Uprawiał marihuanę na balkonie

Image

Niżańscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, zatrzymali mężczyznę uprawiającego konopie indyjskie. Podczas przeszukania mieszkania, znaleźli również susz marihuany i młynek do rozdrabniania.

We wspólnych działaniach policjantów i funkcjonariuszy służby celno-skarbowej brał również udział pies służbowy Mambo, wyszkolony do wykrywania narkotyków. Do zatrzymania podejrzewanego o posiadanie niedozwolonych substancji doszło w piątek wczesnym rankiem w Ulanowie. 22-latek miał prowadzić domową uprawę konopi.

Policjanci i funkcjonariusze służby celno-skarbowej z psem przeszukali mieszkanie zatrzymanego. Na balkonie znaleźli 8 sadzonek marihuany. W meblościance schowany był woreczek strunowy z suszem i młynek do rozdrabniania.

22-latek został przewieziony do komendy na przesłuchanie. Będzie odpowiadał za posiadanie i uprawę marihuany.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ZIELARZ

U MNIE NA PARAPECIE STOJĄ 4 TAKIE ROŚLINKI smiech2

~matołek

Czy to prawda że Eskimosi mogą dla własnych potrzeb w ogródkach przydomowych '' hodować'' takie ''kfiatki'''.

~borysowicz

Dziekujemy Panowie policjantowie ze dzieki wam jestesmy tacy bezpieczni. Gdyby nie wy

~Ros

Hahahaha czuje się teraz bezpieczniejszy :-)

~boby

Ładnie wygląda co oni chcą od chłopaka ?

~beneficjent

I żeby jeszcze wwodzie nie było bakterii.

~absurd

Uprawiał konopie indyjskie. Nie marihuanę. Marihuanę się pali.
Niech go Bóg ma go w swojej opiece. Niech broni przed systemem i niegodziwymi ludźmi.

~boniu

Jestem za calkowita delegalizacja tego narkotyku. Chemia dodawana przy produkcji konopi indyjskich, nie dość, ze jest szkodliwa dla organizmu ludzkiego, wpływa tez niekorzystnie na osoby znajdujące się w jej otoczeniu (tzw. bierne palenie). Co raz częściej słyszy się o destrukcyjnym działaniu nie tylko na umysł człowieka, lecz również na jego ciało. System nerwowy jest tak skomplikowany, iz nawet uczeni nie potrafia do końca odpowiedzieć na pytania stawiane przez palaczy. Co innego, gdy MARICHUANA wytwarzana jest w sposób naturalny, bez sztucznych nawozów i syntetycznych domieszek. O.C.B. ? XD

~beneficjent

Jestem w potrzebie. I co ja mam zrobić? Podobno palenie marihuany jest szkodliwe. Jeśli tak jestem za usunięciem z rynku ale w sposób mądry i skoordynowany. Podobnie jest z papierosami czy alkoholem albo niezdrową żywnością. To się ciągnie i ciągnie. Czas coś z tym zrobić. A wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej.

~Hehe

Debile w policji !!

~login

Wszyscy wiedzą że konopie to żadne zło. Dlaczego represjonuje się obywateli?

Księża pedofile chasają bezkarnie a tu niszczy się ludzkid życie za uprawę rzeżuchy.

Uwolnić wskazanych za marihuanę i wyplacii należne odszkodowania!

~rolnik60

Ale jaja,konopie to nie jest narkotyk,ale jak sie chce to mozna alkohol uznac za narkotyk albo tyton.Głupota milicji jest wielka,grube ryby sprowadzaja tony narkotyków,a łatwiej złapać płotkę z kilkoma krzaczkami zioła.A czy makówki to tez narkotyki ,bo wujo obsiał sobie pole?

~Snak

To tylko chore przepisy polskiego prawa w wielu krajach to by było potraktowane jako na własny użytek kare dopiero dostają jak sprzedają a tak można mieć

~Stefan

To jest uprawa ?
to jest gówno nie uprawa.
u Cześka to jest uprawa.
ale o tym cichosza

~Baron

Polskie podziemie narkotykowe zostało mocno osłabione po tej akcji.

~brawo_policja

na pewno komendant na wieść o złapaniu tego niezwykle groźnego dilera to sobie musiał strzepać z wrażenia... Policja w stalowej to jedno wielkie bagno, ma w d u p i e podatnika i byle służba przeleciała, ścigają staruszków pod ambulatorium, widziałem to na własne oczy, a na psudorajdowców na alejach nie ma już czasu. JAK WAM POLUCJANCI PRACA SIĘ NIE PODOBA, TO W WOLNYM KRAJU ŻYJEMY, MOŻECIE IŚĆ FELGI NA PRZYKŁAD PRZERZUCAĆ, a nie pajacować jacy to niby ważni, a zaniedbani jesteście... traktorzystę też, jakby bramy wam nie rozwalił to pewnie byście go nie złapali...

~Bingo

Ale złoczyńce ujęli, po ilości widać że to mógł być drugi Escobar. 8 krzaków to raczej na własny użytek, w Czechach o ile dobrze pamiętam to tyle można legalnie sobie hodować . Poza tym lepiej tak niż żeby gówniażerka dopalacze przyjmowała.

~Gagatek

Brawo dla policji złapali groźnego dilera niemal na miare Pablo escobara pewnie dlatego potrzebna była pomoc z Przemyśla.