Konkurs interaktywny „Z SANBankiem– nowocześnie i bezpiecznie”

Image

Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych i studentów do udziału w Konkursie interaktywnym pn. „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”.

Konkurs odbędzie się w dniu 17 czerwca 2019 roku, w godz. 10.00 -12.00, na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Celem konkursu jest sprawdzenie wiedzy z zakresu bankowości, spółdzielczości i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz umiejętności korzystania z usług finansowych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów.

W Konkursie przewidziano NAGRODY

• Dla drużyny zajmującej I miejsce: 2x Kamera sportowa.
• Dla drużyny zajmującej II miejsce: 2x Głośnik mobilny.
• Dla drużyny zajmującej III miejsce: 2x Słuchawki nauszne.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Aby wziąć udział w Konkursie należy zgłaszać się w dwuosobowych zespołach. Liczba drużyn jest ograniczona do 50 zespołów. O udziale w Konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Punkt Rejestracji zgłoszeń będzie uruchomiony w dniu 17.06.2019 r. od godziny 9.30 przy Auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Więcej informacji o Konkursie można przeczytać na stronie www.sanbank.pl

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadpodstawowych i studentów do udziału w zabawie oraz do kibicowania uczestnikom Konkursu.

Więcej: Święto Spółdzielczości Bankowej SanBank.

Artykuł promocyjny

Materiał video

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona