Wakacje last minute. 4 najlepsze kierunki

Image

Czy można wyjechać na wakacje w ciekawe miejsce z przyjaznym klimatem, a jednocześnie nie wydać na nie majątku? Jak się okazuje – tak. Wystarczy wykupić jedną z coraz częstszych wycieczek last minute.

1. Wyspy Kanaryjskie
2. Gruzja
3. Indonezja
4. Tunezja

Wakacyjny wyjazd nie musi oznaczać dużych wydatków lub niskiego standardu w zapomnianym, pamiętającym jeszcze czasy PRL-u ośrodku. Dzięki coraz liczniejszym ofertom first i last minute (dzięki serwisowi https://dreamtours.pl/ możesz skorzystać także z usług niemieckich biur podróży) wypoczynek nad ciepłym morzem masz szansę zamówić nawet za niecały tysiąc złotych za osobę. Wybór destynacji jest naprawdę ogromny. My wybraliśmy cztery, które naszym zdaniem są najciekawsze.

Wyspy Kanaryjskie

Kanary od lat plasują się na czele rankingów najpopularniejszych europejskich destynacji. O tym, jak wiele ofert last minute dotyczy tego archipelagu, można przekonać się odwiedzając stronę https://dreamtours.pl/wakacje/fuerteventura. Zainteresowanie wakacjami na Wyspach Kanaryjskich nie może jednak dziwić. Rajskie plaże, mnóstwo hoteli o wysokim standardzie i legendarne już życie nocne przyciągają tu spragnionych rozrywki na najwyższym poziomie turystów z całego świata.

Gruzja

Choć ten kaukaski kraj nie jest najbardziej oczywistym wyborem, jeśli chodzi o wakacje last minute, to z roku na rok przedostaje się coraz bliżej szczytu zestawienia. Oczywiście nie ma w tym nic zaskakującego – zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy atuty tego państwa, które przyciągają do niego coraz więcej turystów. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, niesamowita gościnność mieszkańców i oryginalna kuchnia sprawiają, że niezadowolonych z pobytu w Gruzji właściwie nie sposób spotkać.

Indonezja

To zdecydowanie najodleglejsza destynacja w naszym zestawieniu. Jeśli jednak wyższe koszty i perspektywa spędzenia w samolocie kilkunastu godzin nie są dla nas przeszkodą, Indonezja wraz ze swoją najsłynniejszą wyspą Bali może okazać się idealnym wyborem. Tym bardziej, że dzięki ofertom last minute pobyt na którejś z licznych tutaj rajskich plaż wcale nie musi okazać się tak dużym wydatkiem, jak moglibyśmy sądzić. Więcej informacji na ten temat znajdziemy pod adresem https://dreamtours.pl/wakacje/indonezja/bali.

Tunezja

Tunezja to, obok Wysp Kanaryjskich, Majorki, Egiptu i Grecji, jeden z najpopularniejszych wakacyjnych celów Europejczyków. Wszystkie łączy położenie nad Morzem Śródziemnym i mnogość atrakcji. Tunezja ma wiele do zaoferowania zarówno miłośnikom zabytków, jak i tym, którzy od wakacji oczekują przede wszystkim spokoju.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.