego komentarza, a w szczególności jego związku z moim komentarzem. Jakiego "miszcza" naśladował? Z Twojego opisu zdarzenia też niczego nie można się dowiedzieć o przebiegu wypadku.

~Alibaba

Spadówa wieśniaki sami znawcy w ruchu drogowym jeżdżą jak pizdy hahahaha stulic ryje

kabi

J23, ty taki sam pustak jak ten drajwer wieśwagena. Gnój próbował naśladować miszcza i omal nie powybijał ludzi. Nie ma zielonego pojęcia o kierowaniu, zabrać prawko i od początku szkolić i to nie kilka miesięcy a kilka lat.

~J 23

Jak odbił? co odbił? Gdzie odbił? Zupełnie nielogiczny opis. Odbić to może się piłka od parkietu. Samochód skręca w lewo lub prawo, a nie odbija. No chyba, że po zderzeniu z czymś odbija się. Ale kierowca nim nie odbija. Co to za jakaś nowomowa dziwna. Poza tym wydaje się dziwne, że wyprzedzał i jeszcze skręcał w lewo? Gdzie? Na pobocze? Z opisu zdarzenia zupełnie nic nie wynika.

~Jaaaa

Tam była moja mama przez tego h... mama jest w ciężkim stanie

~Luzak

Ten sprawca wypadku ma 29 lat!

~I have

Myślę że zabranie prawa jazdy to zbyt łagodna kara, za takie przewinienie które to mogło skończyć się tragicznie.

~Piesek

Po zdjęciach wiadomo było że to jakiś młody wieśniak w wieśwagonie.

~head

Za tak bezgraniczną bezmyślność i skutki, długo nie powinien oglądać swojego prawa jazdy!

~dodi

GBARt Scania? fascynujące...

~Takie tam

Jeśli w czasie wyprzedzania odbił w lewo to powinien wpaść do rowu po lewej ..... Tak czy owak debil popsuł niewinny ludziom dzień.

~lulek

No od razu wywnioskowałem przed przeczytaniem że to sprawka wieśwagona i pewnie gówniarz któremu się wydaje że jest jak Hamilton.Posłałeś zasrańcu 2 osoby do szpitala dobrze że nie do nieba