Fotopułapki, czyli sposób na zwiększenie swojego bezpieczeństwa

Image

Kamery i dyktafony zamontowane w różnego rodzaju przedmiotach użytkowych to narzędzia, które mogą pomóc Ci zadbać o Twoje zdrowie psychiczne, a nawet bezpieczeństwo. Dowiedz się, w jakich sytuacjach mogą okazać się szczególnie praktyczne.

Powiedz stop sytuacjom, na które się nie zgadzasz

Zdarza się, że w miejscu pracy przełożony nie do końca wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec np. urzędów państwowych. Jednocześnie może zmuszać swoich pracowników do udziału w przestępstwie przeciwko nim, wykorzystując ich do własnego zysku grożąc zwolnieniem, albo innego rodzaju konsekwencjami. A może wybrana osoba z najbliższego otoczenia regularnie przekracza Twoją strefę komfortu, co przeradza się w molestowanie? Bez względu na sytuację, w której się znalazłeś, zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Wykorzystując do tego celu fotopułapkę zamkniętą w długopisie, możesz w sposób dyskretny nagrać występek natręta i zdobyć dowód swojej niewinności. Pamiętaj też, że nikt nie zasługuje na takie traktowanie i że masz prawo do walczenia o swoją wolność.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Jeśli Twoja praca wymaga od Ciebie wielkiej odpowiedzialności nie tylko za przedsiębiorstwo, ale i za sprawy wyższej wagi, z pewnością kosztuje Cię to wiele zdrowia. Jeżeli obawiasz się, że pewnego dnia możesz być zmuszony do podjęcia decyzji wbrew swojej woli, albo być przypadkowym uczestnikiem rozmów, które mogą prowadzić do decyzji np. wykraczających poza granice prawa państwowego, zaopatrz się w dyskretną fotopułapkę. Noś ją zawsze ze sobą na spotkania, a gdy tylko poczujesz się zagrożony, możesz bezszelestnie włączyć tryb nagrywania rozmowy. W ten sposób zdobędziesz prawdziwy dowód swojej niewinności, który może w przyszłości stanowić ważny element w rozprawie sądowej. Pozwól sobie na spokój ducha i już dziś zabezpiecz siebie i swoją przyszłość.

Wywiad doskonały

Nie trzeba być tajnym agentem do zadań specjalnych, żeby przeprowadzać rozmowy, które nie muszą być wygodne dla obu stron. Jeśli jesteś dziennikarzem lub historykiem i zbierasz informacje w danej sprawie, a wiesz, że czeka Cię niezbyt przyjemna dyskusja z jedną z kluczowych postaci w badanej przez Ciebie historii, zastanów się nad zakupem fotopułapki w długopisie.

Pewnie zastanawiasz się, czy możesz to zrobić. Według polskiego prawa nagrywanie rozmów, w których się uczestniczy, nie może być uznane za popełnienie przestępstwa, o którym mowa w art. 267 k.k. Z tego względu nie obawiaj się negatywnych konsekwencji, pod warunkiem, że będziesz jednym z rozmówców.

Jak widać, fotopułapki dyskretnie ukryte w przedmiotach mogą mieć zróżnicowane wykorzystanie. Zostały skonstruowane z myślą o bezpieczeństwie tych osób, które chcą bronić swojej niewinności bez względu na sytuację. Zacznij spać spokojnie i pomóż swojej sprawie za pomocą fotopułapki.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.