Nietrzeźwy kierowca ciągnika rolniczego

Image

Cztery osoby udaremniły dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło w Zaklikowie. 19-latek nie był w stanie poddać się badaniu na trzeźwość, dlatego została mu pobrana krew do badań.

W piątek około godz. 23, stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego kierowcy ciągnika rolniczego. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się do Zaklikowa, gdzie zastali mężczyznę. Był to 19-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, który według relacji świadków kierował ciągnikiem, popijając alkohol. Stan w jakim znajdował się mężczyzna, nie pozwolił na przebadanie go na zawartość alkoholu, w związku z czym pobrano mu krew do badań. Okazało się również, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz za swoje postępowanie 19-latek odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~milicjant

A ja uważam ze co 2 kierowca auta jeździ na bani !!!

Mariusz77

Problem w tym że co drugi kierowca traktora jedzie po spożyciu a i w czasie jazdy sobie pociągają z butelki czy puszki jak nikt nie widzi . Ten idiota miał pecha, 100 jemu podobnych teraz się śmieje ze młody to się głupio dał złapać .

~Baraki

Teraz łeb mu przepaliło to pora na pałę i zimną wodę

~Jarek K

Hahaha wczoraj go na Weglinie prad popiescil z transformatora bo debil wszedl na niego po czym spadl odwiezli go znajomi do domu po czym okazalo sie ze wymaga hospitalizacji. Powiadomiono sluzby oraz LPR przetransportowal dziada do szpitala...wg mnie powinien zwrocic cala kwote za przeprowadzone dzialnia...no idiota po calosci...