Remonty potrzebne od zaraz

Image

Boiska sportowe, których nie brakuje w naszym mieście zużywają się i w skutek eksploatacji doznają uszkodzeń. O sprawdzenie i naprawę niektórych z nich zaapelował jeden z radnych.

Leszek Brzeziński, radny miejski, w tej sprawie rozmawiał już z włodarzami Stalowej Woli. Na sesji Rady Miasta poprosił dodatkowo o zajęcie się tym tematem.

- Myśmy już z radną Proszowską rozmawiali z panem prezydentem i panią prezydent w temacie takich niezbędnych napraw na boiskach sportowych typu orlik przy PSP 12 i PSP 4. To są sprawy, które nie wymagają zwłoki. W związku z tym, że ten sezon eksploatacji się rozpoczął i jest to związane z bezpieczeństwem dzieci- użytkowników tych boisk- mówi Leszek Brzeziński.

Przy okazji przypomniał sprawę reklamacji boiska lekkoatletycznego przy PSP 12 (nawierzchni zielonej).

W tym tygodniu, jak zapewnił prezydent, będzie mieć miejsce wizja lokalna z udziałem wiceprezydent. Wówczas to ocenione zostaną szkody i podjęta będzie decyzja co do reklamacji boiska lekkoatletycznego przy PSP 12.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~do,,mamut0

uważaj w sieci nikt nie jest anonimowy,,,twój adres dla

~Janusz

Do ~stefan. Tylko Wyszyńskiego Cię ratuje, koledzy mają rację. Oczywiście włączając w to dłuhi okres obserwacji na oddziale.

~stefek

Do wiechu, dużo więcej niż ty kumasz ale nie wszyscy muszą wszystko wiedziec. Po co hejterzy napuszczacie tych biednych bezradnych z pseudo opozycji , aby szczuli na najlepszy rząd w naszym mieście od 2 wojny światowej.

~wiechu

stefan Zapewne jesteś po wizycie na Wyszyńskiego.Co wspólnego z tematem remontu boisk szkolnych ma A.Szlęzak?

~stefan

Do olo, polecam ci przychodnie na WYSZYŃSKIEGO może jest jeszcze ratunek na twoją glupote. Ten Brzeziński to KOŃ TROJAŃSKI w radzie nmiasta i mieszkańcy powinni o odwołac bo zamiast wziąśc się za ciężką robote robi kbaret z naszego miasta. A Szlezak to człowiek przegrany do zera i zachowuje się jak typowy człowiek który wszystko przegrał.

~olo

Brawo dla radnego Brzezińskiego- wie ,o czym mówi.Mówi o konkretach i dobrze reprezentuje mieszkańców.Tą drogą powinna iść opozycja, a nie nazywanie prezydenta takim czy innym "budowniczym" i mieleniem w kółko tego samego na sesjach i konferencjach ze Szlęzakiem.

art2deco

Doszło do śmiesznej sytuacji "logistycznej".

Obecne władze nadrabiają dziesiątki lat zaległości w sferze jakości przestrzeni publicznej takich jak podwórka i place zabaw dla dzieci do użytku przez wszystkich mieszkańców, remontują, unowocześniają, doganiają obowiązujące standardy europejskie itd. ale są za to krytykowane przez Totalnych których to nie interesuje. Ale jednocześnie targowiczanie jeżdżą na skargi do komisarzy UE żeby nas prześladowała gdy nie wprowadzamy wartości głoszonych przez europejską liberalną lewice tylko wolimy własną kulturę albo gdy większość ludzi ich nie wybiera w wyborach parlamentarnych. Dlaczego mieliby ich wybierać na swoją szkodę?

Istny cyrk i fatamorgana.

balbina

Do niezadowolonych .Remonty boisk sztucznych nie wykonuje się w zimie ! Tak trzymać trenerze Brzeziński !

~Może ktoś

Namierzyć mamuta0,,,, przecież służby utrzymania spokoju są w tym mieście

mamut0

Pis to zło uwierz w to. Sex afera w burdelu z udziałem marszałka sejmu Kuchcińskiego z nieletnią prostytutką, są porno nagrania. Kuchciński BURDELLO BUMU BUM bunga bunga tak się bawi elita PIS SEKTY
Weber Rafał nie nadawał się do pracy w Urzędzie Gminy w Zaleszanach, nie przeszedł rekrutacji na stanowisko urzędnika w gminie, o niczym nie miał pojecia, to w rządzie pisu będzie sie nadawał na wiceministra infrastruktury, nie ma pojęcia o inwestycjach, na testach w gminie zaleszany uzyskał mniej niż 50 % i nie został dopuszczony do rekrutacji ustnej, miał jedną z najgorszych prac pisemnych w czasie postępowania kwalifikacyjnego
To jest kolega diabła Jarosława Kaczyńskiego. Jak podają brytyjskie media Jarosław Kaczyński jest gejem , oszustem, kłamca, który nawet nie uzyskał promocji do 4 klasy liceum miał pare ocen niedostatecznych na koniec 3 klasy liceum a mimo to wujek wiceminister załatwił mu nauke w 4 klasie w innej szkole reasumując całe wykształcenie Jarosław K ma nielegalne i jest nieważne ponieważ nie uzyskał promocji do 4 klasy liceum
A co słychać u drugiego kolegi niedorobionego prawiczka Jarosława K Lucjusza N kiedy nim się zajmie CBA

Pewnie to nie dotyczy:
Sponsoringu i zaplaty z publicznych pieniedzy podatnika za kampanie prezydencka obecnego radnego bylemu radnemu w formie wyrownania dlugow.
Sprzedanie przez starostwo oficyny palacowej w Charzewicach za 600 tys zl radnemu zamiast 1 200 000 i przeznaczenie 400 tys zl na “remont” Lipowej z plastikowymi latarniami?
Za zdewastowanie przez WKZ i radnego zabytkowej oficyny palacowej i zrobienie z niej kiczu palacowego?
Za zdewastowanie zabytkowej bramy przez WKZ i radnego bo malo kiczowata i autokary sie nie mieszcza?
Zlecanych wyzerek na koszt miasta i “sponsorow” w ordynckim kiczu palacowym?
Za wycieczki do Chin i z powrotem

~mariusz

teraz kasa idzie na co inne niż sport. kasa pusta, weżmy kredyt. wyjdzie juz ponad 200 milionów umiech

~123

JAKI TRENER TAKIE POMYSLY. ONI REMONTY ROBIA ZAWSZE WTEDY KIEDY NIE TRZEBA. A TO DOPIERO POMYSL I PLAN. WIEC REMONT BEDZIE W SEZONIE.

~Xyz

Się zainteresował trenerzyna na wiosnę. A w lipcu idź sprawdź czy basenu nie trzeba będzie zamknąć.

art2deco

Udział radnej Proszowskiej gwarantuje poparcie i przyznanie totalnych środków na dobre zabawy mieszkańców.
Jest jednak inny problem z Orlikami którym się podzielę, do sztucznej trawy dodają jakiej kulki które smarują jak sadza, dzieci wracają wysportowane ale wyglądają jak po fedrowaniu w kopalni. Nie wiem czy to jest feler części czy wszystkich Orlików. Kto to zatwierdził do stosowania :-/

~kibic

Te boiska sa platformy i nie ma pieniędzy na remont !Wszyscy będziemy chodzic na pcpn jak powiedział prezydent każdy będzie mogl tam pokopać w pilke !!

~Ambrosio

Przez 5 miesięcy, gdy obłożenie boisk było minimalne ze wzlędu na pogodę, nikt się nie zająknął o remoncie. Teraz, gdy przyszła wiosna i dzieciaki okupują stadami boiska, pan Brzezinski sobie przypomniał, że na jego szkole i kilku innych przydałby się remont.
Brawo! Logiczne myślenie. Przez nasz klimat Dzieciaki mają praktycznie tylko pół roku możliwości gry na świeżym powietrzu.
Ale pan radny sobie przypomniał w kwietniu, że boiska są niebezpieczne i zabierzmy im jeszcze tak ze dwa miesiące radości z zabawy, bo potrzebny jest niezwłoczny remont.

~Ambrosio

Przez 5 miesięcy, gdy obłożenie boisk było minimalne ze wzlędu na pogodę, nikt się nie zająknął o remoncie. Teraz, gdy przyszła wiosna i dzieciaki okupują stadami boiska, pan Brzezinski sobie przypomniał, że na jego szkole i kilku innych przydałby się remont.
Brawo! Logiczne myślenie. Przez nasz klimat Dzieciaki mają praktycznie tylko pół roku możliwości gry na świeżym powietrzu.
Ale pan radny sobie przypomniał w kwietniu, że boiska są niebezpieczne i zabierzmy im jeszcze tak ze dwa miesiące radości z zabawy, bo potrzebny jest niezwłoczny remont.