Florian ma nowego proboszcza. Przybędzie do nas z Iwanisk

Image

Na miejsce tragicznie zmarłego ks. Mariana Balickiego wyznaczono nowego proboszcza. Został nim kanonik z Iwanisk.

Ks. kanonik Wacław Gieniec, który do tej pory był proboszczem parafii pw. św. Katarzyny w Iwaniskach został mianowany proboszczem parafii pw. św. Floriana. Taką informację podaje Diecezja Sandomierska. Nominacji dokonał ks. biskup Krzysztof Nitkiewicz.

Informację taką przekazano o godz. 14:00 na stronie fb Kurii Sandomierskiej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Awers

"przybędzie" strasznie pompatycznie powiedziane. Wierzchem czy przypłynie na obłoku?

JVM

@abc
Wiedziałem że na tym portalu usuwane są nieprzechylne dla władzy komentarze. Nie wiedziałem natomiast, że gry takich komentarzy jest 90% usuwają cały artykuł. A tak było w przypadku artykułu o asfaltowaniu ulicy parkowej, każdy zauważył ze jest to planowane dla wygody jednego z radnych i dla jego biznesu, pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, więc artykuł znikną. Żenada.

http://www.stalowemiasto.pl/artykuly/ artykuly.php?mode=pokaz&id=46118

Tutaj jest ten artykul, niestety masz racje zostal usuniety w calosci.
Z jednej strony wyglada na to, ze portal majac reklamodawce Dwor Ordynata dba o swoje interesy, z drugiej strony swiadczy to o stronniczosci, zwazywszy, ze z godnie z regulaminem o ile wpisy sa na temat redakcja nie moze ich usunac ale caly artykul pewnie tak.

W UM sprawdzali reakcje mieszkancow na remont poniewaz pseudo oficyna ma byc otwarta w Maju stad pewnie ten artykul.

Co do parkowej to "zobowiazania" UM wchodza w nastepna faze i po "remoncie" Lipowej przechodzi sie do drugiego jej odcinka Parkowej a dalej mamy szklarnie, ktore sa przedmiotem nastepnej "sprzedazy".

~abc

Wiedziałem że na tym portalu usuwane są nieprzechylne dla władzy komentarze. Nie wiedziałem natomiast, że gry takich komentarzy jest 90% usuwają cały artykuł. A tak było w przypadku artykułu o asfaltowaniu ulicy parkowej, każdy zauważył ze jest to planowane dla wygody jednego z radnych i dla jego biznesu, pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, więc artykuł znikną. Żenada.

~Wąski

Oby "Szkaplerzna" nie nabyła nowego ministranta, bo w ostatnią niedzielę Majgier już w Rozwadowie odprawiał mszę.

~do @z sieci

też parasol?

~Cr...

… , a ja myślałem , że przybył z Chin.

~do mokasyn

Coś mi mowi to imię😊

mokasyn

Wacek...

~do Angel

Zastanawia mnie dlaczego nie ma nigdzie w necie historii poslug ksieży. Taki podejrzany wedlug mnie kilka lat temu był u nas na parafii i próbowałam znaleźć gdzie był po kolei na parafiach żdby znaleźć ludzi z jego poprzednich miejsc posługi i zapytać czy coś nie nabroił i niestety nie ma nic prócz informacji gdzie był ostatnio. Chcemy jasnych informacji gdzie po kolei od wyświęcenia posługiwali nasi pasterze, każdą miejscowość z datami na stronach duecezji. Bez logowania się oczywiście z wiadomych względów.

~Angel

Ciekawe czemu wybór padł na tego zawodnika? W ramach nagrody czy kary?

Moderatorzy powinni zmienić to captcha bo idzie bota umieścić który bd wpisywal że 1+1=2

~ z sieci

A ja czytała że nsjlepszy proboszcz jest w Zbydniowie😊

~zorza

Zaleszański proboszcz by tu na miasto pasował jak ulał! To chodząca dobroć!

~kocica

A jo kochom juź naszygo nowygo proboszcza choć go jesce nie widziała. Tak go ksience chwalom że pewno prosto z nieba zleci wprost na ambonę

~do~......?

A Ty jakię rycerzyk internetowy jesteś ?? darmozjad ??? a dokładniej ?? wiesz nikt nikogo nie zmusza zeby dawał kase więc co Cię boli ?? jak ktoś chce to daje, ksiądz Ci nie ukradnie nie martw się a jeśli Ci nie pasuje ksiądz w parafi masz wiele innych kościołów w Stalowej Woli i okolicy ...w Necie mocny a w Swiecie pizduś nastepny jesteś

~......?

To jakiś rycerz "przybędzie"? Czy zwykły darmozjad na lepszą parafię?

~DawidTRB

Głównie tu anonimowi idioci komentujący jakimis dziwnymi nickami tacy cwani w internecie jesteście ?? na żywo pewnie lebiody i idioci. Paralitycy życiowi którym nic nie wyszło i muszą sie dowartościować w komentarzach

~allo

Co niektórzy to biedne pokolenie ubeków w trzecim pokoleniu tylko jak śmierć u d...y to wtedy do pokuty

~pawełek

kocica zmień lekarza bo Cię okłamuje

~Jezus

I co z tego, że ma nowego czarownika? Kogo to obchodzi, czy wy ludzie nie potraficie żyć bez tych darmosraczy, w czarnych sukienkach?

~wesoły

Czasem i poskubie szarą gąskę. Oby tylko siły w rencach starczyło z tego powołania to zrobi wszystko. Ogoli, ostrzyźe, oskubie, według źyczenia trzody chlewnej.

~Kingpin

Hahaha nowy fryzjer w mieście smiech2. Owieczki trzeba regularnie strzyc, bo inaczej czują się niekochane.

~do siwy

Bo ma powołanie do strzyżenia owiec

~siwy

czemu mówicie że kapłan to fryzier? nie rozumiem?

~kocica

A idę stąd bo tu same ksience piszą. Miłosierni kapłani wybaczcie mnie grzesznicy, juź nie będę jak bum cyk, cyk

~kocica

No i pierwsze słowo z pokuty.....parafianin. RST dostaniesz w papę jak mnie tak nazwiesz . Moźe lepiej za pokutę dawaj grzesznicom czytanie Niedzieli

~kocica

Juź pokutę zapisałam choć ani jednego grzechu nie wymieniłam. To na zaś ten słownik niechaj będzie, to na pokute za moje przyszłe grzechy.

~kocica

Ja też czekam na księdza Wacława. Kiedy będzie spowiadał po raz pierwszy? Muszę być tą pierwszą w kolejce zanim mohery się do niego dobiorą.

SzaraLilijka

@~kocica Chyba pomyliła termin "proboszcz" z "idealnym facetem". Następnym razem zamiast kupować Greyów i innych dziadostw zachęcam do przeczytania słowników.

~kocica

Witam proboszcza RST. Co tam słychać u ojca duchownego? Humorek w porzo, dalej kocice z forum wywalasz i zistawiasz samych ministrantów?