Potrącenie rowerzystki na Okulickiego

Image

Do potrącenia 17- latki jadącej rowerem doszło we wtorek 11 czerwca 2019 roku około godz. 16:40. Zdarzenie miało miejsce na wysokości sklepu Społem.

Młoda kobieta jechała od strony rynku rowerem, wiozła truskawki. W pewnym momencie wjechała na ulicę Okulickiego, próbując przejechać na drugą stronę. W tym samym czasie od strony ronda przy Hali Targowej w stronę ul. Popiełuszki jechał Toyotą Avensis mężczyzna (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych). Nie zdążył wyhamować i lusterkiem zahaczył o rowerzystkę. 17- latka upadła na ziemię, na jezdnię rozsypały się wiezione przez nią truskawki.

Na miejsce wezwano policję i Zespół Ratownictwa Medycznego. Rowerzystka prawdopodobnie doznała jedynie ogólnych potłuczeń. Kierujących przebadano na obecność alkoholu w organizmie.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~jukka51

Dlaczego w tym tekście nie podano, że to jest przejście dla pieszych, nie ścieżka rowerowa. Do takich wypadków będzie dochodziło coraz częściej, bo jadąc od ronda nie widać rowerzysty jadącego pasem parkingowym, będącym jednocześnie częścią ścieżki rowerowej i znienacka wjeżdżających na przejście. Powinni zejść z roweru i przeprowadzić rower. Jeżdżę tędy kilka razy dziennie i nikt tam roweru nie przeprowadza, tylko przejeżdża, często z słuchawkami na uszach. Tak się dzieje na całym ciągu Ul. Okulickiego od świateł do pierwszego ronda. A gdzie jest Policja?

~ndc

cdn z pisu jesteś ???

~set

Cdn wyjedz i nie wracaj

~set

Cdn wyjedz i nie wracaj

~ja 2

@ cdn - zacznij się leczyć.

broda

do cdn wiekszej glupoty nie slyszalem. W uk mozesz przechodzi przez jezdnie w dowolnym miejscu ale jeżeli zostaniesz potracony poza miejscem wyznaczonym do przejscia to jest to tylko twoja wina I ty idziesz do paki

cdn

Ale jesteście tępaki.Kierowca powinien dostać co najmniej 2 lata bez zawiasów.

~życie

tępa dzida nawet nie spojrzała na jezdnię, nie mówiąc już nawet, że na tym przejściu nie ma przejazdu dla rowerów

~Kefir55

Czy policja raczy zająć się tą dziczą na rowerach? Strach iść po chodniku.

cdn

W UK jesli kierowca potraci kogokolwiek i nie ma znaczenia czy na pasach czy poza nimi,czy na zielonym czy na czerwonym to idzie do wiezienia.Jakie to proste .Ale wy przesiedliscie sie z furmanek i oczy wam pizd...zarosly .Wiecej rozsadku ,mniej slepych przepisow.

cdn

Pluc wam w gebe a wy ze deszcz pada.Nie czytaliscie co napisalem?

balon1

Społem na Okulickiego jest jakieś pechowe , jak nie wypadek to pożar - czarny punkt trzeba ustawić umiech

~Tomek

Bo jeżdżą jak święte krowy te młode też popisują się gnoje nie zejda z rower tylko tak przed samochodem przejeżdżają karalabym tych rowerzystów nagminnie

~WICEK

Jakim prawem w st. woli jest pełno szkła na ulicach miasta nikt nie sprząta a opłaty biorą. Jakim prawem baba sprzedaje truskawki przed wiaduktem z busa cały widok na pasy zasłonięty.

german73

Te truskawki wysypały się facetowi a nie tej dziewczynce też na rowerze jak przejeżdżał przez pasy ok. 16.15. Trochę pobierał resztę zostawił

~finka

pisnad a Ty jesteś myślący,że tak piszesz .Raczej jak dojeżdżasz do pasów to raczej zwalniasz a nie patrzysz na rowerzystę jak na mało myślącego.

~zico

No I uperd....a chlopu lusterko!!1

~miastowy

tu i na każdym przejściu na Okulickiego trzeba przeprowadzić rower, ale święte KROWY na rowerach przejeżdzają, najczęściej koło PKSu

cdn

~pisnad w tym miescie?Po pasach jezdzi sie na calym swiecie .W Europejskich cywilizowanych panstwach takze i jakos kierowcy potrafia jechac ostroznie.Jak zobaczylibyscie w Bordeaux jak wyglada centrum (to takie miejsce jak np.Stary Rynek w Krakowie)gdzie przez srodek placu z prędkością 5 km /h jeżdżą tramwaje,rowery,hulajnogi i piesi i nigdy jak mieszkalem tam 3 lata nie widzialem zadnej kolizji.Ogarnijcie sie wsioki i uswiadomcie ze samochod to nie fyrmanka i trzeba uwazac.

hutas24

jakiej wysokości dostała mandat? Rowerzyści nagminnie przejeżdżają przejściami dla pieszych i Policja nie reaguje tak jak na rozmowy przez telefon kierowców podczas jazdy. To tacy kierowcy powodują najwięcej kolizji (a nie pod wpływem alkoholu). Kiedy policja w Stalowej Woli zacznie na to reagować na takie przypadki?

~pisnad

Jezdzenie po pasach w tym miescie jest nagminne. W rowerzysci malomyslni !

~atoja

O ile pamiętam to tam nie ma przejazdu dla rowerów. Jakby pamiętała czego uczono na kartę rowerową to zeszłaby z roweru i truskawki by się nie rozsypały

~kryszek 69

Jadąc tym odcinkiem drogi trzeba mieć oczy dookoła głowy.Tam ludzie chodzą niczym ćmy

~albin

a dlaczego nie przyjechały trz wozy PSP do utylizacji truskawek?