Po zakrapianych walentynkach wsiadła za kółko

Image

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która jechała nissanem. Kierująca tłumaczyła, że alkohol piła z okazji walentynek. 35-latka straciła prawo jazdy. Policjanci odholowali auto na parking strzeżony.

35-letnia mieszkanka gminy Rudnik nad Sanem została zatrzymana do kontroli drogowej o godz. 10 w Wolinie. Powodem zatrzymania było niesprawne oświetlenie pojazdu. W trakcie kontroli okazało się, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze sprawdzili jej stan trzeźwości. Urządzenie wskazało 0,7 promila alkoholu w jej organizmie.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazy kobiety i odholowali pojazd na parking strzeżony.

KPP Nisko

Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~a propos

lucek jak zwykle o swej mamusi napisał

~ben

wopin to używa papieru nawet po sikaniu bo to kobieta albo ciota

~ben

wopin=Thebil

wopin

Do ajatakrobie
A używasz papieru toaletowego za każdym razem? Jeśli tak to proponuje spróbować ,nie używanie bo skoro nie widać czy jest coś do podtarcia albo nie czujesz nic niepokojącego to po co używać ?
Po 2 skoro nikt nie widzi czy używałaś to po co to robić
Odp brzmi bo powinnaś zostać tego nauczona !!
Tyle w temacie

~Ach Stalowa

U nas we wsi chłopcy tacy wspaniali.Księża ptaszki mają zawiązane na kokardki.Prezydent po Sylwestrze o 5 rano nie wsiądzie za kierownicę po alkoholu.Boże cóż to za cudowne moasto by bylo gdyby nie te kobiety

~era

do e2rds
znam tę panią ...komentarz na temat jej jazdy bez słów...

~ajatakrobie

@rodzic-nie jestem kobietą,mam prawo jazdy 35 lat i zero wypadków i kolizji a km po całej europie to nie zliczę-czasami po 10000km/miesięcznie.Z gier komp.już dawno wyrosłem

~rodzic

@ajatakrobie - dobra jesteś w grach komputerowych. Bo jednak jak urośniesz i będziesz robić prawo jazdy, to nauczą cię podstaw ruchu drogowego.

~ajatakrobie

Ja nie zawsze używam kierunkowskazów patrzę w lusterka często jak coś jest daleko za mną to po co,jak nikt nie zbliża się do ronda to po co ,jak jestem na pasie na którym można skręcić tylko w prawo czy lewo(np.wjeżdżam na rondo ks.Warchoła z KEN w ul.Poniatoskiego i jestem na pasie w prawo to na uj włączać kierunkowskaz jak z tego pasa nie da się inaczej jechać).Uważam za to,że powinno się jak w UK włączyć kierunkowskaz na rondzie jak się skręca w lewo- ruch jest płynniejszy i wtedy wszyscy zbliżający się do ronda wcześniej wiedzą gdzie jadę

~Green

Ale bzdury piszecie ....aż żal to czytać ....a ten kto napisał ten artykuł jest ...brak słów

Tymcio2708

Nie tylko kobiety nie używają kierunkowskazów a to jest takie irytujace🙃

wopin

Za duzo w Uk chyba sie samochodem najezdzila, to takie zachodnie nie sygnalizowanie niczego na drodze i w polsce robi sie juz modne

e2rds

Kobiety - w sobotę jechałem za jedną panią, jechała gdzieś na Brandwicką, na żadnym rondzie, począwszy od tego przy dawnej Mostowej, później przy Lidlu, później przy KEN, następnie na Poniatowskiego przy skręcie do VIVO i przy tym dużym przy VIVO nie zasygnalizowała zjazdu z ronda. Jeden raz użyła kierunkowskazu do skrętu w prawo przy skręcie z Poniatowskiego w Chopina.

~hejka

to ile to wypiła tych kropli walerianowych.? Ale SENSACJA po jednym piwie...

~Polska

O jejku ale sensacja