Pijana opiekowała się dziećmi

Image

Stalowowolscy policjanci interweniowali wobec 35-letniej kobiety, która mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie opiekowała się dziećmi. Sprawa trafi do Sądu Rodzinnego w Stalowej Woli.

Wczoraj przed godz. 16, dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Czarnieckiego w Stalowej Woli, nietrzeźwa kobieta opiekuje się dzieckiem. Policjanci niezwłocznie udali się we wskazany rejon.

W mieszkaniu funkcjonariusze zastali 35-letnią kobietę, jej 2-letniego syna oraz 15-letnią córkę. Od kobiety czuć było silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 2 promile alkoholu. Z relacji 15-letniej córki wynikało, że jej mama przyszła do domu pijana i zaczęła się z nią kłócić. 15-latka przestraszyła się i zadzwoniła do ojca, a ten poinformował Policję.

Funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę rodziny. O całym zdarzeniu zostanie poinformowany Sąd Rodzinny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Renia

Trzeźwym zabierają dzieci a pijani najlepsi rodzice. eeehhh życie w POLSCE

mada

To już trzecia interwencja policji w tym mieszkaniu .Matka pije cały czas Nie wiem na co sąd i opieka społeczna jeszcze czeka.Oby nie doszło do nieszczęscia bo wtedy na zdecydowaną reakcję i ich strony bedzie za póżno

~Piotr

Wszystkie matki w tym kraju Powinny miec po 5 promili w koncu alkohol jest legalny a naturalna roslina juz nie

~Piotr

No ale o co chodzi? Akcyze zapłaciła to moze chlac do bolu!!! a mowia , ze marysia lecznicza taka zła...

~haha

A może to dziecko tej 15 latki?

~allo

Rodzina ach rodzina