Zaproszenia ślubne – co powinny zawierać?

Image

Wybór zaproszeń ślubnych to bardzo ważny element przygotowań do ślubu i wesela. Idealny ślub to przemyślany ślub. Wszystkie dekoracje np. sali weselnej oraz dodatki powinny współgrać ze sobą, tworząc spójną całość. Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zaproszeń ślubnych?

Przede wszystkim zaproszenia muszą się podobać. Oczywiście warto jest śledzić, co jest aktualnie modne i które kolory są obecnie hitem, jeżeli jednak trendy Wam nie odpowiadają, wybierzcie takie kolory i motywy, które według was są najpiękniejsze i pasują do Waszego charakteru. To Wasz dzień, dlatego zarówno ślubne zaproszenia, jak i cała uroczystość, muszą odpowiadać Wam, a nie panującym trendom.

Obrazek

Zaproszenia ślubne a styl uroczystości

Ślubne zaproszenia, które trafiają do rąk gości, sugerują styl Waszego wesela. Warto więc, aby były one dopasowane do planowanej przez Was stylistyki całej uroczystości. Producenci oferują ślubne zaproszenia w rozmaitych stylach – od klasycznych i bardzo eleganckich, po nowoczesne i bogato zdobione. Do zaproszeń możecie dobrać inne akcesoria na ślub i wesele, np. karty menu, winietki na stół, etykiety na alkohol, księgi gości oraz spersonalizowane upominki. Ślubne zaproszenia powinny odzwierciedlać przede wszystkim Waszą osobowość i zainteresowania. Jeżeli nie przepadacie za pastelowymi kolorami, nie sugerujcie się tym, że w danym sezonie królują pastele. Wybierzcie takie kolory, które lubicie i taką grafikę, która najbardziej Wam się spodoba. Jeśli zdecydowaliście się na wybór koloru przewodniego w dekoracjach i dodatkach ślubnych, warto, żeby zaproszenia również do niego nawiązywały. Ciekawym pomysłem jest połączcie ze sobą różnych odcieni wybranego koloru. Jeśli chodzi o treść zaproszenia, powinna być łatwa do zrozumienia i przejrzysta. Nadmiar nie jest wskazany – w tym wypadku mniej znaczy więcej. Producenci oferują zaproszenia w różnorakich kształtach i rozmiarach, a nawet w razie potrzeby niektóre firmy oferują projekty indywidualne w niestandardowych rozmiarach. Oczywiście taka usługa będzie droższa od wydruku standardowych zaproszeń z oferty, których koszt zaczyna się mniej więcej od złotówki za sztukę. Cena zależy od projektu, rodzaju papieru, tuszu oraz ilości zamówionych zaproszeń.

Warto poświęcić trochę uwagi i w taki sposób dobrać zaproszenia ślubne, aby w pełni odzwierciedlały charakter uroczystości i gusta pary młodej.

Zdjęcie użyte w tekście pochodzi ze strony: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.