Skuterem z dwoma promilami

Image

Policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem skutera honda i pojazdu ciężarowego marki Volvo, do którego doszło w Rzeczycy Długiej. Podczas mijania się pojazdów doszło do kontaktu między pojazdami, w wyniku którego kierujący skuterem stracił równowagę i przewrócił się na jezdnię. 46-letni kierowca jednośladu był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 19 w miejscowości Rzeczyca Długa. Jak wynika z dotychczasowych wstępnych ustaleń 46-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego jadący skuterem marki Honda, mijając pojazd ciężarowe volvo zjechał do osi jezdni, gdzie doszło do kontaktu pomiędzy pojazdami. Kierujący skuterem stracił równowagę i przewrócił się na jezdnię. Mężczyzna trafił do stalowowolskiego szpitala. Badanie wykazało u niego blisko dwa promile alkoholu.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzenia pracują policjanci.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~abc

Wiedziałem że na tym portalu usuwane są nieprzechylne dla władzy komentarze. Nie wiedziałem natomiast, że gry takich komentarzy jest 90% usuwają cały artykuł. A tak było w przypadku artykułu o asfaltowaniu ulicy parkowej, każdy zauważył ze jest to planowane dla wygody jednego z radnych i dla jego biznesu, pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, więc artykuł znikną. Żenada.

~Kaka alku.

Brawo teraz polska

~set

Poważnie 2x ten sam artykuł. Zmienić tytuł trochę inaczej opisać a właściwie skopiować z innej strony i gitara.

~Fi@

Patole z Rzeczycy i wszystko jasneumiech