Kto tak stuka w parku?

Image

W Parku Miejskim realizowane są prace związane z rozbudową parku linowego, z którego będzie można przejść bezpośrednio na wodny plac zabaw.

Część parku miejskiego, położona po sąsiedzku z Państwową Szkołą Muzyczną, przeszła w 2018 roku wiele zmian. Powstał długo wyczekiwany wodny plac zabaw oraz park linowy. Oba te miejsca przyciągają całe rodziny z dziećmi ze Stalowej Woli, ale nie tylko.

Zgodnie z obietnicą złożoną przez prezydenta podczas otwarcia parku linowego, w tym roku realizowane są prace związane z jego rozbudową. Te niedawno się rozpoczęły i przebiegają w szybkim tempie. Dziś wylewane były fundamenty pod 5 wież. Po zakończeniu wszystkich robót park linowy zostanie powiększony o aż 52 metry kwadratowe. Będzie można przejść go wchodząc od strony szkoły muzycznej i dojść do wodnego placu zabaw zjeżdżając ze zjeżdżalni.

Wszystkie prace obecnie wykonywane zostaną zakończone w maju tak, aby już w czerwcu, jeśli będzie dopisywała słoneczna aura, będzie można korzystać z parku linowego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
wyborca

O jakich placach zabaw piszecie? Wszystko zostanie wycięte w pień z drzewami pod parkingi. Już niedługo.

manukun

Wymień wszystkich nowych inwestorów od 2014, skoro jesteśmy już globalną wioską, a nie postszlęzakową dziurą zabitą dechami.

Ilu mieszkańców przybyło?
O ile wzrosło przeciętne wynagrodzenie?
O ile wzrosło zatrudnienie w mieście?

Tylko konkretne informacje z podaniem źródła, a nie swoje wypociny opowiadane przy wódce...

manukun

@tylkopis
Edziu, daj se siana. Jak masz dzieci, zapytaj, czy chcą mieszkać w Stalowej Woli. Nikt młody nie patrzy na place zabaw przy wyborze miejsca do zamieszkania. Najpierw zatrudnienie i dobre płace, których w Stalowej Woli brakuje.

Jakbyś nie załapał - rozwijanie miasta właśnie na tym polega, żeby zwiększać liczbę mieszkańców przez tworzonej atrakcyjne warunki życia. Ta piramida u podstaw ma dobre zatrudnienie i możliwości rozwoju, potem miejsce do życia, sportu, rekreacji czy wydarzenia kulturalne.

Ty tak na poważnie? Jedna hala ARP ma sprawić, że młodzi będą walić drzwiami i oknami do Stalowej Woli? Przecież wzrost powierzchni produkcji przemysłowej w mieście po jej zbudowaniu nie wzrośnie nawet o 1%. Bardzo dobrze, że będzie u nas, ale to kropla w morzu potrzeb. Jakby Nadbereżny uruchomił obiecane kilkadziesiąt hektarów terenów inwestycyjnych, to efekt byłby znaczący. Ale nie zrobił, nowa strefa przemysłowa zostaje kiełbasą wyborczą...

Jakie firmy z górnej półki, jak od 2014 nie przybył żaden nowy inwestor? ARP jest agendą rządu, a nie prywatnym kapitałem.

~tylkoPIS

śmieszy mnie jak hejterzy nie maący dzieci piszą takie piramidalne brednie o zabawkach czy placach zabaw, oszołomy najpierw musieli byście zrozumiec ludzi co mają małe dzieci żeby zrozumiec jak bardzo są porzebne place zabaw na każdym podwórku. Do manekin, trollu daj sobie siana ze swoimi wypocinami bo to już przechodzi ludzkie pojęcia jak można byc takim tępakiem. Czy ty nie wiesz że budujemy potężną hale w której już nie bawem będą działac różne firmy z górnej półki. Pytam się kogo SZLEZAK sprowadził do naszego miasta oprócz śmierdzieli aluminiowych? Czy ty hejterze jesteś ślepy że ie widzisz jak się nasze miasto zmieniło w ciągu 4 lat można powiedziec że byliśmy wiochą zabitą dechami [za SZLEZAKA] a teraz jesteśmy najładniejszym miastem na PODKARPACIU , oczywiście w swim stylu. Co do dobrze płatnych etatów to w naszym mieście ludzie zarabiają najlepiej na PODKARPACIU. A jak ci mało to do WARSZAWKI albo makarona czy merkelowej, kiedy skończysz z wypcinami bo widze że nie masz za grosz wstydu. Dlaczego o tym ciemnogrodzie nie wypociłeś jak przy korycie siedział SZLEZAK. Z każdym dniem kompromitujesz i ośmieszasz się coraz gorzej i zostałeś pajacem w naszym mieście. O jakim sciągnięciu kapitału ty mówisz jak u nas brakuje rąk do pracy.

