Miejska Stacja Paliw już otwarta

Image

Długo wyczekiwana przez mieszkańców Stalowej Woli Miejska Stacja Paliw została otwarta. ON- 4,85 zł, ON Arctic- 5,28 zł, Pb 95- 4,55 zł, AdBlue- 0,92 zł, spryskiwacz- 1,27 zł.

W środę 20 marca 2019 roku rozpoczęła działalność nowa, całodobowa Miejska Stacja Paliw. Miejski Zakład Komunalny uzyskał wszystkie zgody i pozwolenia potrzebne do jej funkcjonowania, a także te, umożliwiające korzystanie z niej odbiorcom indywidualnym. Inwestycja została zrealizowana na terenie należącym do MZK, obok zajezdni autobusowej przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej (wjazd naprzeciwko Tesco).

Tym co wyróżnia stację spośród innych jest na pewno atrakcyjna cena paliw. Benzynę 95 i olej napędowy można tu zakupić średnio o 20-30 groszy taniej na litrze, niż u konkurencji.

- Cena taka możliwa jest dzięki zmniejszonej marży oraz bardzo korzystnych stawkach uzyskanych w postępowaniu przetargowym. Dzięki systemowi samoobsługi mieszkańcy mogą liczyć na konkurencyjne ceny paliw dobrej jakości. Dostawcą paliw do naszej stacji jest PKN Orlen. Ponadto docelowo system bezobsługowy nie będzie generował tzw. kosztów osobowych, które również przekładają się na finalną cenę paliwa– wyjaśnia Anna Pasztaleniec, prezes zarządu MZK Sp. z o.o.

Stacja Paliw MZK wyposażona jest w sześć dystrybutorów, przy których tankować można benzynę bezołowiową Pb 95, olej napędowy i płyn AdBlue do oczyszczania spalin, a także dystrybutorowy płyn do spryskiwaczy. Przy każdym stanowisku dostępne są kosze na śmieci i myjki do szyb samochodowych. Klienci korzystać mogą również z darmowego kompresora, a także za drobną opłatą z odkurzacza do czyszczenia wnętrza pojazdów i ciśnieniowej myjki do tapicerki samochodowej. Za zatankowane paliwo klienci płacić będą w specjalnym urządzeniu przypominającym bankomat. Jest to urządzenie intuicyjne, które informuje pisemnie i dźwiękowo, jak przejść kolejne kroki tankowania. Tankomat dostosowany jest do transakcji zarówno w systemie gotówkowym, jak i bezgotówkowym (karta płatnicza), przy czym minimalna kwota, za którą klient może zatankować wynosi 10 złotych.

W przypadku gdy usługa zakończy się koniecznością wydania „reszty” klient otrzyma bon – do ponownego wykorzystania na miejskiej stacji, ważny przez 30 dni. Po ponownym włożeniu paragonu urządzenie dokona odczytu kodu kreskowego i odblokuje dystrybutor. W ten sposób można będzie odzyskać pieniądze z poprzedniej transakcji, tankując dowolny asortyment dostępny na stacji.

- Mimo, że stacja jest bezobsługowa, przez pierwszy miesiąc każdy klient może liczyć na pomoc przy tankowaniu. W godzinach od 7.00 do 21.00 pracownicy obsługi stacji będą prowadzić instruktaż tankowania i korzystania z terminala płatniczego. Regulamin wraz z instrukcją transakcji płatniczych wywieszony jest również na samym urządzeniu. Osoby korzystające z social mediów takie wskazówki będą mogły znaleźć na firmowym fanpage’a MZK, a także naszej stronie internetowej - wyjaśnia prezes MZK Anna Pasztaleniec.

Od momentu rozszerzenia koncesji o nowy rodzaj paliw Miejski Zakład Komunalny podpisał kilkanaście umów z firmami transportowymi na ich sprzedaż. Rozliczenie dla tych firm, odbywa się przy pomocy kart magnetycznych (flotowych), które znacznie ułatwiają i skracają procedurę rozliczenia (na koniec okresu rozliczeniowego).

Miejska Stacja Paliw otwarta jest całą dobę. Biuro Obsługi Stacji mieści się w budynku administracyjnym Zakładu Komunikacji Miejskiej, przy ulicy Komunalnej 3 (parter). Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Tam też dla klientów stacji dostępne są toalety, dostosowane także dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Cennik miejskiej stacji paliw (stan na dzień 20.03.2019r.)

ON: 4,85 zł

Pb 95: 4,55 zł

ON Arctic: 5,28 zł

AdBlue: 0,92 zł

Spryskiwacz: 1,27 zł

Materiał video


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Nomix

Potwierdzam co pisze kłamcy . Osobiście widziałem różnice 35 gr na 95 do ceny z Orlenu na przeciwko. To był 2 czy 3 dzień od otwarcia. Następnego dnia było już tylko 22 gr. Teraz nie widziałem ale komu wierzyć. Przecież nie jakiemuś osranemu płatnemu trollowi który twierdzi że różnica w cenie do pozostałych stacji lawinowo rośnie.

