Stal Stalowa Wola wygrała z Puszczą Niepołomice w sparingu

Kolejny sparing za Stalówką. Nasza drużyna pokonała pierwszoligową Puszczę Niepołomice 4-1. W sobotę kolejne mecze kontrolne.

Stal Stalowa Wola już w 3. minucie otworzyła wynik spotkania, a strzelcem bramki okazał się Andrzej Trubeha. Radość miejscowych nie trwała długo, bowiem po 120 sekundach do wyrównania doprowadził Łukasz Zagórski. Sześć minut później to Stalówka znowu cieszyła się z prowadzenia. Piłkę do siatki wpakował Adrian Dziubiński. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po krótkiej przerwie, trenerzy obydwu ekip zdecydowali się na roszady w swoich składach. W drugiej odsłonie gospodarze szybko podwyższyli na 3-1 za sprawą Piotra Mrozińskiego. Kropkę nad i w tym spotkaniu postawił w 73. minucie Michał Kitliński.

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 4-1 (2-1)

Bramki: 1:0 – Andrzej Trubeha, 1:1 – Jakub Zagórski, 2:1 – Adrian Dziubiński, 3:1 – Piotr Mroziński, 4:1 – Maciej Wieprzęć

Stal Stalowa Wola: Łukasz Konefał - Adam Waszkiewicz, Grzegorz Janiszewski, zawodnik testowany, Bartosz Sobotka, Michał Kitliński, Piotr Mroziński, Łukasz Pietras, Michał Trąbka, Adrian Dziubiński, Andrzej Trubeha oraz zawodnik testowany, zawodnik testowany, Maciej Wieprzęć, Kacper Śpiewak, Fryderyk Stasiak, Bartosz Sobotka, Patryk Marut, Piotr Mroziński, Maciej Chmura, Kacper Urban, Adrian Dziubiński, Sebastian Łętocha, Maciej Siudak, Michał Mistrzyk, Łukasz Pietras, Michał Kitliński.

Puszcza Niepołomice: zawodnik testowany - Jakub Zagórski, Łukasz Furtak, Wiktor Żytek, Bartosz Widejko - Jakub Wojtaszek, Przemysław Sajdak, Marcin Stefanik, zawodnik testowany - Marcin Orłowski oraz Damian Smoleń, Łukasz Furtak, Michał Zając, Patryk Kura, 8 zawodników testowanych.