Życzymy, życzymy Wam na Święta

Image

Czego życzą sobie nawzajem mieszkańcy? Ano zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, ale nie tylko.

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności! To najczęściej słyszane przed i w czasie świąt życzenia. Zawierają wszystko to, co płynie z serca. Bo gdy nie ma zdrowia, żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować nam słabości. A szczęście? Ono jest siłą napędową naszych codziennych zmagań z życiem. Zapytaliśmy mieszkańców powiatu, czego życzą sobie na święta?

Miłości, ciepła, rodzinnych świąt, ale i zgody, podwyżek i uśmiechu na twarzach, szacunku, spokoju.

Materiał video

My dodajemy jeszcze do tego życzenia pięknej pogody. Odpoczywajcie, cieszcie się sobą nawzajem i nie zapominajcie o nas, bo już w Niedzielę Wielkanocną czekać na Was będzie wielkanocny materiał video że śniadania wielkanocnego w Słomianej!


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Dixi

Sporo tego sortu z poprzedniego ustroju który ani myśli wstawać z kolan na toruńskiej ziemi

~ he he..

Maniek czy masz dzis gorączkę???? maja czysz ???? czyś całkiem zdurniałes????

~Marian

Fakt więcej tego w sekcie niż w całym SLD i po razem wziętych

~ he he..

aby w koncu raz na zawsze wykorzenić starą komune i układy z nia związane z życia publicznego w naszym kraju.

~Anna

Oby nigdy ksiudzu tranzystorowi nie zabrakło pomysłów które należy przydotować i oby nigdy suweren nie zaniechał głoszenia prawdy jak to się teraz dzieje ile to kaczyński daje i jak to teraz z kolan wstajemy.

~Nawet

Oby jaroslawowi udawało się budować wieżowce jak do tej pory

~siwy

Wesołych Swiąt umiech

~fix

Oby wszyscy misiewicze znaleźli się tam gdzie ich kolega !!!!!!!!Tego wam zycze !!

~Jacek

życzę wszystkiego nagorszego pisowcom, żeby też musieli wyjeżdżać z kraju za chlebaem, żeby musieli uczciwie pracować i uczciwie żyć

~Miasto

Panie Prezydencie. Zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech pana rodzina przeżywa je tak jak część mieszkańców miasta. Ze łzami w oczach.

~Kijek

Liczysz wiadomości że poza paroma cwaniakami widzącymi swój interes znajdziesz w tym elektoracie takich którzy mają głębsza refleksje od tej w postaci penta kału przelatującego przez okrężnicę?

To jest stado baranów. Jak polskezbaw zmieni zdanie i podeślę nam tu np Jakiego to jak myślisz , co zrobią?

~Jaja

Nie, nie składam mu życzeń świątecznych. Skłócił mieszkańców tak jak jego guru. W szkołach strach, w spółkach nepotyzm, miasto znika z mapy, zadłużenie sięga zenitu. Składam życzenia mieszkańcom miasta - jeśli prawdą jest, że ten człowiek wyjedzie, to życzę nam tego. Jego rodzinie wszystkiego dobrego. Niech w te święta nie płaczą tak jak część mieszkańców tego miasta.

~Wiadomosci

Zlozmy takze zyczenia Lucjuszowi Nadbereznemu, ktory w tym roku wybiera sie do Warszawy. Nadberezny ma wejsc do rzadu. Tak wiec drodzy mieszkancy, po coz dawaliscie mu takie poparcie rzedu powyzej 70%? Wystawil sie na was pieknie.

Miasto zostawi z dlugami i ogolnym balaganem. Podziekujcie mu za to, ze za wasze pieniadze zbudowal sobie wizerunek. Podziekujcie tez Kaczynskiemu, ze pcha takiego czlowieka w ministry i darzy go bezgranicznym zaufaniem. Gratulacje umiech