~kierowca

Do kłamcy, właśnie wróciłem z tej stacji paliwowej jednej z najnowocześniejszej obecnie w POLSCE i paliwo jest jeszcze tańsze niż podczas otwarcia to ty jesteś kłamcą i po co kłamiesz. Czy ty nie jesteś chory na schizofrenie bo po twoim wpisie tak można sądzic.

~Kłamcy

Na otwarcie cena paliwa niższa o 40 gr a dziś już tylko 10 gr
Oszukali Nas

~J-24

Jakoś nie podziałała ta stacja na obniżkę cen paliw w mieście, chyba nikt się nie przestraszył albo nie ma zmowy cenowej. Cen są niższe bo brak jest obsługi oraz związanych z tym kosztów utrzymania budynku, mediów no i podatku, który nadbereżny podnosił kilkakrotnie.

~tankuje

Tankowałem tam wczoraj i powiem ak tam na tej stacji to już jest 22 wiek, dziwne że musieliśmy tak długo czekac na tą najtańszą stacje paliwową na PODKARPACIU.

~całaprawda

Do mamuta, debilu takiego drugiego ciemniaka idiote ciężko by bylo znaleźc w całej POLSCE uważaj bo zamkną cię na WYSZYŃSKIEGO.

~prawda

Do manekin, ile razy ci najmądrzejsi komentatorzy infirmowali ciebie osiołku ż ebyś dał sobie siana z ekonomia bo nie masz zielonego pojecia o ekonomii. A co o tym świadczy to to że dlugi SZLEZAKA zapisujesz na konto obecnego prezydenta. Nie pajacuj bo wszyscy się śmieją z twojej głupiej propagandy a na PANA PREZYDENT L.N. głosowalo ponad 70 procent mieszkańców uprawnionych do głosowania. Bo jeśli jak zawsze piszesz w swoich wypocinach u nas nie mieszka 50 tysięcy mieszkanców a z tego tylko 30 ma uprawnienia do głosowania to 17 tysiecy z 30 to ile to daje zasrany ekonomisto procent. Kiedy skonczysz z TOTALNYM kompromitoaniem TOTALNEJ TARGOWICY oto jest pytanie.?

manukun

Twój prezydencik nie dostał nawet 1/3 głosów. Najwięcej ludzi oddało głos nieważny lub nie poszło na wybory, byleby nie głosować na partyjnego funkcjonariusza. Jak widać ani koalicja, ani opozycja niczego dla mieszkańców dobrego nie zrobili. Wyprzedają majątek miasta i biorą kredyty, żeby przejeść je na głupoty. To Twoi idole zadłużyli miasto na prawie 200 mln złotych. Ile zadłużenia mają jeszcze miejskie spółki? Kto to spłaci? Mieszkańcy!

~kierowcy

Do daj se siana, hejterze tak jak ja mysli 17 tysiecy mieszkancow naszego miasta bo tylu glosowalo pare miesiecy temu na PANA PREZYDENTA L.N. A zalosne to sa twoje wypociny pierdku. [nie wiem kim jest edek].

~Kurdupel

Nie głosowałem w ostatnich wyborach. Ale jak dziś oglądałem mowy radosnego Biedronia i safandułę Kaczkę to muszę głosować i nie trudno wskazać na jakie ugrupowanie. Nie na tych spieprzających do Unii na którą tak pluli ...banda obłudników, tylko jakaś ciemnota jeszcze na nich się nabierze...

~DAJ SE SIANA

Daj se duuupie „edziu” siana bo jesteś już żałosny z tym ślinieniem się do Lucka. Nie kompromituj już go że tacy jak ty go czczą bo to żałosne🤪

~kierowcy

Za ta stacje paliw dla kierowcow juz PAN PREZYDENT L.N. ma nastepna kadencje w kieszeni , robie o to zaklad z kazdym o kazde pieniadze. Gdyby jeszcze zrobic dojazd do tej stacji z osiedla SIEDLANOWSKIEGO bylbym w 7 niebie.

tomala

super sprawa.Zawsze mnie trafiało jak jadąc do Lublina płaciłem 35-40 gr. mniej na litrze za napęd . jak widać i u nas można. Cieszę się z takiej opcji.

