Fryzura dla panny młodej, podkreślona biżuterią. Odważysz się zaszaleć?

Image

Wysokie upięcia, romantyczne fale, mocne koki, lekkie podpięcia, zawijasy i warkocze – to jest modne w tym sezonie. Kobiety idące do ślubu stawiają na elegancję, wyrafinowanie oraz powiew nowoczesności. Ty też nie musisz zdawać się na klasykę! Zamiast prostego uczesania, zdecyduj się na fryzurę pełną urozmaiceń. Miłym, niebanalnym akcentem może okazać się biżuteria ślubna w postaci ozdób do włosów. Przyjrzyj się im z bliska i zdecyduj, czy tego typu dodatki będą Ci pasowały!

Opaski z kryształkami? Rewelacyjne dopełnienie welonu

Często zdarza się, że najbardziej dopracowana fryzura wciąż jest pozbawiona "tego czegoś", co wzniesie ją na wyżyny stylu. Wówczas nie wolno panikować! W wielu przypadkach wystarczy niewielki dodatek, na przykład urozmaicony kryształkami na druciku. Nie każdy wie, że biżuteria ślubna obejmuje również ozdoby do włosów. Zaliczamy do nich przede wszystkim delikatne grzebyczki, spinki i wkrętki, a także wyraziste diademy, które z każdej panny młodej stworzą najpiękniejszą na świecie księżniczkę.

Planujesz iść do ślubu w welonie? Doskonale! Pamiętaj, że możesz go ładnie wyeksponować, korzystając z gotowej biżuterii, dostępnej w sklepie internetowym Radziszewska. W asortymencie znajdziesz opaski z kryształkami Swarovskiego, a także wiele innych wyrobów biżuteryjnych, godnych przyszłej mężatki.

Szaleństwo w dobrym guście. Wkrętki i spineczki do włosów

Te z nas, które marzą o niesamowitej fryzurze ślubnej rozświetlonej mieniącymi się kryształkami, powinny zaopatrzyć się we wspomniane ozdoby. W salonie fryzjerskim otrzymamy co najwyżej wsuwki, a na pewno nie wysokiej jakości biżuterię do włosów. Dobrym rozwiązaniem będzie więc zrobienie zakupów online, które nie obciążą naszej kieszeni i nie zabiorą nam cennego czasu. Zwłaszcza, że w ostatnich tygodniach poprzedzających wielki dzień, trudno jest o znalezienie wolnej chwili. W sklepie z biżuterią marki Radziszewska można natrafić na niezwykłe perełki w postaci ozdób, wysadzanych kryształkami Swarovskiego. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię i przejrzeć dostępny asortyment. Zapewniamy, że każda przyszła panna młoda w mig wypatrzy biżuterię dla siebie, zarówno do włosów, jak też na szyję, nadgarstek i do uszu.

Jeżeli masz już zaplanowaną fryzurę, w której pójdziesz do ślubu, przed Tobą proste zadanie – dopasuj ozdoby do kształtu uczesania. Koki i inne wysokie upięcia zjawiskowo zaprezentują się, gdy podkreślimy je wkrętkami. Luźne, grube warkocze zyskają na wyglądzie, kiedy przepleciemy je kryształową spineczką na druciku. Te oraz inne ozdoby polskiej produkcji można zamówić online. Zajmij się tym teraz, póki masz jeszcze czas, aby myśleć o fryzurze i biżuterii na ślub. Później może być za późno!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.