Jak głosowali mieszkańcy Stalowej Woli?

Image

Państwowa Komisja Wyborcza podała już szczegółowe wyniki głosowania w wyborach do Europarlamentu w Stalowej Woli. Jak głosowaliśmy i na kogo?

Na komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zagłosowało 11 765 wyborców, co daje 54,93% głosów oddanych przez stalowowolan.

Tomasz Poręba (7 570 głosów)

Bogdan Rzońca (265 głosów)

Ewa Leniart (19 głosów)

Piotr Pilch (171 głosów)

Krystyna Wróblewska (161 głosów)

Kazimierz Gołojuch (42 głosy)

Teresa Pamuła (132 głosy)

Stanisław Kruczek (133 głosy)

Maria Kurowska (145 głosów)

Janina Sagatowska (2827 głosów)Na Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N ZIELONI oddano 6 175 głosów (28,83%).

Czesław Siekierski (1 275 głosów)

Krystyna Skowrońska (1 055 głosów)

Marek Ustrobiński (163 głosy)

Maciej Józefowicz (67 głosów)

Joanna Frydrych (110 głosów)

Renata Butryn (2 604 głosy)

Marek Rząsa (52 głosy)

Józef Szkoła (18 głosów)

Barbara Zych (98 głosów)

Elżbieta Łukacijewska (733 głosy)Na Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy oddało głos 1 631 mieszkańców (7,61%)

Grzegorz Braun (1 280 głosów)

Tomasz Buczek (43 głosy)

Damian Bańka (3 głosy)

Violetta Wolska (4 głosy)

Wiesław Sowiński (18 głosów)

Monika Zając (18 głosów)

Marzena Kardasińska (89 głosów)

Tomasz Proć (7 głosów)

Andrzej Zapałowski (39 głosów)

Dominika Korwin-Mikke (70 głosów)Na Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia głosowało 922 osoby (4,30%).

Anna Skiba (495 głosów)

Marcin Jurzysta (42 głosy)

Tomasz Oleksak (147 głosów)

Katarzyna Kwolek (59 głosów)

Radosław Krukar (25 głosy)

Urszula Grych-Bochyńska (30 głosów)

Patryk Fic (19 głosów)

Joanna Prokopska (30 głosów)

Grzegorz Tereszkiewicz (42 głosy)

Gniewomir Skrzysiński (33 głosy)Na Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 oddało swój głos 708 osób (3,31%)

Alicja Bobola (330 głosów)

Maciej Masłowski (110 głosów)

Paweł Helnarski (20 głosów)

Bartłomiej Barszczak (30 głosów)

Dariusz Bialic (16 głosów)

Ewelina Nycz (57 głosów)

Joanna Sabat (34 głosy)

Szczepan Wiktor (50 głosów)

Konrad Kucab (11 głosów)

Magdalena Targańska (50 głosów)Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, UNIA PRACY, RSS zdobył 137 głosów (0,64%)

Elżbieta Wisz (59 głosów)

Paweł Preneta (15 głosów)

Agnieszka Itner (9 głosów)

Krzysztof Jasiński (10 głosów)

Barbara Ożóg (15 głosów)

Hubert Pacioch (2 głosy)

Zuzanna Jakowicka (7 głosów)

Jakub Gawron (4 głosy)

Monika Rżany (7 głosów)

Arkadiusz Turoń (9 głosów)Na Koalicyjny Komitet Wyborczy Polexit – Koalicja zagłosowało 81 osób (0,38%).

Grzegorz Rykała (25 głosów)

Monika Żółtek (8 głosów)

Piotr Kotylak (7 głosów)

Aneta Michno (10 głosów)

Marcin Czarnek (5 głosów)

Magdalena Wieszczek (5 głosów)

Michał Długosz (2 głosy)

Magdalena Szatan (19 głosy)

Jak zagłosowało Podkarpacie?

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość– 65,07%

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni– 21,56%

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy– 5,89%

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15 – 3,38%

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia – 3,06%

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS– 0,71%

Koalicyjny Komitet Wyborczy Polexit – Koalicja – 0,32%

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Eros

o w dupe..... a ja myślałem że w wiośnie są sami faceci

~basia

@kabi Bo migrantów (polskich) mamy mieć w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii, ewentualnie w USA, gdzie jest ponad 4 mln Polaków.

