Platforma ecoexpress24.pl - co ją wyróżnia?

Image

Zamówienie kontenera na gruz lub odpady poremontowe jest wygodnym i prostym rozwiązaniem, by pozbyć się problematycznych śmieci.

Gdzie zamówić kontener na śmieci?

Aby skorzystać z szybkiego dostarczenia pojemnika na odpady w każdej części Polski, warto zarejestrować się na platformie ecoexpress24.pl. Co ją wyróżnia?

Kontenery na gruz – wymiary dopasowane do potrzeb

Na https://www.ecoexpress24.pl/ dostępne są kontenery na gruz i inne odpady o pojemności od 1 do 36 m3. Pojemniki o wielkości do 3 m3 można zamówić już za mniej niż 300 złotych. Największe kontenery kosztują około 3000 złotych i są przystosowane do potrzeb spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw budowlano- remontowych i innych firm. Koszt wypożyczenia kontenera na odpady i czas oczekiwania na jego podstawienie można sprawdzić na stronie ecoexpress24.pl.

Kontener na śmieci dostępny już w 12 godzin

Dostawa kontenerów wypożyczonych na ecoexpress24.pl jest szybsza niż w innych firmach. Wystarczy podać miejsce dostarczenia pojemnika, a platforma wskaże, kiedy możliwe jest jego dostarczenie pod dany adres. Większość kontenerów jest dostarczanych w ciągu 24 godzin, a niektóre rozmiary są dostępne nawet w 12 godzin. Dzięki wysokiej dostępności pojemników na odpady i możliwości ich szybkiego dostarczenia, możliwe jest złożenie zamówienia na kontener nawet w trakcie remontu.

Bezpieczna płatność przez PayU

Jak zapłacić za wypożyczenie kontenera na ecoexpress24.pl? Aby dokonać płatności, wystarczy zalogować się na swoje konto, wybrać kontener i skorzystać z bezpiecznego systemu płatności PayU. Opłata jest księgowana w czasie rzeczywistym, dzięki czemu jest natychmiast widoczna na koncie firmy oferującej kontenery na wynajem. Dokonanie wpłaty jest potwierdzane mailowo lub za pomocą SMS-a, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów, zamawiający dysponuje dowodem dokonania transakcji.

Odbiór odpadów specjalnych

Na ecoexpress24.pl zamówi się nie tylko odbiór gruzu, gabarytów i śmieci pobudowlanych, ale i odpadów specjalnych. Firma odbiera między innymi papę, wełnę mineralną i azbest, dzięki czemu kompleksowo odpowiada na potrzeby wielu klientów. Odbiór odpadów specjalnych jest wyceniany indywidualnie.

Kontenery dostępne w całej Polsce

Platforma ecoexpress24.pl jako jedyna działa w całej Polsce. Za jej pośrednictwem można zamówić kontenery na śmieci w ponad kilkudziesięciu lokalizacjach w każdej części kraju. Wystarczy wpisać adres na platformie i sprawdzić, jakie kontenery są dostępne w danej lokalizacji i jaki jest czas oczekiwania na ich podstawienie.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.