Tydzień Otwarty 3-7.06.2019 NaturHouse Stalowa Wola

Image

Zapraszamy na Tydzień Otwarty w Centrum Dietetycznym NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99. W dniach 3-7 czerwiec będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, dokonać badania składu ciała, degustacji dietetycznych produktów.

NaturHouse jest największą siecią punktów dietetycznych w naszym kraju z najbogatszym doświadczeniem, cechującym się wyśmienitą skutcznością w dążeniu i osiąganiu zakładanego celu! Bardzo dobrym przykładem są Państwo Gabriela i Tomasz.

Obrazek

Nawet przez chwilę uśmiech nie znika z ich twarzy. Tak było zawsze, ale po diecie mają jeszcze więcej powodów do radości. – Dużo lepiej się czujemy i kondycja znacząco nam się poprawiła – przyznają. Dokładnie rok temu Tomasz zdecydował się na dietę, a Gabriela postanowiła go w tym wesprzeć, zwłaszcza, że też miała nadwagę. To nie była pierwsza próba odchudzania, ale tym razem postanowili zwrócić się o pomoc do dietetyka. – Wcześniej moja siostra przeszła kurację w Naturhouse. Z tygodnia na tydzień widzieliśmy, jak chudnie. To nas przekonało do tej metody – mówi Tomasz.

Dania przewidziane w diecie okazały się smaczne i pożywne. – Do kuracji podeszliśmy ze zdrowym rozsądkiem, na wesoło, postanowiliśmy nie robić nic na siłę. Kiedy jednemu udało się więcej schudnąć, to żartowaliśmy, że drugi musiał coś po kryjomu podjadać. Dzięki temu nie mieliśmy żadnych załamań czy kryzysów. Cały czas się wspieraliśmy, a pani dietetyk nad wszystkim czuwała, zawsze mogliśmy na nią liczyć – podkreśla Gabriela.

Podczas kuracji małżonkowie uświadomili sobie swoje dotychczasowe błędy. Najważniejszym z nich były nieregularne godziny posiłków. – Jeśli mieliśmy czas, to jedliśmy śniadanie, a dopiero wieczorem dość obfitą obiadokolację – wspomina Gabriela. – Kiedy zaczęliśmy pilnować pięciu posiłków dziennie, okazało się, że po raz pierwszy w życiu nie odczuwamy głodu. To nas bardzo zaskoczyło – dodaje Tomasz.

Poza tym często sięgali po produkty mączne, smażone, sery pleśniowe, słodkości i kolorowe napoje gazowane. Na efekty nie trzeba było długo czekać. U Tomasza pojawiły się też pierwsze problemy ze zdrowiem – podwyższone ciśnienie, cholesterol i glukoza. – Dziś to już tylko wspomnienie. Mąż powoli ogranicza leki, badania wychodzą w normie. Jego lekarka, widząc metamorfozę Tomka, wzięła kontakt do Naturhouse – opowiada Pani Gabriela.

Pomimo że po kuracji dietetyk pozwoliła małżonkom czasem wracać do ulubionych produktów, to zgodnie przyznają, że dziś ani sery pleśniowe, ani grillowana karkówka wcale im nie smakuje. Zdecydowanie wolą gulasz z drobiu czy bigos z papryką!

Przedstawiamy Państwu również nowość "Poczuj wiosnę w sobie”. Jest to nowy 7-dniowy program diety i suplementacji stworzony po to, aby obudzić w sobie świeżą wewnętrzną energię, lekkości i piękno. Każdy z nas chcę czuć siłę, energię i motywację! Nowy program Naturhouse to dobry start, który sprawi, że schudniesz, poczujesz się lekko i pięknie. To pierwszy i duży krok do LATA.

Obrazek

Szczegółowa dieta na 7 dni została przygotowana tak, aby dostarczała dużo witamin i minerałów, a w tym również antyoksydantów. Składniki te sprawią, że poczujesz siłę i pozytywną energię, spalisz nadmiar tkanki tłuszczowej, co zobaczysz szybko na wadze. Duża ilość owoców i warzyw w postaci koktajli oraz sałatek dostarczy dodatkowych porcji błonnika, który nasyci, oczyści układ pokarmowy i pozwoli Ci poczuć się lekko, co ważne wszystkie posiłki są szybkie i proste w przygotowaniu. "Poczuj wiosnę w sobie" to również korzyść cenowa, łączny koszt to jedyne 141,17zł. W nowym programie zostały włączone suplementy, które współgrają z planem żywieniowym i tak jak on dostarczają witamin i minerałów oraz ekstraktów roślinnych, które są źródłem antyoksydantów. Ich działanie poczujesz na własnej skórze, włosach i paznokciach.

Dieta i suplementacja w nowym programie to nie tylko piękny wygląd i energia. Ekstrakty roślinne pobudzają drenaż i spalanie tkanki tłuszczowej. Efekty ich działania poczujesz na sobie i zobaczysz na swojej wadze!

Zapisz się na bezpłatną konsultację w dniach otwartych od 3 do 7 czerwca 2019 , a otrzymasz prezent niespodziankę. Ilość miejsc ograniczona!

Centrum Dietetyczne NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99,
pod numerem telefonu 503-940-573 lub online
https://rezer(...)lickiego

Centrum Dietetyczne NaturHouse Nisko, Plac Wolności 13,
pod numerem telefonu 517-180-166 lub online
https://rezer(...)ja=nisko

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona