Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 1:0

Image

Po tym spotkaniu, na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu, Stal zapewniła sobie utrzymanie w II lidze.

Spotkanie z Olimpią Elbląg udało nam się wygrać mimo braku kilku zawodników. Bohaterem spotkania był Michał Trąbka, który zdobył w tym spotkaniu jedynego gola. Już w niedzielę kolejny mecz. Tym razem z Rozwojem w Katowicach.

Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)

1:0 – Michał Trąbka 53′

Stal Stalowa Wola: Krystian Kalinowski – Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Kacper Śpiewak, Bartosz Sobotka – Łukasz Pietras, Piotr Mroziński, Michał Mistrzyk, Michał Trąbka, Michał Kitliński (75′ Sebastian Łętocha) – Robert Dadok (87′ Andrzej Trubeha).

Olimpia Elbląg: Sebastian Madejski – Wojciech Jurek, Tomasz Lewandowski, Kamil Wenger, Michał Balewski, Tomasz Sedlewski (55′ Damian Szuprytowski), Michał Kuczałek, Bartosz Nowicki (79′ Kacper Korkliniewski), Cezary Demianiuk, Ołeksij Prytuliak (70′ Michał Kiełtyka), Michał Fidziukiewicz (78′ Mateusz Szmydt).

Żółte kartki: Szymon Jarosz, Andrzej Trubeha – Sebastian Madejski.

Sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kibic3

Do manekin, to jest mój ostatni komentarz do ciebie bo ja z użytecznymi idiotami nie mam zamiaru dyskutowac bo to strata czasu i obraza mojej inteligencji. Ale do rzeczy skoro ty jesteś taki oświecony to dlaczego nie pomogłeś SZYMONIKOWI wygrac wybory na pezydenta. Ja już 2 razy prowadziłem kampanie PANA PREZYDENTA L.N. i za każdym razem wygrał mój kandydat , więc tacy jak ty to dla mnie ciecie do sprątania ulic w STALOWEJ [zamiatania]. Ośmieszasz się totalnie używając setki jeśli nie tysiące różnych śmiesznych nicków i powtarzasz swoje piramidalne brednie w koło. Ale gwarantuje ci że już tej jesieni zstaniesz totalnie ośmieszony przez swoją głupote. Tacy hejterzy to lemingom może imponują ale ni mi bo ja ciebie uważam za ofiare TVN24. Ja już ci wielokrotnie udowodniłem że ty piszesz bajki dla malutkich dzieci i mi nigdy niczym nie zaimponujesz. Piszesz że co zrobił PAN PREZYDENT L.N. [a swoją drogą udajesz że coś wiesz a nie nauczyłeś się szacunku do prezydenta naszego miasta] zrobił bardzo duż bo zmusił wszystkie te aluminiowe firmy do zainstalowania najlepszych obecnie filtrów na świecie żeby jak njmniej tego smrodu dostawało się do śroowiska. Co ty o piłce nożnej zabierasz łos jak ty ie masz pojęcia o sporcie a zwłaszcza o piłce nożnej. To CENTRUM SPORTOWE to już jesienią będzie wizytówką naszego miasta i będziesz mógł sobie kupic widokówke ze zdjęciem tego CENTRUM. Prawie 99 procent mieszkańców jest bardzo adowolonych z rządów obecnego prezydenta ale tobie hejterze się wszystko w głowie pomyliło i uważasz że obecny prezydent źle rządzi. Bez odpowiedzi.

manukun

@kibic3
Już ci wielokrotnie udowadniałem, że nie masz bladego pojęcia o funkcjonowaniu opieki zdrowotnej. Ty nawet nie odróżniasz hospicjum od oddziału geriatrycznego, o paliatywnym nie wspominając. Nadbereżny rządzi od 5 lat, co zrobił z trucicielami? Nic. Co zrobił dla zapewnienia opieki dla najstarszych? Nic. Nawet klub piłkarski zepsuł, bo zbudował kosztowne centrum piłkarskie bez przygotowania całego zaplecza do awansu. Edukacja sportowa leży, zarządzanie klubem leży, finansowanie i sponsoring leży. Nie ma żadnych podstawowych elementów,które pozwalają na zapewnienie powrotu do ekstraklasy. Mamy za to kosztowny stadion dla garstki kibiców, bo atmosfera i ich zachowanie wyklucza udział pikników i całych rodzin na meczach. Kilkadziesiąt milionów złotych w piach, a Wielki Komentator Edziu pisze o wstydzie za skansen i zazdrości Tarnobrzega.

PiS rządzi od góry do dołu i robi to źle. Opozycja nie robi niczego, więc nie ma o czym pisać. Wyłącz telewizor, poczytaj rzetelnych dziennikarzy, informacji i zacznij myśleć, bo partia ci zrobiła wodę z mózgu.

~WAZNE

oficjalnie cena miesieczna za loze Vip bedzie wyjnosić 300 zł OGLOSZONO ROWNIEZ POWSTANIE KLUBU 100 SPONSORÓW TE FIRMY BEDA MOGŁU LICZYĆ NA SPECJALNE BONUSY WIECEJ NA STRONIE WWW STAL1938.PL W ZAKLADCE KLUB BIZNESU

~kibic3

Do manekin, kolejna twoja piramidalna kompromitacja bo ja nigdy nie pisałem że miasta nie stac zbudoac hospicjum. Ja komentowałem że nie powinniśmy tego hospicjum bdowac w STALOWEJ bo u nas dzięki SZLEAKOWI mamy zatrute środowisko. Czy ty lemingu chcesz aby twoja mama umierała w tych smroodach z SZLĘZAKOWYCH aluminiowni. Natomiast ja komentowałem że takie hospicjum powinno powstac w BOJANOWIE bo tam jest o wiele lepsze powietrze niż u nas. A do BOJANOWA jest tylko 15 kilomtrów i można by uruchomic MKS jeżdżące tam co 2 godziny od rana do wieczora. Ale jak żwykle tobie wszystko się pomyliło bo maswz małą wiedze i atakujesz tych którzy są od ciebie dużo bardzie mądrzy.Jeśli ty uważasz że to CENTRUM budujem dla kilkuset osób to jak ja mam z tobą dyskutowac ale już tej jesieni te piramidalne brednie odszczekasz na tym portalu. Co dziwne wypociłeś że jesteś przeciw partiom ale dziwnie tylko PIS bez przerwy atakujesz czyli jesteś lemingiem. Nikt bardziej się na tym portalu nie ośmiesza jak ty hejterze.

manukun

Hahaha, jaki ból. Urząd dołożył trochę grosza? Ministerstwo daje 15 mln zł. Na chwilę obecną -bo koszty coraz wyższe i radni dokładają coraz więcej -mieszkańcy dostali 28 mln zł kredytu do spłaty na sam stadion.

To są grosze? Krzyczysz, że hospicjum jest kosztowne i miasta nie stać. A tu klops. Za centrum piłkarskie dla kilkuset kibiców możnaby zbudować hospicjum i utrzymać przez całą kadencję.

Nie wstyd ci takich bajek opowiadać? Nadbereżny nie brał kredytów? TRZYKROTNY wzrost zadłużenia do ponad 200 mln sam się zrobił?

Wypocin o finansowaniu bloków mieszkalnych z kredytu mosiru na nieczynne centrum piłkarskienie potrafię skomentować. Opadły ręce.

Jak bardzo jeszcze jesteś w stanie się ośmieszać, żeby bronić nieudolne władze?

~kibic3

Nie ma klubu piłki nożnej w POLSCE który by nie był sponsorowany przez władze z danego miasta i o tym szyscy wiedzą. Nawet gminy sponsorują swoje amatorskie kluby grające w A czy B klasie bo przecież nawet autobus na wyjazdowy mecz kosztuje nie mało.

~kibice

Do manekin i znowy cenzurujesz najlepszych komentatorów ale pamiętaj my wiemy gdzie ty pracujesz.

