„Grzybek” na Ciemnym Kącie zaświecił nowym blaskiem

Image

„Grzybek” na Ciemnym Kącie od zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Stalowej Woli. 19 maja odbyło się jego otwarcie po gruntownym remoncie i rozbudowie.

Nowa wiata z paleniskiem, plac zabaw dla dzieci i siłownia plenerowa, a także odnowione obiekty już istniejącej infrastruktury czekają na całe rodziny. „Grzybek” został zmodernizowany dzięki współpracy Miasta Stalowej Woli z Nadleśnictwem Rozwadów.

– W pierwszych słowach chciałam podziękować za tą wyjątkową i efektywną współpracę Miasta z Nadleśnictwem Rozwadów, czego efektem jest ścieżka na Jamnicy czy też odremontowany „Grzybek” na Ciemnym Kącie. Zaproponowana infrastruktura w postaci miejsc do biesiadowania, czy placu zabaw zapewne uatrakcyjni to miejsce. Wyrażam również nadzieję, że naszymi wspólnymi siłami i zaangażowaniem zrealizujemy ścieżki łączące Stalową Wolę z tym właśnie miejscem tak, aby nasi mieszkańcy mogli w sposób bezpieczny przemieszczać się między miastem a Ciemnym Kątem. Mam nadzieję, że razem będziemy również realizować edukacyjne spotkania– mówiła podczas otwarcia obiektu Renata Knap zastępca prezydenta miasta Stalowej Woli.

Na pozytywną współpracę Nadleśnictwa Rozwadów z samorządem miasta zwrócił również uwagę Nadleśniczy Jacek Pomykała.

– Pragnę podziękować Panu Prezydentowi Lucjuszowi Nadbereżnemu za owocną współpracę i wspólną inicjatywę w rozwijaniu infrastruktury i zasobów naszego Nadleśnictwa– mówił Jacek Pomykała Nadleśniczy Nadleśnictwa Rozwadów. – Dzięki wsparciu samorządu Stalowej Woli to miejsce powinno zmienić nazwę z Ciemnego na Jasny Kąt – dodał z uśmiechem Nadleśniczy.

Obiekt Edukacji Leśnej i Turystycznej „Grzybek-Ciemny Kąt”, w którym do tej pory znajdowała się jedna wiata z paleniskiem, miejsce do tańczenia i kilka osłoniętych siedzisk, został powiększony o dodatkowe elementy. Powstała nowa, większa wiata ze stołami, ławami, paleniskiem na środku i grillem obok, drewutnia, pomieszczenie socjalne, a także duża siłownia plenerowa i plac zabaw dla dzieci. Odnowione zostały też elementy edukacyjne obiektu.

UM Stalowa Wola

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Anoaano

Śmierdzi od ciebie gnidą manukun.

manukun

@anoaano
Rozwiń myśl, bo na razie został pi tobie tylko smród...

~Jola

Szkoda , że usunięto "występ " staruszków z mdk . Poziom godny "miszczóF" .

~Kijek

Polatał by chłop po lesie na nogach, bo niedługo trzeba będzie grzybka rozbudować

~Ki ior

@Anoaano nie porównuj innych do siebie.

~Anoaano

Manukun jesteś groszy od gówna.

manukun

Miasto dopłaciło do remontu, ale kwoty nie podali. Ot, rzetelność dziennikarska i transparentne władze....

grota

Chyba nikt z piszących nie był na Ciemnym Kącie,otóż są tam 2 toy-toye.W niedzielę było tam bardzo czysto i pachnąco.

~Anita

Jestem zaniepokojona brakiem toalet.

~Tomasz

Nie ma żadnego kibla. To wstrząsające! A gdzie ma odbywać się defekacja?

~alkoholik30

Takie ławki pod zadaszeniem i palenisko zmuszaja do picia alkoholu,wiec to zły pomysł.

~ALA

Dobrze, że chociaż panią wiceprezydent widzę a nie tego lansera. Pan nadleśniczy to znany druh z LN, we trzech sadzili jednego dęba na początek sciezki rowerowej. W maju ub. roku pan nadlesniczy otrzymał od Morawieckiego jakiś upominek przy zlocie w centrum miasta ( jako wyróżniony od Nadbereżnego)! Widać, że ręka rękę myje.

~STALOWKA

Wszystko jest ale nawet 1 kibla miejskiego nie ma !!!

~gązo

przeciesz jest to od dawna to jakie otwarcie od tamtego roku