Emocjonujące premiery w kinie Helios!

Image

Helios zaprasza na porywające seanse dla fanów mocnych filmowych wrażeń! Tym bardziej, że w czerwcu na ekranach stalowowolskiego kina nie zabraknie znakomitych przedstawicieli gatunków Fantasy oraz Science-Fiction. W najbliższym czasie kino Helios w Stalowej Woli zaprezentuje takie produkcje jak: „X-Men: Mroczna Phoenix” (na ekranach od 7 czerwca), czy Godzilla II: Król potworów (w kinach od 14 czerwca), a już początkiem lipca ekranami zawładnie „Spider-Man: Daleko od domu” (premiera 5 lipca).

W filmie „X-Men: Mroczna Phoenix” Jean Gray zacznie rozwijać niesamowite moce, które zmienią ją w Mrocznego Feniksa. Jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej mocy. Wymyka się spod kontroli i przemienia się w swoje alter ego i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men.

„Godzilla II: Król potworów” to kolejna odsłona filmowego MonsterVerse. Widzowie zobaczą historię bohaterskich czynów członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z gigantycznymi potworami... W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację...

W pierwszy piątek lipca Peter Parker powróci jako Spider-Man w nowym filmie "Spider-Man: Daleko od domu". Superbohater z sąsiedztwa przyłączy się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Szczegóły dotyczące repertuaru dostępne są na stronie www.helios.pl, miłośnicy rodzinnych seansów z pewnością znajdą w nim dla siebie ciekawe propozycje. Kino Helios w Stalowej Woli zaprasza serdecznie wszystkich kinomanów na familijne seanse filmowe!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.