Znów zapada się droga w Nisku

Image

Kolejny raz zapada się ulica w Nisku. Trudno już zliczyć który to już raz.

Problem zapadania się głównej drogi w Nisku znany jest nie od dziś. Przypominamy, że w styczniu 2018 roku remontowany był kolektor w ulicy Sandomierskiej. Odbywał się on metodą bezwykopową na odcinku od Jednostki Wojskowej do skrzyżowania przy szpitalu (z wyłączeniem 100- metrowego odcinka między tzw. Zielonym Dworkiem a Policją, który był już wcześniej remontowany).

Kolektor oczyszczono z elementów betonowych, którymi został on pokryty z powodu właśnie zapadania się. Później wypełniono go żywicą epoksydową. Dzięki temu utwardzeniu jezdnia miała się już nie załamywać. Tymczasem w kwietniu 2018 roku zapadł się pas ruchu na Sandomierskiej biegnący w stronę Rudnika. Został on więc zamknięty i naprawiony.

Kilka dni temu zauważono, że kolejny raz w jezdni zaczyna robić się wgłębienie. Wczoraj szczelinę zagrodzono. Osuwająca się ziemia odsłoniła pas pod asfaltem. Przejeżdżający przez Nisko- noga z gazu!
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~podatnik

Może powinny się tym zająć odpowiednie organy?

~ewa

dlaczego niżańskie lokalne media o tym nie piszą.niewygodny temat czy co.

~Joa

Ale o co chodzi z tą drogą?? Czy nie ma jednego inteligentnego drogowca żeby postawił diagnozę dlaczego droga się zapada?. Jeśli jest znana przyczyna to trzeba zapłacić duuużo jednorazowo za naprawę i mieć spokój a nie poprawiać i poprawiać. Tylko czekać aż Ani Mru Mru zacznie z Niska drwić .

manukun

@inżynier
Och, No tak, u was w partii wystarczy być członkiem,żeby zostać nazwanym budowniczym dróg. Szkoda tylko, że ani łopaty nie trzymał, ani projektu nie kreślił. Pewnie jak zwykle pokornie podniósł rękę jak kazali partyjni funkcjonariusze.

Droga w centrum Niska zapada się od lat. Przez tyle czasu nie dało się dogadać z administratorem, chociaż rejon utrzymania znajduje się ... w Nisku.

Bajki - jak zwykle, a dzień bez partyjnej wazeliny jest dniem straconym. Cierpią na tym mieszkańcy, ale czego oczekiwać od bandy nieudaczników i karierowiczów?

~FanKrasnala

Jaka władza taka droga... Szkoda ze Nisko nie ma młodego burmistrza Z pomysłem któremu się cos chce tylko od nastu lat te same leśne dziadki byle tylko dopierdzieć do emerytury a przy okazji coś skapnie dla pociotków...

~inzynier

Ci coś wypocili że władze NISKA mają w du..pie ulice SANDOMIERSKĄ to nie mają pojęcia o czym wypocili bo ta ulica nie należy do miasta . Kto inny jest właścicieem tej ulicy i wszystkim pod tą ulicą, jeśli manekinie nie wiesz że lice OFIAR KATYNIA remontował PAN VICE PREZYDENT JAN SIBIGA to po co się w tym temacie kompromitujesz, zresztą jak w każdej innej.Poinformuj jeszcze gdzie to władza NISKA buduje AQUAPARK bo nikt nic na ten temat nie wie ale ty bez produkowania bredni piramidalnych życ nie możesz. Kiedy skończysz się poniżac w oczach tych co czytają twoje wypociny.

manukun

Haha, partyjne miernoty nawet tutaj piszą propagandę sukcesu. Bajki o remoncie Ofiar Katynia przez Sibigę. W Nisku od kilkunastu lat władze mają gdzieś gruntowny remont głównej ulicy. Ważniejszy jest aquapark na odludziu.

~Co wy ???

Ma Modrzewiowej od roku jest zapadlina - a w urzędzie przecież o niej nic pewno nie wiedzą bo nic nie robią.

~Dsr

Poczekajmy na upały to wtedy dopiero poleci droga. tak ok 4 dni powyżej 25 stopni i takich miejsc będzie więcej.
A do p. Inżynera - nic z wlania betonu nad kolektor jak to zroobiono na Placu Wolności - bo ile to kosztowało???

~Oni

Po co rozmawiacie z tym durniem edkiem który jest płatnym trolem na usługach partii. Tu inżynier, gdzie indziej pod innym nickiem . Przekaż tak samo goowniany i kłamliwy

~do inżynier

Wjeźdźając z ul. Podoficerskiej tirem do nimetu jedzie ulica Sandomierską 40 m co najwyźej.

~do ted1

Tak ich podsumowałam jak na to zasługują. Tą ekipę juź dawno od podstaw naleźałoby wywalić na zbity pysk od zarzadzania w mieście.

