Nie żyje Grażyna Janik

Image

Po długiej chorobie zmarła była radna powiatu stalowowolskiego Grażyna Janik.

Grażyna Janik zmarła 8 czerwca 2019 roku w wieku 65 lat. Zostanie pochowana w Stalowej Woli w środę 12 czerwca na Cmentarzu Komunalnym.

Była nauczycielką języka polskiego w szkołach podstawowych w Woli Baranowskiej, Jarocinie, Nr 2 w Nisku, Nr 6 w Stalowej Woli, w Zespole Szkół Ekonomicznych (obecnie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3) w Stalowej Woli, w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Stalowej Woli i Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

W 1998 roku została Tarnobrzeskim Kuratorem Oświaty, a następnie pełniła funkcję wicedyrektora Departamentu Nauki, Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej w Urzędzie Marszałkowskim.

W latach: 2006 – 2010, 2010 – 2014 oraz 2014 – 2018 pełniła funkcję radnej Rady Powiatu Stalowowolskiego. Pracowała również w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli, gdzie była naczelnikiem Wydziału Edukacji.

Grażyna Janik była znakomitą polonistką, kochała swój zawód, a młodych ludzi wychowywała w duchu wartości patriotycznych i obywatelskich. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako kochający życie i ludzi , dobry, szlachetny człowiek- czytamy na stronie Ekonomika.

Rodzina zwraca się z prośbą, by zamiast kwiatów przekazać podczas mszy pogrzebowej datki na rzecz Domu Dziecka Ochronka im. Św. Brata Alberta w Stalowej Woli.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.