Zaskakujący prezent na Dzień Babci i Dziadka: szybka porada

Image

Wielkimi krokami zbliża się święto dziadków — osób, które od samego urodzenia troszczyły się o Ciebie, rozpieszczały i brały udział w Twoim wychowaniu. To właśnie z nimi łączy Cię niezwykła więź pokrewieństwa oparta również na wspomnieniach, czułości i miłości. Jako że nie zostało wiele czasu, by pomyśleć o prezencie sprawiającym radość babciom i dziadkom, mamy dla Ciebie szybką poradę, jaki upominek będzie idealny na tę okazję.

Wybierz prezent pełen najpiękniejszych wspomnień

Kiedy wpadasz do dziadków na herbatę i ciasto, z pewnością zawsze słyszysz niesamowite historie. Babcia opowiada o Twoich pierwszych krokach albo dziecięcych wygłupach, a dziadek wspomina, jak razem jeździliście na wakacje czy zbieraliście jabłka w pobliskim sadzie.

Dla seniorów wspomnienia mają ogromną wartość sentymentalną. Lubią do nich wracać swoją pamięcią, przypominając sobie nie tylko czasy młodości, ale i wszystkie najpiękniejsze rodzinne chwile.

Właśnie dlatego Printu proponuje, by wybrać upominek, który będzie pełen tych wyjątkowych chwil.

Obrazek

Prezent, który gwarantuje wzruszenie!

Fotoksiążka (kliknij i dowiedz się o niej więcej) to wydrukowany na wysokiej jakości papierze nowoczesny album fotograficzny przypominający swoim formatem tradycyjną książkę. Taką fotoksiążkę tworzysz samodzielnie w zaciszu swojego domu, przy pomocy kreatora online, dostępnego na stronie Printu.

Wystarczy, że wcześniej wybierzesz zdjęcia, które chcesz zamieścić w fotoksiążce. Mogą to być fotografie całej rodziny albo uwiecznione chwile ważne dla Twoich dziadków.

Najważniejsze jest, by zdjęcia przypominały babci i dziadkowi o tym, jak bardzo ich kochasz. To prezent, który wywoła wzruszenie i na zawsze zapadnie w pamięci!

Obrazek

Oryginalny prezent, który kupisz bez wychodzenia z domu

Wcale nie musisz umieć obsługiwać programów graficznych, by przygotować fotoksiążkę do druku.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Printu, wybierzesz jeden z prawie 200 dostępnych szablonów i w intuicyjnym kreatorze fotoksiążki umieścisz swoje fotografie. Kreator pozwala zaprojektować fotoksiążkę wypełnioną zdjęciami, elementami graficznymi oraz spersonalizowanymi napisami, np. życzeniami.

Całość nie zajmie Ci więcej niż pół godziny, ponieważ gotowe szablony są już bazą Twojego estetycznego projektu. Część z nich jest zaprojektowana specjalnie z myślą o Dniu Babci i Dziadka. Znajdziesz je wszystkie tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/dla-babci-i-dziadka/

Możesz skorzystać też z funkcji automatycznego tworzenia fotoksiążki, która skraca czas wykonania projektu do kilku minut!

Obrazek

Tworzenie prezentów nigdy nie było prostsze!

Pamiętaj, że dziadkom zależy przede wszystkim na Twojej obecności, to dla nich najlepszy upominek. Dlatego fotoksiążka z wybranymi przez Ciebie zdjęciami stanie się idealnym prezentem.

Jeśli nie będzie Cię obok, a dziadkowie za Tobą zatęsknią, wystarczy, że otworzą swój upominek. Zobaczą w nim rodzinne fotografie oraz życzenia płynące z głębi Twojego serca.

Możesz być pewien, że wzruszą się i czule o Tobie pomyślą!

Obrazek

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.