~kibic3

Do manekin, oszołomie po co takie piramidalne brednie wypociłeś. Po pierwsze gdyby nie PAN POSEŁ WEBER nie załatwił potężne miliony w MINISTERSTWIE SPORTU to to CENTRUM SPORTOWE nigdy by nie powstało , dlatego komentowałem że mamy przepiękne CENTRUM dzięki temu politykowi. A to że URZĄD MIASTA dołożył troche grosza to co myślałeś że można jakąkolwiek inwestycje zrobic bez dopłaty ze strony miasta. To z kim ja dyskutuje z arogantem ,laikem który nie ma pojęcia o czymkolwiek. PAN POSEŁ WEBER już od wielu , wielu lat mieszka w STALOWEJ a posłanka Butryn to skąd była czy nie z DĘBICY? Takie kocopały to malutkim dzieciom mżesz opowiadac bo mieszkańcy naszego miasta to bardzo mądrzy ludzie. Jeszcze jena bardzo ważna informacja bo na te CENTRUM prezydent nie brał żadnego kredytu a wręcz odwrotnie to to CENTRUM udzielało kredytu chocby tym blokom budowanym tuż przy boiskach treningowych i ty lemingu o tym dobrze wiesz.

~ekspert

do no name akurat trenerzy sa ok zawsze za Pawła Wtorka gramlismy dobrze i nadal tak jest po prostu zna sie na rzeczy a co do zawodnikow do antystal na meczach derbowych z siarką liczba ta byla ok 1000 a na meczach z zawiszą lechią cracovią piastem i ślaskiem byly cale trybuny zapelnione a i jeszcze jedno w niedziele mają szansę otrzymac nasi mlodzi wychowankowie

~no name

Stadion bym wybudował ale na kopaczy i 5 trenerów(4 bez papierów) ani grosza nie powinno iść z pieniędzy podatników.Szlęzak miał rację że to studnia bez dna.

~antystal

500 kiboli kretynskich przychodzilo do tej pory na mecze a ten kibolski ciołek 3 pisze o pieciu tys buhahah na caly sezon chyba heheheh

manukun

Co? Trybunę sfinansowali mieszkańcy kilkudziesięciomilionowym kredytem, a nie żaden weber z Tarnobrzega

~kibic3

Do akcja karnet, hejterze nie masz pojęcia co wypociłeś na trybunie SZLEZAKA jest tysiąc miejsc siedzących i 500 stojących na koroie tej trybuny. A na trybunie PANA POSŁA RAFAŁA WEBERA mamy 3 tysiące miejsc siedzących i kilkaset stojących. A kidy STALÓWKA awansuje do ekstraklasy to od strony boiska sztucznego zrobimy trybune na której będzie tysiąc miejsc siedzących. Tak że lemingu nie martw się że się wszyscy kibice na tym stadionie nie pomieszczą.

~F16

Brawo tak trzymać Stalówka to jest siła choć wszystkie mecze grają na wyjeźdźie.

~F16

Brawo tak trzymać Stalówka to jest siła choć wszystkie mecze grają na wyjeźdźie.

~~akcjakarnet

5 tysięcy piknikowców i kumatych 2 razy tyle zapewne.Tylko te 2 nędzne trybuny nawet 3 tysiące nie mają i nawet wymogów ekstraklapy nie spełniają bo tam trzeba mieć minimum 4.5tysiąca.

~~~kibic

Może mi ktoś powiedzieć co robi w tej drużynie Lebioda?Bo w sztabie szkoleniowym nie widnieje!Czyżby był 5 trenerem?

~Zks

Antystal nie lubie obrazac ludzi ale czasem. Przeginasz napisz o co ci chodzi i dlaczego tak nienawidzisz tego klubu

~mieszkaniec

Spotkanie z rzeczywistością miękkie nie będzie. Może powoli zmniejszajcie dawki tego co tam bierzecie?
Mieszkańcy liczą na to, że policja przypilnuje odpowiednio zwolenników nowego Centrum.

~akcjakarnet

Do kibic3, masz 100 procent racji już dziś mussimy wszystko zrobic aby na tym nowym CENTRUM SPORTOWYM na każdym meczu zasiadało przynajmniej 5 tysięcy kibiców, mam a myśli też piknikowców.

~kibic3

Do antystal , ty hejterze debilu, prowokatorze wypocieś od tym zwycięstwem naszej kochanej STALÓWKI kilka idiotycznych wypocin pod różnymi nickami i udajesz bohatera , skoro jesteś taki silny to przyjdź na następny mecz rozgrywany w STALOWEJ [po otwarciu tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO] i podedź pod młyn i powiedz nam kibicom co myślisz o STALÓWCE. Po a ty użyteczny idioto kłamiesz bo ostatnio tylko o przegranych meczach STALOWE MIASTO pisało. Twoje wypociny są pisane w stylu tego naczelnego leminga ''manekina'' z którego całe miasto się śmieje. A teraz do rzeczy już musimy zacząc sprzedawac karnety na otwarcie tego nowego CENTRUM SPORTOWEGO tak abyśmy przynajmniej 4 tysiące tych karnetów sprzedali. Na trybune SZLEZAKA karnety na runde po 100 złotych na tą trybune PANA RAFAŁA WEBERA karnety po 150 złotych za runde a na trybune honorową po 250 złotych za runde. W ten sposób STALÓWKA będzie miała 700 tysięcy złotych na pół roku własnych zarobionych pieniędzy plus co sponsoruje miasto i będziemy mogli walczyc o najpierw 1 ligę a potem ekstraklase. Jeżeli którykolwiek kibic się ze mną nie zgadza to proszę o sprostowanie bo ja jestem za tym aby tak było jak komentuje. Jeżeli my kibice potrafiliśmy rozwalic ten układ WALENIZM tzn. że wszystko możemy osiągnąc.

jazda

Stalowa ma pewne utrzymanie, bo odpowiedni trener na odpowiednim miejscu. A te ku. Rwy dalej ujadają, że przegrali. Nawet nie patrząc na wynik.

~Fujjj

To jest przecież 3liga, tylko się trochę lepiej nazywa. Chamstwo kibolskie wiecznie żywe. Jednego im zatłukli bo nie byli tacy odważni żeby go obronić. Cwaniakują przed kompem i z racami na cmentarzu.

~Płacz

Klubik dostał w dupę,że Ho Ho
mMalo do 3 ligi nie wpadł
Ale obciach.Radosc z jednego gola

~Zks

Antystal to kiep zlewac go

~debilantystal

Jak nie masz nic do powiedzenia i jedynie odważny jesteś tu w komentarzach to zwyczajnie wypier...aj !!!! debilu antystal !!!! ........... Dlaczego nie piszą źle o STALÓWCE ???? .................. bo debilu antystal połapali że w każdej chwili podejdzie ktoś do siedziby "SM" i wytłumaczy ręcznie o czym i jak pisać o Stalówce......

~antystal

Dlaczego nie informujecie mieszkancow gdy ten smieszny klubik przegrywa ?Piszecie tylko o wygranych !!Gdzie rzetelność dziennikarska ?Amoze to jest sterowane odgornie ?żeby nas lupic z podatkow na ten smieszny klubik ?Znajdzcie sobie prywatnych sponsorow wreszcie i zobaczymy czy będą tacy hojni ?Gdy zobaczą ze nie ma wynikow a postawa kopaczy jest żadna !!Cala stalowa się wstydzi za was i cala polska się smieje>

~Mieszkaniec

Brawo! Oby tak dalej! Awans w następnym sezonie!

~Kibic

Stalówka Pany szkoda Grudziądza bo mogliśmy w tym roku awansować również brawa za cały mecz Kacpra Spiewaka naszego 18 letniego wychowanka szansę powinnieny dostać Kacper Urban wspaniale radzący sobie w rezerwach