Kolejny akt wandalizmu z rowerem miejskim w tle. Nagroda za pomoc przy ujęciu sprawców!

Image

30 kwietnia 2019 roku około godziny 21:25 dwóch chłopaków i jedna dziewczyna wrzucili rower miejski typu cargo do fontanny.

Akt wandalizmu to kolejny od dwóch dni czyn przestępczy młodych osób. Wczoraj dokonano kradzieży 6 rowerów i wyrwaniu z nich gps-ów. Jeden z pojazdów leżał w parku. We wtorek około 21:25 dwóch chłopaków i jedna dziewczyna wrzucili rikszę do fontanny obok Miejskiego Domu Kultury. Zdarzenie obserwowała kobieta, która nawet próbowała złapać jednego ze sprawców, ale jej się wyrwał wykręcając jej rękę.

Ostatecznie wandale uciekli. Całość jednak zarejestrowały kamery monitoringu. Złapanie więc sprawców nie będzie problemem.

Rower zabezpieczono.

Chwilę po zdarzeniu prezydent Lucjusz Nadbereżny napisał na fb: "Szanowni Państwo, operator Stalowa Wola Miasto Rowerów ROOVEE wyznaczył nagrodę w wysokości 2000 zł dla każdej osoby, która pomoże wskazać sprawców wandalizmu. Dziękuję za Państwa aktywność oraz odpowiedzialność za nasze miasto wyrażoną w dyskusji, która tylko pokazuje, że warto budować piękne i nowoczesne miasto. Debile nie będą nam narzucać jak ma wyglądać Stalowa Wola! Bądźmy aktywni i odpowiedzialni wspólnie za nasze wspaniałe miasto, które kochamy!"


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ryszardafera

Juz chyba złapali tych wandali,moze jutro pojawia sie wiadomosci ile zapłaca kary.

~dziadek

DEBILIZM górą!!

~Habanero

Jakbym porwał to gość już do końca życia jezdziłby na kółkach

~łogien66

Może sprawca jest jarek ogarek?

~Olo

https://www.facebook.com /tvpolskapl/videos/412077359623289/ po com polaczcie

~dziadek

Hihihi głupie psy ;)

~gft

nie bede '' debilem'' dla prezydenta Juz na niego nie zaglosuje

~raper sraper

Joł joł joł, bum szakalaka zajebali mi składaka. Na policję zadzwoniłem lecz oni w dupie mieli to, woleli kebaba u Nazira żreć. Bo to są chłopcy kebabowcy, dzielni jak małe pieski kiedy są za płotem

~ekspert

Zabij zabij zabij te głosy w mojej głowie ciągle to powtarzają. Dzisiaj muszę im ulec może wtedy dadzą mi spokój. Przepraszam ale muszę zrobić komuś krzywdę bo dłużej nie wytrzymam tego ciągłego jazgotu w mojej głowie. Boże wybacz mi bo muszę dzisiaj bardzo zgrzeszyć. POMOCY!

~ekspert

do turysta zgłoszony jesteś cepie

~turysta

Ludzie pomóżcie te okropne głosy w mojej głowie każą mi zabić prezydenta. Co mam robić nie umiem się im oprzeć. POMOCY!

~turysta

Lubię fisting. Kto mi wsadzi pięść w dupę?

~turysta

Prawda jest taka że to lemingi z pseudo opozycje stoją za tym zniszczeniem a także za wszystkim poprzednimi. Bo to są TOTALNI frustraci którzy wszystko niszczą co zrobił obecny prezydent L.N. Trzeba w mieście zrobic porządek z lemingami hejterami.

~dziadek

To był operacja fałszywej flagi, władze same zleciły te akty wandalizmu, żeby uzasadnić potrzebę założenia 500 kamer w mieście i podglądania mieszkańców.

~inteligent

Allah już was idzie pedały.

~inteligent

dziadek ja jestem chętny, mam dużego z obfitymi wytryskami. Daj jakoś namiar

~dziadek

Biorę też w tyłek jeśli jest ktoś chętny to z przyjemnością się mu dam.

~inteligent

dziadek kocham cię. Zrobić ci loda? Daj jakie namiar na siebie.

~dziadek

Niech żyje DEBILIZM, niech żyje! HEJ!

~inteligent

Do polak , lemingu do psychiatry to niech się udadzą ci użyteczni idioci co wypisuj piramidalne brednie a podpisuj nickiem komentatora ''dziadek''.

go123

Sztuczka z głowicą tandemową polega na tym, że dwie głowice kumulacyjne są ułożone jedna za drugą.
Dokładnie ten sam punkt na powierzchni pancerza zostaje uderzony dwa razy, dwoma wybuchami, przez co kostki pancerza reaktywnego z jednym ładunkiem reaktywnym przestały być skuteczne.

~marqobiker6

Co bedzie jak dzisiaj pojde i wrzuce ten rower do fontanny?czy ktos mi zabroni>?W nocy nikt sie prawie nie kreci wiec mozna topic rowery.

go123

A widzieliście najnowsze chińskie czołgi typu 99 ?
Są pokryte kostkami pancerza reaktywnego trzeciej generacji, typu "Relikt" (zaprojektowany w Rosji oczywiście).
Kostka "Reliktu" zawiera podwójną porcję ładunku reaktywnego (starsze modele kostek, takie jak te na polskich czołgach PT-91 zawierają jedną porcję).
Gdy trafia kierowana rakieta przeciwczołgowa z głowicą tandemową (podwójną), jedna głowica wybucha na jednej porcji ładunku reaktywnego, druga głowica wybucha na drugiej porcji ładunku reaktywnego, a znajdujący się pod kostką pancerz główny pozostaje nie ruszony.
Rakiet przeciwczołgowych z potrójną głowicą na szczęście nie ma.

~Renia

Polska to montownia. Czego się spodziewaliscie po nomenklaturze?
Konkurencję wykanczali Izba skarbowa.

~POLAK

DO -inteligent- CZY TY JESTEŚ ZDROWY!!!!!!!!!!!PROPONUJĘ PSYCHIATRĘ!!!!!!JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!

~Oooo

Lucjuszowi ale wam się we łbach pomieszalo
Wy macie z Bogiem,z Bogiem.Nie z wyzwiskami.Rozgrzeszenia nie dostaniecie

~ekspert

do przedsiebiorcow są juz pierwsze firmy które dołaczyły do klubu 100 sponsorów Stali Stalowa Wola zachecamy do wypelnienia formularza na stronie www Stal1938.pl

~inteligent

Debilizm w naszym mieście był wśród TOTALNEJ OPOZYCJI zawsze i będzie zawsze bo PIS będzie rząził naszym miastem zawsze [do końca świata i jeden dzień dłużej]. A komu nie pasuje to już dziś wypad z naszego miasta bo to miasto tylko dla mądrych ludzi. Ci debile co wypiują brednie [piramidalne] i podpisują się nickiem dziadek to najlepszy przykład jacy to są użyteczni idioci.

~z88

"ale jej się wyrwał wykręcając jej rękę" - to jest młodociany BANDZIOR. Mam nadzieję, że pójdą do pierdla. Ale jeszcze lepszą karą byłoby ze 3-4 lata przymusowej pracy w hospicjum i podcieranie tyłków. Oczywiście dodatkowo grzywny, po 20 000 PLN na łebka.

Goodman

do ~gratulacje - skąd ta informacja?