~Ferbanks

No tak to wygląda...
Ciekawe ile bym przeżył jakby mój Tato całe pieniądze i kredyty w zabawki pakował?

~marcinstw

dzięcioł k...a!

manukun

@tylkopis
A cóż takiego zmieniło się w Stalowej Woli, że przestała być grajdołkiem? Pojawili się inwestorzy z branży IT? Nie, chociaż Nadbereżny obiecywał ich ściągnięcie jeszcze w 2014. Powstały nowe tereny inwestycyjne? Nie, pomimo obietnic władz - w 2016 miało powstać 80ha, w 2018 obiecywali ponad 100 ha, nie uruchomiono niczego. Powstały miejsca pracy dla osób 50+ w obiecywanym przemyśle lekkim? Nie. Powstały nowe atrakcje turystyczne, które mają szansę ściągnąć tu kapitał i umożliwić zarobek osobom bez kwalifikacji? Nie. Uruchomiono jakiekolwiek nowe kierunki w szkołach średnich? Nie. Umożliwiono rozwój młodym ludziom bez konieczności wyjazdu ze Stalowej Woli? Nie.

Co w takim razie zostało zrobione przed ostatnie kilka lat, że nagle miasto przestało być grajdołkiem?

Nic. Jak było zapyziałym miastem powiatowym, tak dalej jest. Bez dobrze płatnych etatów Stalowa Wola nie ruszy z miejsca. Wystarczy ściągnąć kapitał prywatny i zapewnić komplet wymaganych pracowników w regionie miasta. Niższe koszty będą zachęcające, szczególnie dla branż outsourcingu. Branża BPO, SSC, IT tylko czekają na możliwość rekrutacji pracowników poza stolicą. Dlaczego ich nie ma? Bo władze wolą jeździć na wycieczki zagraniczne, niż znaleźć inwestorów...

mamut0

Pis to zło uwierz w to. Sex afera w burdelu z udziałem marszałka sejmu Kuchcińskiego z nieletnią prostytutką, są porno nagrania. Kuchciński BURDELLO BUMU BUM bunga bunga tak się bawi elita PIS SEKTY
Weber Rafał nie nadawał się do pracy w Urzędzie Gminy w Zaleszanach, nie przeszedł rekrutacji na stanowisko urzędnika w gminie, o niczym nie miał pojecia, to w rządzie pisu będzie sie nadawał na wiceministra infrastruktury, nie ma pojęcia o inwestycjach, na testach w gminie zaleszany uzyskał mniej niż 50 % i nie został dopuszczony do rekrutacji ustnej, miał jedną z najgorszych prac pisemnych w czasie postępowania kwalifikacyjnego
To jest kolega diabła Jarosława Kaczyńskiego. Jak podają brytyjskie media Jarosław Kaczyński jest gejem , oszustem, kłamca, który nawet nie uzyskał promocji do 4 klasy liceum miał pare ocen niedostatecznych na koniec 3 klasy liceum a mimo to wujek wiceminister załatwił mu nauke w 4 klasie w innej szkole reasumując całe wykształcenie Jarosław K ma nielegalne i jest nieważne ponieważ nie uzyskał promocji do 4 klasy liceum
A co słychać u drugiego kolegi niedorobionego prawiczka Jarosława K Lucjusza N kiedy nim się zajmie CBA

Pewnie to nie dotyczy:
Sponsoringu i zaplaty z publicznych pieniedzy podatnika za kampanie prezydencka obecnego radnego bylemu radnemu w formie wyrownania dlugow.
Sprzedanie przez starostwo oficyny palacowej w Charzewicach za 600 tys zl radnemu zamiast 1 200 000 i przeznaczenie 400 tys zl na “remont” Lipowej z plastikowymi latarniami?
Za zdewastowanie przez WKZ i radnego zabytkowej oficyny palacowej i zrobienie z niej kiczu palacowego?
Za zdewastowanie zabytkowej bramy przez WKZ i radnego bo malo kiczowata i autokary sie nie mieszcza?
Zlecanych wyzerek na koszt miasta i “sponsorow” w ordynckim kiczu palacowym?
Za wycieczki do Chin i z powrotem

wopin

Ciemnogród dalej jest bo pozwala na niespełnione pragnienia dorosłego dziecka , któremu za młodu nikt nigdy nie pokazał ani nie widział takich rzeczy...
teraz spełnia swoją dziecięca fantazje budując domek na domku