~Adas

A jak glosowal płezydęt? Na babcie jasie czy lideła listy przy ktorym tak wiernie stal do zdjecia?

~obywatel

stalowowolski ciemnogród kupiony za 500+ i inne mrzonki... oczy w żopie...

kabi

mariusz, oby Twoje proroctwo się spełniło.

kabi

dziwię się że ludzie głosując na KE chcą koniecznie mieć migrantów w Stalowej Woli. Macie puste głowy, nic nie myślicie.

~Nocny Marek

Wytłumaczcie mi jak to jest. Polska bastion antykomunizmu, tyle lat walcząca z komuną teraz wsadziliście komuchów do Brukseli. Piękne pensyjki, kasa na utrzymanie biura, darmowe przejazdy, piękna odprawa i emeryturka po zakończeniu kadencji. Dzielna Warszawka teraz Lemingrad, tyle strajków, ulicznych walk z ZOMO, wsadza starego komucha Włodzimierza C. do Brukseli. Teraz Leszek M. śmieje się Schetynie w twarz, że to SLD wygrało wybory, a dla PO nie widzi alternatywy. Odchodzi z koalicji by w Brukseli dołączyć do frakcji socjalistów. l pluje wyborcom w oczy - wybraliście mnie to teraz możecie mnie pocałować w d...ę, bo co mi zrobicie. Chichot historii. Schetyna pięknie wydymał PSL, Nowoczesną, a oni dalej smarują mu tyłek. Widzę początek końca PO - polityczny niebyt jak Palikot. Ale ja niekoniecznie muszę mieć rację.

~rychu

kubaty czerwony pajaku

~rychu

kuba juz z rok nie jadlem ryzu

~kuba

Kłamca morawiecki w jednym powiedział prawdę. Będziecie za .pie.. ć za miskę ryżu.

tedy

Do Zyga !!! gtyby Twój Tatus miał honor to przekazal niechciana kaske na dom dzicka lub inne !!No jak mozna mowic o honorze do Komochow którzy strzelali w tyl głowy bo bali sie spojrzec w oczy. Tatu leci Cimoszewiczem !! uwazajcie na kontakty w scianach jak sie Tatus pojawi bo jemu sie NALEZY !!!

~Nocny Marek

Czytam wszystkie Wasze wpisy. Jedni czasami mnie chwalą, a inni bluzgają. Tak ogólnie to z większości wpisów widać chamskie wyzwiska pod adresem PiSu. Zmieńcie, ton bo tym sobie elektoratu nie zjednacie. Ludzie nie lubią jak mówi się "Wyborcy PiSu to głupcy, to my jesteśmy myślącą mniejszością" (słowa vice KODu). Wiem że sporo ludzi przez to się od Was odwróciło. Druga sprawą jest wytykanie, że kupiono ludzi 500 plus, emeryturą plus, wcześniejszą emeryturą. Zarzutem jest, iż jest to z naszych podatków. Jakoś nie zauważyliście tego, że z naszych podatków wypłynęło z kraju ok. 260 mld. złotych za rządów PO i PSL. Dlaczego nie kupiło nas PO tym socjalem. Wreszcie pokażcie mi kraj w którym dobry socjal dla ludzi płacą rządy z własnej kieszeni. Wszystko jest z podatków, bo przecież rządzący nie pracują tylko dzielą tym co wpływa do kasy państwa.

~z internetu

Okazuje się, że realny skutek niedzielnych wyborów jest niewiele wart. PiS w Parlamencie Europejskim pozostanie politycznym planktonem. PO nadal będzie członkiem największej frakcji.

smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2

~z internetu

Okazuje się, że realny skutek niedzielnych wyborów jest niewiele wart. PiS w Parlamencie Europejskim pozostanie politycznym planktonem. PO nadal będzie członkiem największej frakcji.

~z internetu

Okazuje się, że realny skutek niedzielnych wyborów jest niewiele wart. PiS w Parlamencie Europejskim pozostanie politycznym planktonem. PO nadal będzie członkiem największej frakcji.

~olo

Co za hu.... wpisy....

