Dzień Dziecka z wędką 2019

Image

Tradycyjnie już Zarząd Koła PZW Nr 3 „Rozwadów” w Stalowej Woli zaprosił 1 czerwca wszystkie dzieci na wędkowanie z okazji ich święta. Były wspaniałe nagrody, puchary oraz poczęstunek a wszystkiemu towarzyszyła piękna pogoda.

Koło „Rozwadów” kolejny rok z rzędu zorganizowało dla najmłodszych wędkarzy i ich rodzin zawody sportowe z okazji obchodów międzynarodowego Dnia Dziecka, które odbyły się nad stawem „Oczko” w Stalowej Woli. Na liście startowej organizatorzy zapisali 40 zawodników, w tym 8 dziewcząt i 32 chłopców. Dzień wcześniej, odbyła się również akcja uporządkowania zbiornika – posprzątano i skoszono trawę.

Pogoda w tym roku nadzwyczaj dopisała, bo słońce przygrzewało, a lekki wiatr przyjemnie chłodził. Dzieciaki z bardzo dużym zaangażowaniem, przy pomocy i cennych radach dorosłych łowiły ryby. Zawody odbyły się według w rodzinnej atmosferze, jednak przestrzegano zasad fair play i co najistotniejsze "na żywej rybie".

Zmagania wyłoniły zwycięzców w trzech kategoriach (długości złowionych ryb są sumowane): dziewczęta, chłopcy i łowca najdłuższej ryby. I tak wśród dziewcząt najlepsze okazały się:

I miejsce – Kornelia Parzygnat – 443 cm

II miejsce – Sara Paluch – 416 cm

III miejsce – Olga Matenszczyk – 300 cm

W kategorii chłopców zwyciężyli:

I miejsce – Jakub Mączka – 612 cm

II miejsce – Marcel Kosierb – 391 cm

III miejsce – Jakub Jabłoński – 331 cm

Najdłuższą rybę zawodów złowiła Natalia Sałach.

Wszyscy uczestniczy zawodów zostali nagrodzeni nagrodami w postaci zabawek i przyborów szkolnych oraz słodyczami. Koło PZW Nr 3 „Rozwadów” dzięki patronom i sponsorom imprezy przygotowało także nagrody rzeczowe, sprzęt wędkarski.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
siwysiw

Dziewczynka która złapała największą rybę nie dotknęła wędki nawet... Mamusia i dzidziuś lapiąc na dwie wędki wywalczyli dla dziewczynki nagrode

~kibic

A na 14 i 18 zdjęciu w jakim wieku te dzieci były ?Powinni się wstydzić ze oszukują dzieci w dniu ich swieta !!!

mokasyn

No to trzeba było od razu dać dzieciom nagrody. Po jakiego wała przy tym jeszcze znęcać się nad rybami.

e2rds

Hejterzy, ty nadal nie kumasz, czy naprawdę taki tępy jesteś, wszystkie dzieci dostały nagrody i medale i bardzo dobrze, ale zwycięzców jest tylko trzech w kategorii i to ma znaczenie, a największą rybę złowiła na szóstym zdjęciu, prawda i nadal nic nie będziesz kumał.

~Hejterzy

Byłem, widziałem... każde dziecko dostało multum nagród. Każde dostało medal. Więc wszystkie dzieciaki były traktowane jako zwycięzcy. Naprawę dajcie sobie siana. Macie pomysły idźcie do tych ludzi co organizują zawody i im pomóżcie. Ekolodzy natomiast przestańcie tracić czas na pisanie głupot tylko pokażcie na łonie natury waszą pracę... kiedy podniosłeś choćby papierek z trawy, a?

~goń leszcza

smutne,bo jak mają się czuć te wszystkie dzieci które nie wygrały a raczej przegrały z rodzicami czy też dziadkami innych dzieci????? i tylko dzieci można tu zwolnić ze wstydzenia się !

~Greg

Ta dusząca się się rybka z przebitą przez hak gębą leżącą na rączce dzieciątka, zdaje się uśmiechać do zdjęcia i dziękować że została zaproszona na tę jakże potrzebną uroczystość.

mokasyn

Nauka znęcania się nad zwierzętami! Brawo! Rosną młodzi wyborcy piu...

~dhomas

Na Warchołach też odbyły się zawody i tam żeby uciąć wszelkie spekulacje kto oszukuje a kto nie podzielono łowiących na dwie kategorie wiekowe 5-8 i 9-14 lat. W tej pierwszej grupie rodzic mógł pomagać i nikt nie miał pretensji do nikogo ze małe dziecko wygrywa ze starszym. Liczy się w tym zabawa i spędzenie przedpołudnia nad woda a nie siedzenie w domu.

