Wernisaż wystawy fotografii 1999

Image

W Spółdzielczym Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii "1999".

To już kolejna wystawa uczniów Ekonomika, dla których fotografia jest nie tylko pasją, ale i kierunkiem nauczania. Wernisaż miał miejsce 18 stycznia 2019 roku w SDK.

- To już kolejna wystawa, którą tutaj prezentujemy, w Spółdzielczym Domu Kultury. To wystawa uczniów, którzy kończą kierunek w ZSP nr 3 w Stalowej Woli. Jest to zbiór prac młodzieży, która przez 4 lata zdobywała szlify. Dziś każdy pokazał co mu w duszy gra, a więc tematyka wystawy jest różnorodna: krajobrazy, fotografia makro, fotografia produktowa, portrety. Ja, jako jeden z nauczycieli uczących przedmiotów zawodowych, jestem szalenie dumna ze swoich uczniów. Cieszę się, że wchodzi nam to w krew, że tworzy nam się już cykl wystaw- mówiła Karolina Gołos z ZSP nr 3 w Stalowej Woli.

Na wystawie, która będzie prezentowana przez kilka tygodni w Spółdzielczym Domu Kultury można obejrzeć prace 9 autorów, są to: Karolina Dembińska, Julia Jurek, Rafał Sibiga, Weronika Wesołowska, Paweł Pączek, Natalia Gliniak, Klaudia Polak, Aleksandra Bis, Grzegorz Krzyszczuk.

- Prezentowane dzisiaj nasze prace są różne, łączy je tylko data - 1999 rok, rok naszych urodzin. Można powiedzieć, że aparat fotograficzny jest naszym nieodłącznym towarzyszem. Wbrew pozorom nie jest rzeczą prostą właściwe przedstawienia np. piękna przyrody, czy magii ludzkich emocji. Wielu z nas patrząc przez oko obiektywu ma dylemat, jak ująć dany temat i skąd czerpać inspirację do jego realizacji. Nasza pasja i hobby jest nie tylko skuteczną receptą na ciekawsze życie, ale i sposobem na intensywniejsze przeżywanie, bo przecież z czegoś zwykłego można zrobić coś naprawdę wyjątkowego- mówiła podczas otwarcia wystawy Karolina Dembińska, uczennica ZSP nr 3.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~bethka

Wielkie gratulacje dla uczniów i ich mistrzów!

~mietek901

byłem i dodam ze oprocz zdjec bylo jeszcze jedzonko, super umiech))

~mateys

dla takiej nauczycielki cofnalby sie w czasie w wrocil do szkoly umiech
niestety lata nie te, i kondycja umiech nie ta umiech

~bolo

Muszą mieć tam naprawdę ogarniętą kadrę, skoro robią wernisaże.
Czy jakaś inna szkoła organizuje takie wystawy ?
Mam na myśli wystawy dzieł swoich uczniów, cokolwiek by to nie było.

~hero

a co to za straszydło na 3 zdjęciu od lewej ?