Życzymy, życzymy Wam na Święta

Image

Czego życzą sobie nawzajem mieszkańcy? Ano zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, ale nie tylko.

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności! To najczęściej słyszane przed i w czasie świąt życzenia. Zawierają wszystko to, co płynie z serca. Bo gdy nie ma zdrowia, żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować nam słabości. A szczęście? Ono jest siłą napędową naszych codziennych zmagań z życiem. Zapytaliśmy mieszkańców powiatu, czego życzą sobie na święta?

Miłości, ciepła, rodzinnych świąt, ale i zgody, podwyżek i uśmiechu na twarzach, szacunku, spokoju.

Materiał video

My dodajemy jeszcze do tego życzenia pięknej pogody. Odpoczywajcie, cieszcie się sobą nawzajem i nie zapominajcie o nas, bo już w Niedzielę Wielkanocną czekać na Was będzie wielkanocny materiał video że śniadania wielkanocnego w Słomianej!


Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Dixi

Sporo tego sortu z poprzedniego ustroju który ani myśli wstawać z kolan na toruńskiej ziemi

~ he he..

Maniek czy masz dzis gorączkę???? maja czysz ???? czyś całkiem zdurniałes????

~Marian

Fakt więcej tego w sekcie niż w całym SLD i po razem wziętych

~ he he..

aby w koncu raz na zawsze wykorzenić starą komune i układy z nia związane z życia publicznego w naszym kraju.

~Anna

Oby nigdy ksiudzu tranzystorowi nie zabrakło pomysłów które należy przydotować i oby nigdy suweren nie zaniechał głoszenia prawdy jak to się teraz dzieje ile to kaczyński daje i jak to teraz z kolan wstajemy.

~Nawet

Oby jaroslawowi udawało się budować wieżowce jak do tej pory

~siwy

Wesołych Swiąt umiech

~fix

Oby wszyscy misiewicze znaleźli się tam gdzie ich kolega !!!!!!!!Tego wam zycze !!

~Jacek

życzę wszystkiego nagorszego pisowcom, żeby też musieli wyjeżdżać z kraju za chlebaem, żeby musieli uczciwie pracować i uczciwie żyć

~Miasto

Panie Prezydencie. Zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech pana rodzina przeżywa je tak jak część mieszkańców miasta. Ze łzami w oczach.

~Kijek

Liczysz wiadomości że poza paroma cwaniakami widzącymi swój interes znajdziesz w tym elektoracie takich którzy mają głębsza refleksje od tej w postaci penta kału przelatującego przez okrężnicę?

To jest stado baranów. Jak polskezbaw zmieni zdanie i podeślę nam tu np Jakiego to jak myślisz , co zrobią?

~Jaja

Nie, nie składam mu życzeń świątecznych. Skłócił mieszkańców tak jak jego guru. W szkołach strach, w spółkach nepotyzm, miasto znika z mapy, zadłużenie sięga zenitu. Składam życzenia mieszkańcom miasta - jeśli prawdą jest, że ten człowiek wyjedzie, to życzę nam tego. Jego rodzinie wszystkiego dobrego. Niech w te święta nie płaczą tak jak część mieszkańców tego miasta.

~Wiadomosci

Zlozmy takze zyczenia Lucjuszowi Nadbereznemu, ktory w tym roku wybiera sie do Warszawy. Nadberezny ma wejsc do rzadu. Tak wiec drodzy mieszkancy, po coz dawaliscie mu takie poparcie rzedu powyzej 70%? Wystawil sie na was pieknie.

Miasto zostawi z dlugami i ogolnym balaganem. Podziekujcie mu za to, ze za wasze pieniadze zbudowal sobie wizerunek. Podziekujcie tez Kaczynskiemu, ze pcha takiego czlowieka w ministry i darzy go bezgranicznym zaufaniem. Gratulacje umiech