Dzielnicowi pomogli w odzyskaniu Rolexa

Image

W ubiegłym tygodniu dwaj dzielnicowi wkroczyli do jednej z niżańskich restauracji i zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę próbującego sprzedać wartościowy zegarek. Kupcem miał być sam poszkodowany, który wcześniej namierzył ofertę sprzedaży zegarka w internecie.

Mężczyzna stracił zegarek o wartości około 10 tysięcy złotych podczas zabawy sylwestrowej. Sprawa nie została wówczas zgłoszona na Policję. Pod koniec stycznia na jednym z portali aukcyjnych pojawiła się oferta sprzedaży zegarka za kwotę 12 700 złotych. Właściciel przeglądając ogłoszenia rozpoznał swojego "Rolexa".

Postanowił sprowokować spotkanie i przyłapać sprawcę na gorącym uczynku. Umówił się ze sprzedającym w jednej z niżańskich restauracji. Powiadomił o tym również policjantów. Sprawca był bardzo zaskoczony, gdy dowiedział się komu próbuje sprzedać zegarek. Został zatrzymany przez dzielnicowych w trakcie transakcji.

Podczas przesłuchania mężczyzna wyjaśnił, że markowy zegarek niedawno kupił od dziewczyny, która zaoferowała jego sprzedaż przez internet za kwotę 6 500 złotych. Cena była niewspółmiernie niska do jego rzeczywistej wartości. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa.

Policjanci dotarli również do kobiety, która ukradła wartościowy zegarek. Okazało się, że to opiekunka, która zajmowała się dziećmi w sylwestrową noc. Będzie odpowiadała za kradzież.

KPP Nisko


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kris35

Kiedyś na parkingu podeszła do mnie cyganka z ofertą kupna pierścionka oczywiście ''złotego'' za 100 zł. Tak się napaliłem na ten interes że kupiłem ich wiadro . Hehehehehhe.

~taki se

i jak zwykle.
bohaterscy policjanci moga sie pochwalic sukcesem tylko wtedy jak im sie poda na tacy ( a najlepiej jeszcze zatrzyma ) sprawce.
alez oni dzielni i bohaterscy !!

~yayo

też mam takiego "roulexa" tylko na niedziele zakladam - kupiony od siuna na bazarze pod lublynem za 70 zł..

~Stalowiak

To wy w Nisku mata rolexy ? A jeździta starymi audicami z niemieckiego sztotu?
Aleśta bogate ;)))

~2re

pewnie sobie zapłaciła sama za opiekę tu i tam...

~Testovajron

BOGATWO CZESC GLOWNA #PDK

~Testovajron

BOGATWO CZESC GLOWNA #PDK

~Mieszkaniec

To mi wygląda na "Rolexa" z aliexpress za 80 złotych ;)

~janek

fajna historia faceta zostawić a babę zamknąć

GRZ

Kawał sikora umiech