~Mieszkaniec

~babcia - niedouczony pseudo poeto z mentalnością chłopa pańszczyźnianego. Traktujesz moje Miasto jak dojną krowe, którą chcesz ciągle doić oczekując od partii misiewiczowskich posad i różnorakich świadczeń. W Twoim umyśle chłopa pańszczyźnianego nie ma miejsca na zastanawianie się, czy Miasto dobrze funkcjonuje czy nie, czy jak Miasto ma pieniądze to powinno te pieniądze dobrze zainwestować, roztrwonić na różne glupie imprezki a może rozdać je fornalom i misiewiczom takim jak Ty. Przecież jeszcze niedawno nic nie posiadałeś przez co byłeś bardzo podatny do sterowania przez partię wyrywającą z budżetu odpowiednią działkę dla swoich ludzi traktujących budżet państwa jak łup, z którego trzeba wyrywać ile się da. Dlatego tam gdzie trąci mentalnością chłopa pańszczyźnianego tak łatwo bez wygórowanej ceny za ich własne marne fornalskie pieniądze można kupować głosy co jest dla Polski nieszczęściem.

~Mieszkaniec

Do ~kierowcy, ~babcia vel teznauczyciel, olo, edziu , wiem, bylemradnym, ......... a tak naprwde do niby "poety ": kiedy byłeś kierowcą ( bo babcią jesteś w 100% ) kupującym paliwo jak Ty rowerem niedawno nauczyłeś się jeździć ? Wszyscy widzą do czego się nadajesz.....
Grzesiu przestań w końcu przekonywać wszystkich, że „dobra zmiana” PiS to przede wszystkim podwójne standardy i oddzielenie oficjalnych wypowiedzi od praktyki? Cały czas starasz się udowodnić większą pazerność Pisu jak i to, że PiS nie ma zaplecza kadrowego a miał niby zagwarantować moralną odnowę. Po twoich idiotycznych wpisach pod wieloma nickami ktoś może mieć jeszcze złudzenia?
"Poeto" piszesz; "Co musimy zrobic aby obecny prezydent rzadzil naszym miastem do konca swiata i jeden dzien dluzej? oto jest pytanie."
Odpowiedź: pomódl się o zdrowie bo o rozum już za późno .....
Ps. ... a podatnicy Stalowej Woli pośrednio fundują tańsze paliwo klijentom z poza gminy dzieki tak dochodowej " inwestycji ". Ciekawe czy zysk zapewni spłate samych odsetek a o głównej racie nawet nie wspomnę.

~P-JAKI

Zaczęło się. Ropa podrożała 3gr.

~babcia

mieszkaniec .....pytanko....który ptak robi w swoje gniazdo????...żaden.WYNOŚ sie na madagaskar jak ci nie pasuje tu w Stalówce.

~stach

Kompletna paranoja, Gmina chce konkurować z z Orlenem od którego chce kupować to paliwo..
a przecież powinna się za te 2 mln zająć się jak wybudować mieszkania dla ludzi, hospicjum, podstawa do życia , a nie fanaberie Prezydenta, myślę ,że wyborcy go rozliczą wkrótce za to rozdawnictwo, pomyliły mu się priorytety.

~kierowca

Bylem tam na tej stacji zis pierwszy raz i mialem welka trem czy sobie poradze z tymi dystrybutorami paliwa ale jakos mi sie udalo bez problemu zatankowac za 100 zlotych. Co ciekawe ktorys hejter uzyteczny idiota wczesniej wypocil u na tym portalu ze wlozyl 100 lotych a dostal aliwa za 99, 96 groszy , ze niby ukradziono go na 4 grosze . Myslalem ze mnie to tez spotka ale byla wielka niespodzianka bo dostalem paliwa za 100 zlotych i 5 groszy, oczulem sie w pewnym momencie jak zlodziej ale co mialem zrobic z ta nadwyzka. Stacja SUPER dosc duze kolejki ale nie potezne czego ja sie spodziewalem ale widocznie jeszcze wielu mieszkancow nie wie ze otwarto ta stacje. Jeszcze dwie sprawy koniecznie musimy zrobic dojazd do tej stacji od ulicy KOMUNALNEJ dla miezkancow osiedla SIEDLANOWSKIEGO bo jest taka mozliwosc a na tym osiedlu mieszka pare tysiecy mieszkancow. Druga sprawa to czy przez pierwszy miesiac nie mogl by tam ktos doradzac tankujacym jak dzial ta stacja caly ten system platnosci bo starsi kierowcy sie gubia przez co kolejki ida po woli. Zauwazylem tam kierowcow z roznych powiatow po tablicach wynikalo ze byli kierowcy z Kolbuszowej, Tarnobrzga, Niska a nawet z SANDOMIERZA.

~to ja

mamut0 my już to wiemy daj już spokój pod każdym artykułem jedno i to samo piszesz wiele razy.Odpuść już bo to nudne .

~aminsq

Wybrałam sie na stacje i nie mogłam trafić.Zajechałam na ta stacje stara przy cmentarzu i odjechałam.Teraz doczytałam ze wjazd jest od striny Tesco.

~Mieszkaniec

Jestem mieszkańcem Stalowej Woli, ale muszę powiedzieć, że naprawdę nie zazdrościmy tak jak ~Niesiołowski Stalowej Woli prezydenta.

~Niesiołowski

Wyjaśnie tym co głupio pytają i lamentują, że nie da sie tam zatankować pod korek. OTÓŻ DA SIĘ. Jak? jeśli wiemy, że np pod korek to mniej więcej za 250 złotych, to płacimy te 250 złotych i jeśli przypadkiem wyjdzie 240 złotych, to przy płaceniu gotówką maszyna drukuje bon na różnicę w cenie, do wykorzystania w przeciągu miesiąca, a jeśli płaciliśmy kartą, to ściągnie nam z konta tylko tyle ile faktycznie zatankowaliśmy. To się wie, jak się podjedzie i zatankuje, a nie jak niektóre trolle opozycyjne piszą, żeby zniechęcić ludzi, że trzeba z kanistrami jeździć, bo jak się paliwo nie zmieści do baku to do kanistra trzeba lać, żeby nie stracić. Byłem wczoraj, sympatycznie i prosto wszystko. No i to tankowanie przeciwko ZMOWIE CENOWEJ!
Wyjaśnię tym co głupio pytają i lamentują, że nie da się tam zatankować pod korek. OTÓŻ DA SIĘ. Jak? jeśli wiemy, że np pod korek to mniej więcej za 250 złotych, to płacimy te 250 złotych i jeśli przypadkiem wyjdzie 240 złotych, to przy płaceniu gotówką maszyna drukuje bon na różnicę w cenie, do wykorzystania w przeciągu miesiąca, a jeśli płaciliśmy kartą, to ściągnie nam z konta tylko tyle ile faktycznie zatankowaliśmy. To się wie, jak się podjedzie i zatankuje, a nie jak niektóre trolle opozycyjne piszą, żeby zniechęcić ludzi, że trzeba z kanistrami jeździć, bo jak się paliwo nie zmieści do baku to do kanistra trzeba lać, żeby nie stracić. Byłem wczoraj, sympatycznie i prosto wszystko.
No i to tankowanie przeciwko ZMOWIE CENOWEJ!
Jestem z Niska, ale muszę powiedzieć, że naprawdę zazdrościmy Stalowej Woli prezydenta.

~warte uwagi!

Kilka dni po ogłoszeniu nowych programów rządu tzw. "piątki Kaczyńskiego" (co on ma z tym wspólnego smiech2 ) do dymisji podała się Teresa Czerwińska . Premier dymisji jednak nie przyjął. Szefowa resortu finansów sprzeciwia się rozdmuchiwaniu wydatków socjalnych. Są tam jednak mądrzy ludzie... mimo wszystko

~Iwona

Na każdym zdjęciu Lucek, a gdzie Rafał?

~Marcin

Ja tankuję na CIRCLE nie na orlenach i lotosach itp pisowskich stacjach. Bo obowiązuje mnie klauzula sumienia !

~hutas

Czekamy na ruch Zarzecznego. Tak jak miasto ma MZK, tak starostwo ma PKS i swoją stację.
Zarzeczny obniż ceny paliw w PKS-ie.

~kati

SZkoda ze ktoś nie zrobił gazu nie maja doswiadczenia i nie dopatrzyli sprawy my jeżdzimy na gazie szkoda ze nik t nie doradził ale tak to jest ........................................

~Mieszkaniec

Do ~kierowcy vel teznauczyciel, olo, edziu , wiem, bylemradnym, ......... a tak naprwde do niby "poety ": kiedy byłeś kierowcą kupującym paliwo jak Ty rowerem niedawno nauczyłeś się jeździć ? Wszyscy widzą do czego się nadajesz.....
Grzesiu przestań w końcu przekonywać wszystkich, że „dobra zmiana” PiS to przede wszystkim podwójne standardy i oddzielenie oficjalnych wypowiedzi od praktyki? Cały czas starasz się udowodnić większą pazerność Pisu jak i to, że PiS nie ma zaplecza kadrowego a miał niby zagwarantować moralną odnowę. Po twoich idiotycznych wpisach pod wieloma nickami ktoś może mieć jeszcze złudzenia?
"Poeto" piszesz; "Co musimy zrobic aby obecny prezydent rzadzil naszym miastem do konca swiata i jeden dzien dluzej? oto jest pytanie."
Odpowiedź: pomódl się o zdrowie bo o rozum już za późno .....

~Adam

jolciia_1617 - gotujesz obiadek? - to może załapie sie jeszcze sąsiad?