Miała ponad 3,6 promila. Zajmowała się 3 i 5 latkiem

Image

Ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie miała 33-letnia kobieta, która opiekowała się dwójką dzieci. Na miejscu interweniowali policjanci. Kobieta wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj, tuż po godz. 20 do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy dotarła informacja, że w Stalowej Woli na terenie osiedla Rozwadów pijana matka opiekuje się dwojgiem dzieci.

Policjanci pojechali we wskazany rejon, gdzie potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu policjanci zastali 33-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 3 i 5 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 33-letnia mieszkanka Stalowej Woli miała 3,6 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kolega

~Piotr czy Ty jesteś Normalny ?

~Zalosne

Dlaczego jak matka jest pijana to zgłoszenia lecą na policję???? A JAKJEST awantura za ścianą wyzwiska. Płacz krzyk to nikt nie zadzwoni po policję???

~Zalosne

Dlaczego jak matka jest pijana to zgłoszenia lecą na policję???? A JAKJEST awantura za ścianą wyzwiska. Płacz krzyk to nikt nie zadzwoni po policję???

~halo co ty

do Obywatel.

To jest wychowanie PO bo oni rządzili przez 12 lat i właśnie owa matka została przez nich wychowana raczej.
Anie jak piszesz ,że przez PiS .

Nie wiem jak TY myślisz.

Tymcio2708

Wszyscy piszą że winne jest 500+ale te pieniądze są potrzebne dużo rodzin robi z nich dobre rzeczy i poprawił się komfort życia wielu rodzin są to pieniądze tylko dla ludzi rozsądnych którzy umia nimi zarzadzic tak żeby dzieci zyskały na tym ale widać nie każda matka potrafi 🙃to się nie mieści w głowie szok tyle promili i w tym wszystkim dzieci jeszcze😱💥

~jp2

To jest min. elektorat pisuarów.

~obywatel

500+ robi swoje, pis robi swoje - powolny rozkład społeczeństwa....

~Omg

Haha ładnie tankowała. Zabrać dzieci i skończy się jej rzadzenie pieniędzmi kosztem dzieci. 500+ jest dla mądrych a nie dla ochlajtusów tfuu

~login

Sponsorami imprezy byliście wy którzy to czytacie. 500+ przynosi efekty :/

~Obibok

Trzeba tępic patologie zero tolerancji dla takich matek pewnie to ta z tych samozapładniajacych sie samotna alimenciara z 500+
żal dzieci na patrzą się na taką matkę bez przyszłości

~mama

I bardzo dobrze niech oddadzą do rodziny zastępczej na wychowanie bo z tej baby to już pożytku nie będzie.Dzieci małe to zapomną a może będzie im lepiej w życiu.Co to za matka żeby mieć takie maloty w d..e.

~resi

Winny jest 500+,

~8888888

Szkoda dzieciaków.

~Obibok

Pewnie kolejna alimenciara żyjąca z 500+ do roboty żule by poszły

~Ormo

Dokładnie, później nygusy pozabierać i do obozów młodzieżówek . Wtedy to już nie dwie wieże ale całe miasto będzie można zbudować.

~Jan

Wiecej kasy za darmo dla mlodych to sie to towarzystwo zyjace na koszt podatnikow stoczy.