~ted1

do Pana ,,inżynier''
Pański komentarz , jest niezgodny z prawdą. Jestem pewien, że Pan doskonale wie, że przyczyną zapadania się jezdni na ulicy Sandomierskiej jest kolektor kanalizacji sanitarnej.Właścicielem tegoż kolektora jest miasto , a precyzyjnie Miejski Zakład Komunalny(jednostka organizacyjna Gminy). Trzeba (zresztą jak wszystko ) , budować na mocnym fundamencie ( w tym również kolektor kanalizacji sanitarnej). Budowanie na piasku, prowadzi do tego co mamy.

~ted1

do Pani NIŻANKA.
Sposób komentarza Pani według mnie jest co najmniej niegrzeczny. Nie można obrażać osób , którzy w demokratycznych wyborach uzyskali mandaty Burmistrza.Zgadzam się z Panią , iż sposób naprawy drogi ( tuż przed wyborami) nie był profesjonalny( wcześniejsze próby naprawy o tym świadczyły). Ja zadam inne pytanie( może retoryczne), gdzie byli radni poprzedniej kadencji kiedy zapadała decyzja o sposobie naprawy drogi. Czy nie można było poczekać, poszukać środków finansowych na skuteczną naprawę kolektora pod jezdnią.
I dziś wybrana władza samorządowa będzie miała nie lada problem ,skąd wziąć środki finansowe na skuteczną naprawę tej nieszczęsnej drogi.

~inżynier

Do kobiety co pisze że TIRY do NIMETU dojeżdżają ulicą PODOFICERSKA jeżeli NIMET przylega do ulicy SANDOMIERSKIEJ to te TIRY muszą wjeżdżac na ulice SANDOMIERSKĄ.

~inżynier

Do kabi, ta ulica SANDOMIERSKA ma pare kilometrów i tam gdzie zrobiliśmy remont ta ulica się nie zapada. Gdyby ta ulica należała do miasta to już dawno cała by była wyrmontowana a że to droga krajowa to miasto ma związane ręce. Ten remont zrobilibyśmy na wzór ulicy w STALOWEJ ulicy OFIAR KATYNIA którą remontował vice prezydent SIBIGA.

~do inżynier

Tym debilem to jestem ja, kobieta. Do nimetu jadą tiry ul od ul. Tysiąclecia ul Podoficerską

~niżanka

Ta naprawa drogi tydzień przed wyborami to był taki zabieg kosmetyczny wykonany na mozgach odrętwiałego plebsu niźańskiego źeby bez oporu szli głosować na spadkobierców Oziminy inaczj zwanego dziadkiem mrozem. On namaścił swojego krasnala na swojego następcę a przy okazji postraszył wszystkich swoich podwładnych że jak od koryta odejdzie pan to i jego świta też, przestraszyli się o swoje posadki i poszli całymi klanami głosować na karła.

~inżynier

Do idioty użytecznego co wypocił że TIRY nie jeżdżą ulicą SANDOMIESKĄ to się pytam ciebie debilu jak z ulicy 1000 lecia można dowieźc towary codziennie do NIMEU który przylego do ulicy SANDOMIERSKIEJ. Kiedy skończą się te idiotyczn wypociny oszołomów którzy nie mają zielonego pojęcia o niczym.

~do Dratewka

Ale my niżanki kochamy Stalowkowców

~Dratewka

Stalowa nie przyjmuje uchodźców niewiadomego pochodzenia.

~siwy

co jest z ta droga nie tak że się zapada? nie ma gwarancji 2 lat na nią? Nisko powinni przyłączyc do Stalowej

kabi

przed wyborami czytałem jak to jeden z kandydatów na burmistrza chwalił się że ten remont to na lata a tu nie wytrzymało roku, tak samo zarządzał poprzednią firmą budowlaną, po której tylko wspomnienie zostało i budynek

~zenonie!

Czy nie chciałbyś być pierwszy?

~zenonie!

Miej litość nad cnotliwą panienką

~Do zenon

Bo wsad musi być odpowiedni

~Zenon

Skoro taka urodziwa to dlaczego chętnych brak mimo że chodzi z dziurą na wierzchu?

~do zenuś

Ale panna urodziwa i bez posagu dobrego męźa znajdzie. Stalówka nie ma juź terenów pod inwestycje a u nas miejsca dość tylko mąź musi zainwestować w żonę bez posagu.

~City

Czas na metro

~hrabia

Droga która się zapada nie należy do miasta,bo jest drogą krajową nr.77[dwie siódemki ].Naszym kanałem płyną sobie spokojnie g.... o czym świadczą wydobywające się z niego zapachy zwłaszcza w centrum miasta. Pomimo tego my tę dziurę załatamy i dostaniemy premię oraz kolejny dyplom na najlepszą gminę w wydawaniu pieniędzy.