Wrócił do kraju bo dowiedział się, że namierzyła go policja

Image

Policjanci odzyskali skradziony telefon. Sprawca ukradł go mężczyźnie, z którym pił alkohol w dzień sylwestra. Poszkodowany stracił telefon, gdy poszedł spać. Sprawca sprzedał aparat na imprezie sylwestrowej za bardzo niską cenę. Gdy nabywca komórki dowiedział się, że został namierzony przez policję, wrócił specjalnie zza granicy, aby oddać telefon.

Sprawca kradzieży i poszkodowany w sylwestrowy poranek wspólnie pili alkohol. Kiedy poszkodowany poszedł spać, jego kolega zabrał telefon i opuścił dom.

Skradziony telefon zabrał wieczorem na zabawę sylwestrową z zamiarem sprzedania jednemu z uczestników imprezy. Znalazł 20-letniego kupca, który zaoferował 80 złotych za aparat. Telefon przeszedł w ręce nowego właściciela, który początkiem stycznia wyjechał za granicę do pracy. Gdy dowiedział się, że policjanci ustalili jego dane, wrócił do kraju i oddał telefon.

Mężczyzna, który zabrał koledze telefon będzie odpowiadał za kradzież, nabywca za paserstwo.

KPP Nisko

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~olek

Z tymi telefonami to też cygańska robota weś taką wieś od rana do wieczora tylko bajki na koniec miesiąca po 300 zł opłat kuzynka mówi
bo ma w domu taką 80 latkę to mówi ona na dzwoni na 4 stówki wszystkie
baje ze wsi zna jedzenie ma własne to może dzwonić.A potem siostry na drugim miejscu dzwonią do braci żeby żon nie słuchali dzieciakom jabłek nie kupować.