Groziło mu wychłodzenie, pomoc przyszła na czas

Image

Kolejne zgłoszenie o osobie znajdującej się w okolicznościach zagrażających życiu, odebrali wczoraj niżańscy policjanci. Mieszkaniec Przędzela nie przeszedł obojętnie obok nietrzeźwego mężczyzny, który mógł potrzebować pomocy. Policyjny patrol odwiózł pijanego 50-latka do domu.

Bardzo często niżańscy policjanci są wzywani do osób nietrzeźwych, które mogą potrzebować pomocy. Te sygnały najczęściej pochodzą od przechodniów, którzy widząc leżącego na chodniku czy ławce człowieka, reagują. Dzięki takim zgłoszeniom, policjanci docierają na czas i nie dochodzi do nieszczęścia.

Wystarczy jeden telefon do dyżurnego lub na numer alarmowy 112, aby policjanci pomogli uchronić zdrowie, bądź życie osób chorych, nieporadnych lub tych, które ze względu na stan upojenia alkoholowego nie są w stanie bezpiecznie dotrzeć do domu.

Wczoraj przed godz. 19, dyżurny odebrał zgłoszenie, które być może uratowało ludzkie życie. Mieszkaniec Przędzela zauważył nietrzeźwego mężczyznę leżącego w pobliżu kościoła w Nisku. Powiadomił o tym policję. Funkcjonariusze przekazali pijanego 50-latka pod opiekę rodzinie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Derek

Myślę że bardziej by mu pomogli jakby dorzucili psiont do wina