NESTOR Design- luksusowa łazienka w zasięgu ręki

Image

Nasza łazienka może być wyjątkowa. To miejsce, w którym się relaksujemy i na chwilę odcinamy od rzeczywistości. Podarujmy więc sobie nieco luksusu.

Luksus niejedno ma oblicze, lecz nazywa się NESTOR Design

Bez wątpienia jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu jest łazienka. Biorąc kąpiel chcemy się zrelaksować i zrzucić z siebie stres i kłopoty. Luksus? Owszem. Stać nas na niego, gdy tworzymy go z odpowiednim doradcą. Zacznijmy więc od NESTOR Designe.

Salon mieści się w dogodnym dla Klienta miejscu, przy ulicy Okulickiego 2. Warto tam zajrzeć, by samemu lub w asyście fachowca rozejrzeć się wśród nowości. Jeśli chcemy zmienić naszą łazienkę musimy dowiedzieć się co słychać w branży. Tutaj również jak w modzie pojawiają coraz to nowsze rozwiązania, kształty, kolory, fasony. Nie każdy jest fachowcem, a kto pyta, nie błądzi.

Już podczas pierwszej wizyty w Salonie NESTOR Design fachowcy starają się poznać preferencje i potrzeby Klienta w zakresie aranżacji łazienki. A każdy ma prawo mieć własne marzenia.

NESTOR- owy zawrót głowy

Ostrzegamy. W salonie trudno się na coś będzie zdecydować od razu, bo na miejscu znaleźć można ogromną kolekcję płytek hiszpańskich i włoskich największych producentów w świecie ceramiki. Brzmi dobrze? O tak! Po każdych targach Cersaie w Bolonii oraz Cevisama w Walencji wybierane są najciekawsze, niepowtarzalne i tworzące najnowsze trendy produkty, które są inspiracją dla klientów NESTOR Designe. Kolekcje dedykowane do salonów po prostu odróżniają tę firmę od innych. Po co szukać po świecie szczęścia, gdy jest ono tak blisko, w jednym miejscu?

W salonach NESTOR Design prezentowana jest bogata oferta około 70 „gotowych” rozwiązań w postaci zaaranżowanych łazienek w pełni wyposażonych w wanny, kabiny, ceramikę, niezbędną armaturę oraz akcesoria łazienkowe, które można zobaczyć i dotknąć. Nie kupujcie więc kota w worku, lecz sprawdźcie, czy dotykając płytek w swojej łazience i patrząc na nie każdego dnia będziecie się uśmiechać i czuć zadowolenie? To wszystko jest możliwe w Stalowej Woli.

Jak zadbają o Ciebie w NESTOR Designe?

Kiedy już wszystko zostanie obejrzane, a marzenia sprecyzowane, fachowcy z NESTOR Disagne wypełnią z Klientem krótką ankietę, w której zaproponowane zostaną poszczególne elementy wyposażenia przyszłej łazienki. Ale to przecież wciąż kartka papieru, dlatego też- uwaga!- przygotowywana jest wizualizacja projektu. Na tym etapie Klient obsługiwany jest bezpłatnie. Po konsultacjach możliwa jest jeszcze zmiana projektu. Możliwy jest też pomiar w domu Klienta i przygotowanie realistycznych zdjęć projektowanej łazienki. Chcesz otrzymać zdjęcia dla wykonawców? Nie ma problemu. Chcesz skorzystać z usług sprawdzonych fachowców. To też jest możliwe.

Na koniec przygotowywana jest kompleksowa kalkulacja kosztów zawierająca ilości i cenę poszczególnych materiałów, a te można dostosować do przewidzianego budżetu. Po wykonaniu prac można zwrócić nadwyżki towaru będącego na stanach magazynowych.

Często Klienci potrzebują towaru na już, dlatego też w salonie znajdziemy aż 80% zmagazynowanego asortymentu. Dzięki temu można sprawnie i „od ręki” zrealizować zamówienie.

Więcej na stronie internetowej: https://nestordesign.pl

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona