Pikieta nauczycieli w Parku Miejskim

Image

Nauczyciele zaostrzyli protest. We wtorkowy poranek stalowowolscy pedagodzy wyszli w miasto. Chcieli by ich zauważono i dostrzeżono ich problemy.

23 kwietnia 2019 roku w Parku Miejskim w Stalowej Woli spotkali się nauczyciele, by wziąć udział w pikiecie. Trwa ogólnopolski protest pracowników oświaty.

O godzinie 18:00 w Parku Miejskim w Stalowej Woli zgromadzili się nauczyciele ze stalowowolskich szkół biorący udział w strajku oraz zwolennicy protestujących. Byli też rodzice i uczniowie. Głos zabierali czynni i emerytowani pracownicy oświaty. Opowiadali o swojej pracy, sytuacji w jakiej znaleźli się pedagodzy oraz poparciu dla akcji protestacyjnej. Skandowano hasła „godność równość, edukacja”. Wysłuchano piosenek Kazika Staszewskiego, Jacka Wójcickiego i Jacka Kaczmarskiego. Dyskutowano na temat toczącego się strajku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
jzm

Polo a ty do Francji byś nie pojechał? zobacz czy cie tam nie ma

~kota

"J 23" wiesz dlaczego zdjęcia były robione od tyłu(twoje zniesmaczenie!)? Bo od tyłu jest bliżej durniu, nie słyszałeś nigdy o tym?

~buhahaaa

erdeesik nadajesz sie tylko do sadzenia lasu tak jak dawniej to robiłes .Teraz emeryt prlowski...wiadomo z jakiej nacji....i za co....tylko las z dala od ludzi.Frustracje i arogancje swa do drzew wyrzucać z sie...umiech))) tylko do drzew ewentualnie koniowi zameldować..wiesz o co chodzi...umiech))

~rodzic

Do e2rds, jeśli ty uważasz 90 procent mieszkańców naszego miasta za tumanów to ja już wiem jaki ty jesteś mądry innaczej, śmierdzi od ciebie byłą partią PZPR.

~Polo

Powiem jedno dam przykład bratanek mieszka w Francji chodzi do szkoły ma 15 lat uczą się w szkole i nie mają tyle zadań przychodzi że szkoły tam ich nauczyciele uczą a wy chcecie podwyżki za co za nierobstwo powini was zwolnić dyscyplinarki nie zapłacić i do sądu że dzieci nie uczycie etyka zawodowa wiecie co to

~Jasne

W miejscu publicznym jak można pikietowac mandaty im powystawiac jak można blokować chodnik w parku

e2rds

rodzic, jeszcze jedno, z tymi 90% to się zastanów, tylko byłe tumany tak myślą które w życiu nic z nauki nie osiągnęły, ludzie dobrze wykształceni i mądrzy inaczej myślą, wiedzą co to jest wiedza.

~jan

.... @ ~J 23.... co masz meldunek złożyć oficerowi prowadzącemu ? .... a tu ani jednego nazwiska, anie jednej znajomej twarzy, żadnego osobowego źródła informacji, .... chyba cię przesuną do rozpędzania kiboli, bo do roboty operacyjnej nie masz głowy ....

e2rds

rodzic i bardzo się cieszę, że będą mądrzejsi od swoich rodziców i niech z nich nie biorą złego przykładu. Powiedz im, że tak im życzę.

~rodzic

Do e2rds, z twoim rozumkiem dał bym sobie spokój z pisaniem piramidalnych bredni. Tak jak ja uważam , uważa przynajmniej 90 procent mieszkańców naszego miasta , więc chyba tobie brokuje rozumku. Ty się o moje dzieci nie martw bo są przykładem dla innych uczniów i obrażasz moje dzieci nic o nich nie wiedząc.

~Tylko ZKS

Do Sześć 6 7: z jakiej szkoły POchodzili uczestnicy tej pikiety? Na zdjęciach nic nie widać.

~abc

A kogo tu popierać. Mało jest nauczycieli z powołania. Większość to banda nierobów.

~Moe

Tak jak mówił Wałęsa ...i pałami pałami lać

~Anka

Nauczyciel popieram Was 100%

~J 23

No ciekawe zdjęcia, nikogo rozpoznać nie można. Rozmazane i od tyłu. Ciekawe bo jak są innego typu zdarzenia to można ze zdjęć każdego uczestnika z osobna rozpoznać. Nie ma wolnych mediów. Nie ma i nie będzie! Wszystkie wystąpienia w obronie wolnych mediów są abstrakcją!

~Uczeń

Zgłaszam nie przygotowanie i brak zeszytu smiech2

~dziki dzik

a ile urlopu ma nauczyciel? ile godzin pracuje tygodniowo? ile wycieczek,zielonych szkół ,wyjść do kina, teatru ,muzeum itd.?w tych 18 godzinach tygodniowo?

~Sześć 6 7

Nauczycieli było 30 osób i to głównie z jednej szkoły. A wiecie dlaczego? Bo to spotkanie upolityczniła nasza totalna opozycja. 10 osób od nich było, a radna Butryn mówiła i mówiła...
Za kilka dni kolejny spęd. Tym razem w obronie sądów. Wybory idą, ciekawe ile tam osób będzie? Osiem?

~Anoaano

No bo tylko idiota pracuje za mniej niż 6 tyś prawda Renia?

~Zyz

Znicze były palone czy tylko posępne i przygnębione buźki rodem kodziarskich rebeliantów. Do roboty nieroby!!!!!

~Alan

Zastanawiał sie ktoś dlaczego nauczyciela nie można zwolnić?
Ciepła posadka do konca kariery chyba ze sam odejdzie....

~Widzialem

Dobrobory lenie za 18h lekcyjnych tygowniowo czyli! 18 x 45 min = 13.5h czasu pracy wy chcecie 8000 zarabiac? Ogarnijcie sie bo to juz nie jest smieszne.

~jan

.... @ ~rodzic .... jeśli twoje dziecko odziedziczyło rozum po tobie to nie zwalaj tego na nauczycieli.

~qwert

Chcesz więcej zarabiać - więcej pracuj
spędź w szkole 8 godzin..... dziennie
nie widzicie że to polityczny protest ?

~rrobmax1

do wszystkich na tym forum . " w dupach sie wam po przewracalo z dobrobytu" . i narzekacie na wszystko tylko szkole mielisce w dupie . bla bla male place na starcie niskie wykszalcenie zycie jest proste . mama wykarmi a 400 ukraincow oficjalnie pracuje w stw wedlug urzedu pracy .

~Rowerzysta

Super zaostrzyli protest dzisiaj już muszę isc do szkoły

~Moe

Śmiechu warte na podwyżki trzeba zasłużyć.polscy nauczyciele ,20 godzin tygodniowo karty nauczyciela ,wam się robić niechce część z was to ściemniacze którzy mają wszystko w dupie ,wciskacie kity i bajki piszecie że wam nie chodzi tylko o dobro nauczyciela tylko uczeń się liczy ,bzdura,wam chodzi tylko o pieniądze a uczeń dla was się nie liczy , dlaczego przy okazji nie walczycie o zmianę programu nauczania który jest do kitu , no ale poco macie go w jednym palcu ,i tak powtarzacie śmieszny program który macie opanowany do perfekcji ,a mówicie że przygotowujecie się do każdej lekcji śmieszni jesteście ludzie ogarnijcie się większość z was nie powinna być nauczycielami

Mariusz77

Taki jeden kradziej z pałacu, w "bulu" wymyślił taką radę dla wszystkich którym wypłata nie starcza do 1 .
Weźcie kredyt i zmieńcie pracę !!!
W szkole nikogo siłą nie trzymają o ile mi wiadomo .

maciek22

Jak się zarobki nie podobają to zapierniczać do uniłilsu na 3 zmiany. Po miesiącu harówki w alukołchozie z utęsknieniem wrócicie do jednozmianowej, ciepłej posadki w szkole

alfz

no i praca nauczuciela to nie wymaga wiekszego trudu
wchodzisz do klasy na lekcje
a tam 25 osob i wszyscy chca sie uczyc