Chryzantemka na Mistrzostwach Polski w Makijażu Ślubnym

Image

Kinga Kmiotek- Gul (Chryzantemka) jako jedyna reprezentowała nasz region na Mistrzostwach Polski w Makijażu Ślubnym, organizowanych podczas Ogólnopolskiego Kongresu Wizażystów Makeup POINT.

Finał na żywo odbył się 10 lutego 2019 roku w centrum Wrocławia. 23 finalistek, pośród nich Kinga Kmiotek- Gul, kobieta wszechstronnie uzdolniona i ceniona nie tylko w lokalnym środowisku, artystka, której prace wypływają wprost z serca. Dość wspomnieć, że nasza reprezentantka niedawno otrzymała nominację do tytułu Wizażysta 2018 roku, a w jej makijaże producenci „Tańca z gwizdami” ubierali już swoje wcześniej tancerki. Kinga Kmiotek- Gul w roku 2017 zajęła 2. miejsce w gali eksperta weselnego w Polsce, była także finalistką w mistrzostwach Polski Make Up Show 2016 w Katowicach. W latach poprzednich jej salon, Chryzantemka, został dwukrotnie nagrodzony jako ten najlepszy w powiecie stalowowolskim.

10 lutego 2019 r, w samym centrum Wrocławia, w hotelu Mercure, reprezentantka naszego regionu, jako jedna z wybranych w czasie eliminacji wizażystek, mogła zaprezentować swoje umiejętności podczas finału na żywo. To wielkie wyróżnienie już samo w sobie świadczy o wysokim poziomie umiejętności Kingi.

Na co dzień Kinga Kmiotek- Gul (Chryzantemka) zajmuje się tym, co kocha najbardziej, czyli zaczarowaniem tego jedynego w życiu dnia jakim jest ślub i wesele. Tworzy więc niepowtarzalne, bajeczne wprost makijaże i fryzury, przepiękne bukiety ślubne, wianki, butonierki, kotyliony, dekoracje samochodów. To właśnie ona jest autorką najpiękniejszych, spójnych ze sobą dekoracji zarówno w kościele, jak i w sali weselnej. Państwo Młodzi kroczą więc w nowe życie wokół kompozycji zaprojektowanych indywidualnie dla nich. Ten dzień musi być przecież zapamiętany do końca życia.

Prace Kingi można zobaczyć na jej profilu Facebook www.facebook.com/Chryzantemka
Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona