3 promile w organizmie, a w kieszeni narkotyki

Image

Wczoraj po południu policjanci zatrzymali mieszkańca Niska, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa woreczki strunowe, jeden z suszem, drugi z białym proszkiem. Mężczyzna, u którego policjanci znaleźli narkotyki został zatrzymany do wytrzeźwienia i przesłuchania.

Po godz. 13 w zagajniku na ul. Reymonta w Nisku, policjanci zauważyli grupkę trzech nerwowo zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich znany był policjantom z wcześniejszego zatrzymania w związku z narkotykami. Funkcjonariusze przypuszczali, że zachowanie mężczyzn może być związane właśnie z posiadaniem narkotyków.

Policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn. U jednego z nich, w kieszeni kurtki znaleźli dwa woreczki strunowe z zawartością, szklaną lufkę i młynek do rozdrabniania suszu. W jednym woreczku był susz, w drugim biała, sproszkowana substancja. Funkcjonariusze przewieźli 30-latka na komendę. Był on dobrze znany policjantom. W ubiegłym roku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków w trakcie interwencji, związanej z zakłócaniem porządku.

Policjanci przeprowadzili wstępną weryfikację zawartości woreczków. Wykazała obecność substancji zakazanych. Zabezpieczono blisko gram marihuany i 0,36 grama białego proszku. Zostaną one poddane specjalistycznym badaniom.

Zatrzymany mężczyzna trzeźwieje jeszcze w policyjnym areszcie przed przesłuchaniem, ponieważ w trakcie zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie.

KPP Nisko


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
hitfromthebong

A może on zamierzał ustrzelić kogoś jointem ? smiech2
A to bandyta normalnie pewnie dopierdola mu jak za pobicie ^^

Frodko

Nie no sukces, taki groźny bandyta 👏

~rolnik

Zalegalizowac zioło,nawet policja to pali w radiowozach na nocnych patrolach.Wszystko wina złosliwych politykow,bo narod jest na tak.Sianie konopi to polska tradycja.

~14k

ja pikole wieli bandyta bo mial troche zielska,tez mi cosss

~aga

Słaba ta fifka

~SyS

Co tu komentować - wszystko jasne