~tylkoPIS

Do mankin, pajacu o czym ty wypociłeś grajdołem to byliśmy 4 lata temu za ZLEZAKA a także ciemnogrodem. Co tak cie to gnębi że STALOWA się pięknie rozwija przecież ni jesteś z tego miasta propagandzisto.

ludek

Był skrawek zieleni w mieście to lucek zrobił rupieciarnię.

manukun

@pamietam
Teraz jesteśmy grajdołkiem bez perspektyw rozwoju dla młodych i ponad 200 mln zł zadłużenia bez możliwości spłaty przy obecnym poziomie podatków.

No, ale teraz przynajmniej mamy błonia, przez które od maja będzie budowana piękna obwodnica. W końcu będzie można usiąść na skarpie i słuchać silników ciężarówek. A ten zapach świeżych spalin o poranku w blokach na Skarpie.

~ToTo

"Kto tak stuka w parku?"
…. jak przeczytałem tytuł to mało z krzesła nie spadłem.
Jak to KTO? Listonosz. 2 razy.
Panie, omijajcie park z daleka...

~jasio

a premier ma wlasnie MA wyklaD W TV JAK przezyc na prowincji za 888zł i 20 groszy gdzy minimum socjalne wynosi 700 zl a koszty 1700 zl nie wspominaJAC O PIERSZENSTWIE DO APTEKI kina teatru parku i lekarza

~odpad

Na pierwszym zdjęciu to te drzewa ścięte przy ul. Skoczyńskiego 8 ? Nie dali rady chłopcy zamontować rusztowania do ocieplania bloku bez wycinania drzew ?, czy też były potrzebne do parku ?

~Mieszkaniec

Park zostanie powiększony aż o 52 mkw. Imponująca rozbudowa, czy tylko dobudowa tego co nie zrobiono od razu.

~fix

Do mela jak się idzie z bahorem na spacer lub plac zabaw to się go pilnuje a nie facebook i swiata po za telefone nie widzisz !!Wiekszosc matek tak teraz robi niestety !!!!

~waluś

zróbcie tyrolkę do zjeżdżania

~pamietam

Gdyby dalej prezydentem był SZLEZAK to jedyną rozrywke jaką yśmy mieli w mieście to raz do roku impreza JAGODOWA STOLICA POLSKI. Takim ciemnogrodem i grajdołkiem byliśmy w czasach WALENIZMU ale lemingi sobie bardzo te czasy chwalą.

~obywatel

ja w parku jeszcze nie stukałem, ale jak by była jakaś chętna, to razem możemy postukać.....

~Dlugi

Młody od tego walenia to ci się w dupie po przewracało zmondrzej a nie takie głupoty piszesz

~Dlugi

Młody od tego walenia to ci się w dupie po przewracało zmondrzej a nie takie głupoty piszesz

~Mati i Luiza

Popieram młodego, to fajne miejsce na seks. W najbliższym czasie zamierzamy z moją dziewczyną, uprawiać tam seks. Mamy taki fetysz i często robimy to w miejscach publicznych.

~odpad

Zróbcie te platformy na wszystkimi ścieżkami rowerowymi w parku, chodnikami a w szczególności nad ławkami.

~xyz

Czemu nikt nie usunie tych obrzydliwych komentarzy tego "młodego ". Przecież to mogą czytać dzieci. Ktoś to wogóle kontroluje.

~marcin

Już dalsze drzewa idą pod piły a co z ptaszkami,rzeż niszczy się siedliska i przyrodę to jest nie do odbudowania.Nie ma żadnych konsultacji społecznych.Gdzie nie ma drzew w mieście tam nie ma życia ale nie dociera to do ludzi młodych ,dotrze może w końcu ale będzie już za póżno.W Stalowej Woli inne cele są ważne niż naturalne środowisko i przyroda,NIK już ten problem dostrzegł i w końcu może coś się w Polsce zmieni bo w miastach młodych ogarnęła mania szaleństwa niszczenia przyrody,uważają się za Bogów i chcą zmienić świat.

Mela

powinno byc zabezpieczone wyjscie na sciezke rowerową. Powoli rowerzysci z tej górki nie jezdza a tu dzieci wbiegają wprost na tą sciezke

~jasio

no to tera możesz siem jusz zgodnie z maupami i prawem bujac na łogonie

~młody

sory jestem debilem elo