~ wasz wódz

wczoraj podobno młody kurski walil wóde od rana z rozpaczy po przegranej ze slynej gazety wybiórczej i nie mog sie sie odcknąc z porażki haha smiech2 bo pisał o mały włos kolicja przegrala 7 % HEHE umiech

~zły

uwaga!! forum opanowała brygada esbeckich szumowin i troli...

~tola

Poczytajcie sobie wyliczenia z money.pl ile kosztował pis jeden z nowych głosów? Otóż 362 tys złotych. Te pieniądze będą musieli zwrócić niestety ale wszyscy nie tylko funkcjonariusze i wyznawcy pis-u. Niebotyczna korupcja polityczna o której do tej pory nikt nawet nie śmiał pomyśleć! Dzisiejsze zwycięstwo to zwycięstwo pyrrusowe! Zwycięstwo podszyte strachem i zarządzane strachem + kasa niekoniecznie wszystkim się należąca! W większości nowo wybrani europosłowie to kalecy językowi, jak oni się będą tam poruszać?

~!!!

" Otóż, co charakteryzuje każdy totalitaryzm , co jest warunkiem wstępnym ich działalności, to pozbawienie ludzi normalnej świadomości dobra i zła oraz właściwej oceny rzeczywistości.W ten sposób pozyskują zwolenników."

~Prawda

Siedzieliśmy w gównie po pas
teraz będziemy po uszy. Przez motłoch!

~mariusz

Wybory parlamentarne jesienią : PiS 67 % , PO 11 % , Kukiz 15 % . PeOwcy i lewacy kierunek Berlin a Polska i Polacy odetchną pełną piersią .

~Hutnicza

No to zarobią jak się postarają ok 3 milionów złotych!

~Mieszkaniec

... czym się polski Narodzie różnisz od biblijnego Ezawa, który za miskę soczewicy sprzedał pierworództwo??? ... tak Ty sprzedałeś nas POPiSowi za (swoje) nędzne srebrniki.

~brukselka

Gdy opadnie już bitewny kurz, okaże się, że realny skutek niedzielnych wyborów jest niewiele wart. PiS w Parlamencie Europejskim pozostanie politycznym planktonem. PO nadal będzie członkiem największej frakcji.
Ale co to ma do rzeczy ? Przecież najważniejsze jest, że za "wierną służbę" dla jedynie słusznej partii 28 piesków ma zapewnioną bardzo dobrą michę przez 5 lat i całkiem niezłą emeryturę. To im się należało !!!

Agnieszeczka

Glosowali dlugopisem hehe

~Marcin

Tylko patolom, księżom i chłopstwu żyje sie lepiej bo oni maja swoją żywność i potrzebują paru złotych na mamrota pod sklepem. No to z moich podatków PiS im da! Mam 50 lat i grosza nie widzę z tego rozdawnictwa. Wszyscy dookoła za ciężką pracę zarabiają 2 tyś i tylko do lekarza coraz trudniej się dostać i ceny szaleją!
Jest ciepła woda w kranie , praca , można iść na zakupy , czy obejrzeć jakiś serial , po raz 124. Nikt nie zastanawia się , jak kolejne dobra narodowe zmieniają właściciela , kiedy się obudzą , będzie za późno . Najważniejsze , że nasi rządzący będą mieć miliony na kontach , za nadzorowanie narodu . Nikomu nie zależy , szkoda .

~Gorol

Rząd nie ma swoich pieniędzy. Dzieli tym co nam zabierze w różnych daninach akcyzach czy cenach. Moim zdaniem PIS wygrał bo kupił emerytów 13 -tką. a rodziny daniną na pierwsze dziecko. Biedne województwa wschodnie w tym podlasie czy podkarpacie to matecznik PIS łatwo go kupić i tak też się stało. Za parę srebrników własną matkę by sprzedali rezygnując z własnego zdania. Naród sprzedał swój kraj za 500+

~RECESJA

Która partia na świecie dysponuje budżetem wyborczym w wysokosci 10 mld $ i do tego nie swoim, tylko z naszych podatków. Mądre konkluzje - tylko recesja może wywrócić PIS, tylko recesja.

~Jasiek

Kiedy ta propiSSowska część narodu zmądrzeje