~bylem tam

cytat- jednak przestrzegano zasad fair play Jest to cytat z artykulu !!Ale zdjęcia pokazuja ze sa tam oszuści i cwaniacy .

e2rds

Oj kogoś mocno zabolało i dobrze.

~do e2rds

Detektyw w sutannie się znalazł - do Sandomierza jedź rowerem o. Mateusza zastąpisz jezyk

e2rds

Hejterzy, ty nadal nic nie zrozumiałeś z tego co napisano, pomoc to nie znaczy łowienie zamiast dziecka, czyżby co niektóre dzieci na zdjęciach były leworęczne, czy wędka jest ustawiona pod tatusia.

~Hejterzy

Kto kogo oszukuje? Jeśli pomoc jest dozwolona, jeśli to zawody rodzinne to w czym problem? A, no chyba że nie wygrałeś? To jest zabawa...

~huciak

Czyli wg Hejterzy jak oszukiwać to rodzinnie ?Piekny przykład dajecie dzieciom Jeśli oni oszukują na takich zawodach to i wezma z lowiska niewymiarowa rybe czy w okresie ochronnym !!piękny przykład

e2rds

Hejterzy, posłuchaj, ja nie neguję wspaniałej imprezy, sam wielokrotnie byłem świadkiem jak takie imprezy wygrywały dzieci trzy, czteroletnie, gdy obok łowił 11-to, czy 12-sto latek sam i miał gorszy wynik , bo tamtym łowił tatusiek, mało tego, jeszcze podpowiadał jaką nagrodę ma wybrać, bo to nie dziecku podobała się nagroda, tylko tatusiowi, w tym problem. Co ma sądzić o takim podejściu ten nastolatek, jak wie, że to dziecko samo nie ma szans z nim wygrać, a jednak wygrywa dzięki tatuśkowi i wie, że to jest niesprawiedliwy przekręt. Od młodych lat wpaja się dziecku takie postępowanie i jak to wychowanie wygląda, ten maluch też otrzymał by swoją nagrodę, ale taką na jaką zasługuje, a nie w punktowanym miejscu z pucharem, na niego przyjdzie czas, ale za parę lat i w tym jest draństwo tatusiów.

~Hejterzy

Ludziska weźcie się za robotę a nie głupoty piszecie. Impreza ma charakter rodzinny, pomoc dziecku jest nawet wskazana (na jednym zdjęciu tata trzyma wędkę ponieważ syn w ręku ma rybę - każde dziecko otrzymało nagrody. Spędziło czas na świeżym powietrzu, na łonie natury... bez telefonu, tabletu czy komputera. Same pozytywy. Wszyscy zadowoleni ale Wy musicie wylać wiadro hejtu na wszystkich wokół! Opamiętajcie się lub zorganizujcie coś sami.

~PZW Rozwadów

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:
P. Januszowi Zarzecznemu Staroście Stalowowolskiemu,
P. Rafałowi Weberowi Posłowi RP,
P. Lucjuszowi Nadbereżnemu Prezydentowi Miasta Stalowej Woli,
P. Stanisławowi Sobierajowi Przewodniczącemu Rady Miasta Stalowej Woli,
P. Rafałowi Małkowi Sklep Wędkarski RYBKA Nisko,
P. Markowi Cieślakowi MC Karp,
Greinplast Chemia Budowlana Stalowa Wola!
Dzięki Wam impreza i całe zawody udały się REWELACYJNIE!!!

~ekolog

Oszukiwac i jeszcze dac sobie zrobić zdjecie !!Nie ma jak to uczyc latorośl od małego kombinowania i oszukiwania .Tak trzymać tatusiowie hahaha

~siwy

czy ja dobrze widze na foto że ryba jest w reklamówce? skandal

e2rds

Na takich zawodach tatusiowie chcą koniecznie, żeby ich pociecha wygrała i oszukują na potęgę, choć pociecha nawet kija nie utrzyma. Patrzą na to większe dzieci które posiadają jakieś umiejętności wędkarskie i widzą, że tylko oszustwem można wygrać. To jest ogromny wstyd nie dla dzieci, ale dla tych oszukujących dorosłych.

~wedkarz

Te zawody były dla dzieci ?na polowie zdjęć dorośli wedki trzymają !!!Czyzby to oszuści?

~Hahaha

Jak w Kole 5 skarbnik zrezygnował, Prezesa wymienili to i zawodu DD skończyły się, mają to w d.. . Przynajmniej jak nie chcą sami, to mogliby się dołączyć, porażka.