Po kwiaty do Kwiaciarni Róża- Konkurs Rozstrzygnięty!

Image

Czy to Dzień Kobiet, urodziny, imieniny, wesele, a może przeprosiny… Na takie okazje najlepsze są kwiaty. Przecież zawsze wywołują uśmiech na naszych twarzach.

W Kwiaciarni Róża (która mieści się w Galerii Handlowej Vivo!) kwiaty dla klientów przygotowuje zespół utalentowanych florystów. Tworzą bukiety i kompozycje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wiadomo, gdy kupujemy kwiaty, chcemy, by nie tylko były piękne, ale i odzwierciedlały nasze uczucia, a nierzadko powiedziały za nas to, co nam w duszy gra. Kwiaciarnia Róża jest wyjątkowa. Dlaczego? Bo pracują tam ludzie z pasją, dla których życie bez roślin nie byłoby nic warte. Zawsze więc wtedy, gdy potrzebujemy kwiatów, powinniśmy zajrzeć do nich. Przecież ten dzień, gdy ofiarujemy komuś bukiet musi być wyjątkowy. W Kwiaciarni Róża możemy liczyć na pomoc w doborze kompozycji, na poradę i… dyskrecję. Przecież pachnące prezenty muszą być wyjątkowe!

Kwiaciarnia Róża to nie tylko kolejny sklep, gdzie na co dzień można kupić kwiaty, to również firma, która oferuje kompleksową obsługę imprez weselnych i komunii. W ich ofercie znajduje się także oprawa kwiatowa imprez bankietowych i konferencji. Przygotowują również wieńce i wiązanki na uroczystości ostatniego pożegnania.

Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej Kwiaciarnia Róża.

Prezentowane na stronie bukiety to tylko niektóre z propozycji. Do każdego klienta trzeba w końcu podchodzić indywidualnie wychodząc na przeciw jego oczekiwaniom, bo przecież najcenniejszym dobrem jest zadowolony klient.

Kwiaciarnia Róża prowadzi również sprzedaż roślin doniczkowych, ceramiki, a także kart okolicznościowych i upominków. Dostarczone prezenty są pakowane i dowożone wraz z bukietami pod wskazany adres na terenie Stalowej Woli i okolic. Oprócz tego w ofercie: Fotobudka, napis „love”, balony z helem, animacje dla dzieci, warsztaty i kursy florystyczne, poczta kwiatowa.

Uwaga Konkurs!- ROZSTRZYGNIĘTY

ZWYCIĘZCY ZOSTALI POWIADOMIENI TELEFONICZNIE. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

artykuł sponsorowany


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona