Wypadek w Dąbrowie Rzeczyckiej

Image

W piątek 8 marca około godz. 8:00, w Dąbrowie Rzeczyckiej (gmina Radomyśl nad Sanem), doszło do wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych.

Samochód marki Audi jechał od strony Zaklikowa. Kierujący tym pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przez co zderzył się z nadjeżdżającym od strony Stalowej Woli Peugeotem. Siła zderzenia była tak ogromna, że Peugeot wylądował w rowie.

Na miejsce przybyli strażacy, policja oraz 2 karetki pogotowia. 2 osoby biorące udział w wypadku zostały przetransportowane do stalowowolskiego szpitala.

Zdjęcia: Paweł Chamera i Antoni Wiewiórka.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Wołoszyn

Podziekowania dla Policji za bardzo udaną i skuteczną operację rozpędzenia wyścigowcow-wariatów z Rzeczycy do robili sobie u ziomalek w Kępie Rzeczyckiej rajdy. Takiej Policji Nam potrzeba. Brawo!!!

~kajtek

trzeba szybciej jeździć smiech2

~nio

A na co organizacje ruchu zmieniać wystarzczy znac sie na znakach i dostosować sie do nich .Proste jak drut kolczasty.

~set

Zmiana organizacji ruchu nie jest potrzebna.Wystarczy się zatrzymać na stopie i się rozglądnąć. A jak ktoś się spieszy i ma to w dupie to tak się kończy.To jest bardzo proste skrzyżowanie i nie ma tam dużego ruchu

~rysz

W miejscu spam spam spam wpisać SpAm.SpAm@SpAm

~rysz

https://www.SpAm.SpAm@SpAm/wiadomosci.php?dx=17281

~rysz

Popieram to co napisał Damian. Sadzę że zmiany organizacji ruchu są konieczne- niestety ale instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym "czekają" na wypadek śmiertelny. Wg teorii biegłego zaprzęg konny powinien zdążyć wyjechać od Zaklikowa.

~..........

A gdzie informacja o tablicach? Buhahaha, można przyjąć w ciemno, że jak nie ma informacji to na bank RST.

~ZBYSZEK SW

Nie macie o czym pisać ?. Jak debile się pozabijają na motorach to ich sprawa . Artykuł jest o wypadku a nie o wyścigach .

~Kaz

A tu już info o tablicach nie istotna widać .Jakas taka dziwna wybiorczosc

Saturn

Bardzo dobrze niech się w końcu po wybijają jeden drugiemu najlepiej wjechał by na dach to są porane wyścigi kto pierwszy kogo wyprzedzi trzymam kciuki czekam na trupa

~Bolesław

Mietek ryba nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ze twoja anonimowość jest mało anonimowa podpisz się raz nazwiskiem, bo słabo odwagę ukazujesz

~ryś

A tak odnośnie drzew na posesjach gdzie zaraz obok jest skrzyżowanie i przejście dla pieszych .TAK Jest przy skręcie w Brandwicką .Na posesji rośnie takie sobie drzewko gdzie zasłania kierowcom z osobówek przy skręcie w prawo widoczność pieszych idących przez pasy .A POTEM HAMOWANIE NA D...IE PIESZYM Tragedia o krok... Zróbcie coś z tym odpowiednie władze,!!!!

~Bogdan

Kraczyk Bolek nie przedkładaj własnych porażek życiowych i złośliwości na normalnych ludzi .Nie widzę żadnego związku z wypadkiem na Dąbrowie Rzeczyckiej a Jazdą motocyklów i kładów które miały miejsce rok temu.A co do tego ma Sołtyska i jej kuzynka ... ? bolek nie kraczyk tylko cienki skończ z rozsiewaniem nienawiści.

~Miko

„Mietek ryba” zajmij się swoim nielegalnym zyciem a nie „nielegalnymi” wyścigami

~Miko

„Mietek ryba” zajmij się swoim nielegalnym zyciem a nie „nielegalnymi” wyścigami

~Lili

Do "Mietek Rybak" ściska d..e że Cię nie stać na taką maszynę Odczep się od młodych bo ty jeździsz złomem kupionym za komuny który wyciąga 40 km przy dobrym wietrze w tył

~Kraczyk Bolek

Skaranie z tymi wyścigami na Kępie Rzeczyckiej. Niechyba zobaczą wylewacza szamba do rzeki co ma kanalizacyjną rurę wyprowadzoną do rzeki Łukawica a mieszka na końcu drogi. Staranie z tolerowaniem

~Mietek Ryba

Bardzo dobrze ze Policja skutecznie zlikwidowała i pogonila nielegalne wyścigi motocyklowe quadem i motocyklem w Kępie Rzeczyckiej. Krewna Sołtyski po wizytach Policji zakończyła wizyty wyścigowcow-wariatów.

~MDM

Teraz jest dobrze napisane czyja była wina.

~ANTONI

Damianowi udało się uciec, mi natomiast wiele razy wychować. Ograniczenie do 70, a ludzie jadą więcej. Osobą wyjeżdżająca od Zaklikowa nie ma szans uciec osobówką, a co ma powiedzieć ciężarowiec?

~Damian

Niestety to miejsce jest bardzo niebezpieczne. Jadąc od strony Zaklikowa i stojąc na skrzyżowaniu praktycznie nic nie widać po lewej strony przez choinki na posesji przy drodze. Już nie raz miałem taką sytuację, ale na szczęście zdążyłem uciec. Zawsze musi się coś stać, żeby coś z tym zrobili.