Szkoły pilnowane przez policję

Image

Polscy maturzyści mogą spać spokojnie. Ich szkoły dziś w nocy pilnowane są przez policjantów, również w Stalowej Woli.

Popołudniami placówki zostały sprawdzone, a sale zaplombowane. Tak też działo się w obecności dyrektorów w stalowowolskich placówkach. Do szkół nie dostaną się żadni ewentualni zamachowcy. Wokół budynków spacerują dodatkowe patrole. I tak jest w całej Polsce.

We wtorek informację o bombach drogą mailową otrzymały 663 szkoły, w których trwają matury. Wszystkie były fałszywe, niemniej jednak dyrektorzy musieli podjąć odpowiednie kroki i zgłosić policji fakt otrzymania zawiadomienia. Jak podało radio RMF FM za tym atakiem może stać międzynarodowa grupa. Swoje działania prowadzą za pomocą tzw. Darknetu, dzięki czemu są anonimowi.

Maile wysyłane były automatycznie według czterech szablonów z serwerów na całym świecie.

W Stalowej Woli matury odbywają się jak do tej pory bez zakóceń.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~tylkoPIS

No i do czego to już doszło żeby policja szkoły musiała pilnowac ale oszołomy z pseudo opozycji za te szkoły przegracie te wybory majowe bo już wszyscy POLACY się na was poznali. Nawet za komuny milicja nigdy nie musiała pilnowac szkół tak ci przegrani z pseudo opozycji próbują robic zadymy. Ponad 90 procent POLAKÓW czuje wstręt do tej TOTALNEJ TARGOWICY.

vjm

Gdyby to byly powazne zagrozenia to te miernoty w obawie o swoje bezpieczenstwo trzymali by sie daleko od miejsca potencjalnego zagrozenia wybuchem. Tak jak nie bylo ich w galerii Vivo gdyz mieli informacje o prawdopodobnym ataku na objekty wielkopowierzchniowe.

Bulwersujace jest to, ze jest duze prawdopodobienstwo, ze sami za tym stoja. Mam nadzjeje, ze sprawa tych atakow na spoleczenstwo zostanie wyjasniona a mocodawcy tak logistycznie skomplikowanej akcji dywersyjnej zostana ukarani.
To jest takie typowe dla tych "prowokatorow" aby utrzymac sie przy korycie poswieca wlasny Narod.

~milicjant

Jeśli oni te szkoły pilnują jak te rowery lucka to będą jaja !!

~OTUŁA

Lewica się nie poddaje, dobro dzieci mają w dupie.

art2deco

Krowa urodziła bydle.

~prawica

pis broni przed wiedzą, browu kraj debili z pis

~maciek

dzisiejsza policja to dno, boja sie wlasnego cienia. do lidla na zakupy, na kawke na lotos, nos w telefon i ot mi wielkie policjanty.. nadal przyjmowac wszystko jak leci.. powodzenia

~kononowicz1

Szkoły obstawione na wypadek ataku pedofila.Jednak co bedzie jak tym pedofilem jest policjant .Jeszcze mu pomoga w ataku na szkołe.

~Milicjan..t

Jakie patrole widziałem jak siedzieli w wozie: